Cestovné kancelárie

Invia je jedna z najväčších internetových cestovných agentúr na Slovensku. Ponúkame zájazdy od viac ako 342 cestovných kancelárii pôsobiacich na českom a slovenskom trhu. Cestovné kancelárie, ich zájazdy Invia ponúka sú vo všetkých prípadoch renomované, preverené a poistené. Počet cestovných kancelárii, s ktorými spolupracujeme sa stále zväčšuje a sme držiteľmi mnohých ocenení predajcom roka mimo iného od najpopulárnejších cestovných kancelárii - ocenenia Invia >>

Aký je rozdiel medzi „cestovnou kanceláriou“ a „cestovnou agentúrou“?

Cestovná kancelária je spoločnosť, ktorá organizuje zájazd. Cestovné kancelárie rovnako zodpovedajú za každý zájazd a musí byť poistený proti úpadku. Pokiaľ uzavriete zmluvu s cestovnou agentúrou, v zmluve je vždy uvedené, ktorá cestovná kancelária zájazd uskutočňuje. Cestovné kancelárie často uzatvárajú zmluvy s cestovnými agentúrami, ktoré pôsobia ako dealeri jednotlivých služieb cestovného ruchu (zájazdy i ubytovanie, letenky apod.). Cestovné agentúry teda zájazdy neuskutočňujú. Zájazdy uskutočňujú len cestovné kancelárie. Jedinečnou výhodou cestovnej agentúry Invia je, že na jednom mieste ponúka zájazdy od prakticky všetkých slovenských cestovných kancelárii.

Niektoré cestovné kancelárie, ktoré zastupujeme

Počet cestovných kancelárii, ktoré zastupujeme je veľký a stále rastie. Nižšie vám predstavujeme niektoré cestovné kancelárie z dlhého zoznamu Invia.

A

Aeolus / Adria TravelALFA TRAVELAquamarin


Č

České kormidlo


D

DAKA


E

ESO travelETI Slovensko / Eurocar Tour


F

FANTASY TRAVEL / FIFO / Firo tour


G

Globtour


H

HappyTravel / Hydrotour


J

JazzWelt / Juventour


K

Kartago tours / Koala tours


L

Lymos / Lola Tours


N

N.I.K. Slovakia


O

Orex Travel


P

Pantour / Pegas tour


S

 

Settour / SolartourSolvexStop TourSun&Fun


T

Terra Travel / TIP travelTravegoTravelcoTravel FamilyTurancar


V

Veva Travel / ViaSale Travel


W

Wygoda Travel