Španielsko - Ibiza Španielsko

 • Doprava letecky

  02:20 h

 • Popis

  Ostrov Ibiza alebo biely ostrov lásky, je ďalším zo súostrovia Baleár, ktorý sa nachádza v západnej časti Stredozemného mora. Nájdeme tu príjemnú stredomorskú klímu, panenskú prírodu, nádherné piesočnaté pláže obklopené borovicovými a píniovými hájmi a priateľskou atmosférou. Ibiza je predovšetkým ostrov zábavy, vlastní najväčšie diskotéky v Európe. Preto tu za dovolenkou mieria prevažne mladí ľudia. Metropolou ostrova je historické mesto Eivissa, ktoré je plné barov a reštaurácií, originálnych kaviarní, butikov, galérií a elegantných obchodíkov. Prechádzať sa môžete úzkymi romantickými uličkami. Dominantou mesta Eivissa je stredoveká pevnosť Dalt Villa. Ibiza nás okúzli skalami, píniovými lesmi s terasovými políčkami, palmami či olivovníkmi. 

Najnovšie recenzie Španielsko - Ibiza

Celkom: 8,6 Ibizu sme vôbec nemali v pláne, no s manželom sme sa rozhodli zo dňa na deň, že poďme niekam.. A manžel (47r., ja 37r.), že poďme na...

 • 9,5 Ubytovanie
 • 7 Strava
 • 7 Okolie
 • 10 Cena

Celkové zhrnutie
Ibizu sme vôbec nemali v pláne, no s manželom sme sa rozhodli zo dňa na deň, že poďme niekam.. A manžel (47r., ja 37r.), že poďme na Ibizu, on by chcel zažiť tie diskotéky.. :D Tak sme sa zbalili a leteli. Z diskotéky nebolo nič, keďže tam pravá zábava začína okolo druhej v noci a my okolo druhej v noci otáčame na druhý bok.. A aj keď sme sa snažili, že raz to predsa vydržíme, tak sme sa tak nejak "rozhodli", že radšej budeme labzovať cez deň a... Proste seniori :))) Abrat je od letiska (letisko je kompletne NON SMOKING! Ani vyhradené priestory nie sú) na opačnom konci ostrova, viac ako hodina cesty (keďže sme vysádzali ľudí aj po iných hoteloch). Trochu sme mali obavy, keďže Sant Antoni je ozaj tepna, ale poloha hotela je skvelá, takpovediac za rohom od všetkého ruchu, na kľudnom, tichom mieste. Okolo hotela plno reštaurácií a barov. Cafe mambo cca 10 min, prístav v centre cca 25 min. prekvapilo nás, koľko starších ľudí, ale i rodín s deťmi bolo v tomto stredisku.. Samozrejme aj omladiny, ulicami sa vinul pach trávy nonstop. Krásne západy slnka, hlavne pri cafe mambo na sunset street, tisíce ľudí sedia na pláži, skalách a čakajú na západ za zvukov Pink Floyd.. Paráda :) Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Izby sú novo prerobené, veľmi pekné a moderné (okrem kúpeľne). Výhľad je buď na more alebo na hory. Na more je pekný, no celý deň tam pečie slnko, takže sme boli veľmi radi, že sme mali izbu na opačnú stranu a mohli sme si posedieť aj na balkóne. Upratovanie dobré, uteráky menili každý deň. Na izbe tv, klíma, chladnička, kanvica (káva, čaj).

Strava
Polopenzia - priemerná, ale vždy sme si vybrali. Na večeru bývalo dosť morských hovadín (my to nemáme radi, ale isto sú ľudia, čo to vyhľadávajú). Nedobré sladkosti a hnusná ranná káva s automatu. V baroch presso výborné. Veľa ovocia.

Služby hotela
Zdarma wifi v celom areáli, silná. Pekný, tiež prerobený bazén, lehátka, fitko. Hotel ponúka sprostredkovanie prenájmu auta (využili sme). Personál postarší, okrem recepcie (Aj, Nj) veľmi slabá jazyková vybavenosť. Napr. čašníci po anglicky ani nezaťali.

Pláž
Pláž pri hoteli je verejná, špinavá. Poobede v nej plávalo všetko od kaka až po prezervatívy :((( Kúpať sme sa boli na neďalekej Cala Gracio (pekná, možnosť prenajať lehátko, alebo len tak, na deke, reštaurácia). Inak sme jazdili autom po ostrove a kúpali sa náhodne, kde sa nám páčilo.

Lucia A., 09.01.2018, Dátum pobytu: 6.7. - 11.7.2017
Oblasť: Španielsko Španielsko, Ibiza, Hotel: Abrat

Bola táto recenzia užitočná? Áno (1) Nie (0)

5 fotografií

Celkom: 10 Naprostá spokojenost

 • 10 Ubytovanie
 • 10 Strava
 • 10 Okolie
 • 10 Cena

Celkové zhrnutie
Naprostá spokojenost Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Vyhovujicí pokoje,kde se tráví minimum času celé dovolené

Strava
Strava bohatá,vybrat si mohl každý

Služby hotela
Naprosto úžasný,příjemný, přátelský personál

Pláž
Pláž vždy čistá,každé ráno nově upravena

Jana Csánová, 07.10.2017, Dátum pobytu: 22.9. - 29.9.2017
Oblasť: Španielsko Španielsko, Ibiza, Hotel: San Remo Club

Bola táto recenzia užitočná? Áno (0) Nie (0)

Celkom: 9 Perfektní dovolená, určitě bych se vrátila, škoda jen že jsme neměli výhled na moře.

