Invia Premium

Invia Premium logo

Zájazdy na mieru
pre tých najnáročnejších

Zaslúžite si to najlepšie. Preto je tu pre vás Invia Premium. Vypočujeme všetky vaše priania a naplánujeme pre vás dovolenku šitú na mieru. Skúsení odborníci zostavia vašu cestu presne podľa vašich predstáv. V rámci Invia Premium máte zaručený prednostný prístup a najlepší servis. Zverte sa do našich rúk a objavujte s nami tie najkrajšie kúty sveta, najluxusnejšie hotely a služby. Zariadime pre vás dovolenku vašich snov.

Do detailu perfektné

Za luxusom nemusíte nutne cestovať cez polovicu sveta do exotických rajov. Vydajte sa s nami súkromným lietadlom napríklad do Grécka, kde vás budú rozmaznávať ako v bavlnke. Nech už zamierite kamkoľvek, starostlivo pre vás vyberieme perfektné ubytovanie, dopravu, služby aj aktivity. Stačí vyplniť kontaktný formulár a váš cestovný concierge zostaví dovolenku na mieru presne tak, ako si ju prajete.

Prečo využiť Invia Premium?

Individuálny servis

V rámci Invia Premium máte prednostný prístup, najlepší servis a najskúsenejších odborníkov. Stačí len vyplniť kontaktný formulár.

Najluxusnejšie hotely

Zaslúžite si to najlepšie, preto vám ponúkneme vždy preverené hotely s najlepšími službami a perfektným servisom.

Zájazdy šité na mieru

Private jet, Bussiness class, VIP salónik, hotel v džungli, večera na pláži... Stačí vysloviť vaše priania a my vám ho splníme.

20 rokov skúseností

Už takmer štvrťstoročie sme verným partnerom na cestách našich klientov. Poznáme všetky kúty sveta a vieme, čo je dôležité.

Povedzte nám svoje cestovateľské sny a my ich premeníme na skutočnosť

Súkromné lietadlo
s osobnou stevardkou

Najpohodlnejším spôsobom cestovania je bezpochyby súkromné lietadlo. Prepraví vás do destinácie rýchlo, prispôsobí sa vášmu časovému harmonogramu a to všetko v maximálnom komforte.

Vaša osobná stevardka sa postará o všetky vaše priania, šéfkuchár pripraví prvotriedne menu a vy môžete rozjímať bez stresov a davov. Flotila private jetov disponuje lietadlami rôznych veľkostí i doletových vzdialeností a na palubu si môžete vziať aj svojho štvornohého priateľa.

Soukromé letadlo

Mimochodom, viete, že cena súkromného letu je v mnohých prípadoch porovnateľná s business class?

Aké cesty sme už zariadili?

Ktorú prémiovú destináciu
si vyberiete vy?

Chcete dovolenku na mieru? Kontaktujte nás ešte dnes!