Možnosti platby za služby CA Invia.sk, s.r.o.

Bankovým prevodom

Jednoduchý, rýchly, bezpečný a bezplatný spôsob ako uhradiť zájazd, letenku či inú doplnkovú službu z ponuky Invia. Uhraďte dovolenku prevodom z účtu vašej banky do našej. Pre rýchlejší prevod si vyberte rovnakú banku, v ktorej máte tiež zavedený osobný účet (v takom prípade je nám platba pripísaná v priebehu niekoľkých minút). Prevod medzi dvoma rôznymi bankami môže trvať až 2 pracovné dni.

Platbou v hotovosti na pobočke

Zastavte sa za nami osobne na pobočku a zaplaťte svoju dovolenku v hotovosti. Vyberte si pobočku práve v mieste svojho bydliska alebo v jeho blízkosti, máme už viac ako 30 pobočiek po celom Slovensku. Platbou v hotovosti je možné uhradiť iba zájazdy v celkovej výške 5000 EUR. Pre uhradenie vyššej čiastky je vďaka zákonu č. 394/2012 Z. z. nutné vybrať iný spôsob platby.

Vložením hotovosti na účet CA Invia v banke

Ak je pre vás pohodlnejšie zaplatiť dovolenku vložením hotovosti na účet našej banky, tu je prehľad bankových účtov, na ktoré nám peniaze môžete vložiť.

Online platobnou kartou

Rýchly spôsob úhrady zájazdu v prípade, kedy nie je možné vykonať platbu bankovým prevodom.

Pomocou online benefitných programov Benefit Management a Benefity a.s.

Ak Vám prispieva Váš zamestnávateľ na dovolenku, môžete prostredníctvom vyššie uvedených benefitných programov využiť príspevok na dovolenku u Invie. Tento typ platby zvyčajne nie je možné využiť na zaplatenie leteniek, či iných samostatných služieb, ale len zájazdov.