Pre novinárov

Spoločnosť Invia.sk, s.r.o. je najväčšia cestovná agentúra v Slovenskej republike. Jej poslanie je pomáhať ľuďom nájsť a zažiť najbáječnejšie momenty ich života. Na trhu pôsobí viac ako 15 rokov. Je autorizovaným predajcom zájazdov od viac ako 300 renomovaných a poistených cestovných kancelárií.
Na internetovej stránke www.invia.sk ponúka zákazníkom v prehľadnej a jednotnej forme neustále aktualizovanú a zároveň najširšiu ponuku zájazdov na Slovensku. Pomocou podrobného filtra si zákazníci môžu jednoducho a rýchlo nájsť zájazdy podľa vlastných predstáv a preferencií. Pri všetkých ponukách navyše zobrazuje skutočné hodnotenia zákazníkov. Vďaka svojim kvalitným službám má cestovná agentúra Invia na Slovensku už viac ako 400 000 spokojných klientov. Kvalitný servis svojim klientom garantuje spoločnosť prostredníctvom špičkových moderných technológií, znalosti cestovného ruchu a moderného call centra s vysoko kvalifikovanými predajcami.
Cestovná agentúra je pre zákazníkov dostupná nielen na internete a na bezplatnom telefónnom čísle 0800 900 100, ale aj vo viac ako 50 kamenných pobočkách po celom území Slovenskej republiky. Invia má svoje zastúpenie aj v Českej republike a Maďarsku.

Jiřina Ekrt Jirušková

Kontakt pre novinárov

Telefon: +420 603 184 141
E-mail: jirina.jiruskova@invia.sk