 • 8,5 Ubytovanie
 • 10 Strava
 • 10 Okolie
 • 8 Cena

Celkové zhrnutie
Perfektní dovolená, určitě bych se vrátila, škoda jen že jsme neměli výhled na moře. Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Každý den byl pokoj uklízen a vyměňovány ručníky a ustlaná postel.

Strava
Pestrá, bohatá, vynikající.

Služby hotela
Personál rychlý, ochotný. Pití jsme si mohli nosit sebou na pláž, ven, kamkoliv.

Pláž
Čistá, uklizená. Moře krásné modré, čisté.

Liliana Klenovičová, 04.10.2017, Dátum pobytu: 22.9. - 29.9.2017
Oblasť: Španielsko Španielsko, Ibiza, Hotel: San Remo Club

Bola táto recenzia užitočná? Áno (0) Nie (0)

Celkom: 9,6 Dovolená byla krásná,spokojenost

 • 10 Ubytovanie
 • 9 Strava
 • 9 Okolie
 • 10 Cena

Celkové zhrnutie
Dovolená byla krásná,spokojenost Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
ubytování velmi dobré,čisté,denně uklizené

Strava
strava rozmanitá, chutná

Služby hotela
dojem velmi dobrý

Pláž
pláž malá,ale čistá

Marie Holá, 25.09.2017, Dátum pobytu: 15.9. - 22.9.2017
Oblasť: Španielsko Španielsko, Ibiza, Hotel: San Remo Club

Bola táto recenzia užitočná? Áno (0) Nie (0)

Celkom: 8,2 Celková dovolená byla v pohodě. I oba výlety (noční Ibiza, kdy jsme si prohlédli především staré město a i celodenní výlet na Formenteru...

 • 8 Ubytovanie
 • 7 Strava
 • 9 Okolie
 • 9 Cena

Celkové zhrnutie
Celková dovolená byla v pohodě. I oba výlety (noční Ibiza, kdy jsme si prohlédli především staré město a i celodenní výlet na Formenteru - oba s českým průvodcem) byly pěkné. Hotel je dobře umístěn. V okolí je spousta obchodů a barů. Hned u hotelu je mini přístav (lodě jezdí na druhou stranu San Antonia, na Cala Bassa a na pláž de Comte - v jedné zátoce je i pláž pro nudisty - cca 100 metru od hlavní pláže). Kousek od hotelu je i zastávka autobusu. Cestování autobusem je docela oříšek. Na zastávce není nikde napsáno jak se zastávka jmenuje - naštěstí stačí říct jméno hotelu při zpáteční cestě. Čas na zastávkách není ten, kdy má autobus přijet, ale kdy vyjiždí z první stanice. Jizdenky tam nejsou a platí se přímo řidiči. Cesta od hotelu na pláž de Comte stála 2,90 euro. Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Ubytování bylo v pohodě. Ostatně tam člověk stejnak tráví jen nezbytnou část dovolené. Výhled jsme bohužel měli do ulice, ale ne každý může mít výhled na moře.

Strava
Strava byla v pohodě a vždy velký výběr.

Služby hotela
Ze službama hotelu jsem byl spokojen až na bar. Barmani kelímky skoro vůbec nemyli popř. nevyměňovali (pokud chcete aby vám ho vyměnili tak si ho vemte na pláž a přineste ho špinavý od písku). Často se stalo, že jsem tam přišel ráno, po dně ještě bylo pití ze včera a barmani tam vesele hodili led a natočili nový nápoj. Další nespokojenost s nima byla ohledně alkoholu. Kromě jedné barmanky tam dolili alkohol až na výslovné přání a to většinou vždy až jako poslední ingredienci i přesto, že jsem jim říkal, že tam chci alkohol (vodku nebo rum - podle toho co jsem zrovna pil) hned na začátku. Ostatně jsem nechápal proč si mám říkat speciálně o alkohol, když si dávám drink, kde je alkohol součástí. All inclusive bar byl otevřený do 22 hod.

Pláž
Pláž je hned u hotelu. Moře i pláž je čistá. Výhoda je, že si tam člověk může vzít s sebou drink a po dopití to nemá daleko pro nový.

Martin Kadlečík, 04.09.2017, Dátum pobytu: 25.8. - 1.9.2017
Oblasť: Španielsko Španielsko, Ibiza, Hotel: San Remo Club

Bola táto recenzia užitočná? Áno (0) Nie (0)

Pláž u hotelu 1 fotografia

Všetky recenzie Španielsko - Ibiza

Potrebujete poradiť?

Po-Ne 7-22 hod +421 2 2064 8220