Invia sleduje Vaše správanie na webe, vykonáva personalizáciu obsahu a zobrazuje Vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo "Rozumiem" alebo kamkoľvek mimo tohto oznámenia bez zmeny nastavenia vnímame ako udelenie súhlasu s využívaním cookies a odovzdaním údajov o Vašom správaní na webe reklamným a sociálnym sieťam pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu, cookies a odovzdávanie môžete kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia. Zistiť viac informácií o ochrane súkromia.

Rozumiem

O nás

O spoločnosti

 

Kto sme, kde sme, čo a ako robíme a čo plánujeme do budúcnosti. Zoznámte sa aj s históriou, hospodárením, s našimi zákazníkmi a partnermi a s vedením spoločnosti Invia.

Viac informácií

Pre médiá

 

Ste novinár a zaujímajú Vás informácie o spoločnosti Invia? Tu nájdete archív tlačových správ aj obrazový archív. Nenašli ste potrebné informácie? Neváhajte a kontaktujte nás!

Viac informácií

Kontakty

 

Nenašli ste na našich stránkach, čo ste hľadali? Zavolajte nám alebo sa prídite opýtať osobne do jednej z naších pobočiek. Všetky kontakty nájdete pekne prehľadne tu.

Viac informácií

Klienti Invia

 

Kto sú naši klienti? Ako sú spokojní s naším vedením, s našimi zamestnancami a s našimi službami? Ostanú nám verní? To zistíte práve a len tu.

Viac informácií

Kariéra

 

Chcete sa tešiť do práce a podieľať sa na niečom veľkom? Chcete byť súčasťou skvelého týmu a máte originálne nápady? Pošlite nám svoj životopis!

Viac informácií

Sekcia pre investorov

 

Zaujímajú vás štruktúra, ekonomické výsledky alebo akékoľvek dôležité dokumenty spoločnosti Invia? Všetky informácie nájdete v prehľadnej forme tu.

Viac informácií

Potrebujete poradiť?

Po-Ne 7-22 hod +421 2 2064 8220