Možnosti platby za služby CA Invia

Bankovým prevodom

Jednoduchý, rýchly, bezpečný a bezplatný spôsob ako uhradiť zájazd, letenku či inú doplnkovú službu z ponuky Invia. Uhraďte dovolenku prevodom z účtu vašej banky do našej. Pre rýchlejší prevod si vyberte rovnakú banku, v ktorej máte tiež vedený osobný účet (v takom prípade je nám platba pripísaná v priebehu niekoľkých minút). Prevod medzi dvoma rôznymi bankami môže trvať až 2 pracovné dni.

Okamžitý bankový prevod Everifin

Okamžitá platba z vášho účtu na Invia účet prostredníctvom platobnej spoločnosti Everifin. Platbu prevediete jednoducho a bezpečne. Platba bude na náš účet pripísaná okamžite. Nemusíte se tak obávať, že by vás predbehol iný zákazník, ktorý zaplatí rýchlejšie.

Ako to funguje?

  1. V platobnom kroku si vyberte spôsob platby cez Everifin
  2. Budete presmerovaný na stránku nášho partnera, odkiaľ sa prihlásite do online banky
  3. Na stránke svojej banky stačí potvrdiť predvyplnené údaje (čiastka, číslo účtu a variabilný symbol)
  4. Potvrďte platbu podľa pokynov vašej banky

Platbou v hotovosti na pobočke

Zastavte sa za nami osobne na pobočku a zaplaťte svoju dovolenku v hotovosti. Vyberte si pobočku práve v mieste svojho bydliska alebo v jeho blízkosti, máme už viac ako 30 pobočiek po celom Slovensku. Platbou v hotovosti je možné uhradiť iba zájazdy v celkovej výške 5000 EUR. Pre uhradenie vyššej čiastky je vďaka zákonu č. 394/2012 Z. z. nutné vybrať iný spôsob platby.

Vložením hotovosti na účet CA Invia v banke

Ak je pre vás pohodlnejšie zaplatiť dovolenku vložením hotovosti na účet našej banky, tu je prehľad bankových účtov, na ktoré nám peniaze môžete vložiť.

Online platobnou kartou

Rýchly spôsob úhrady zájazdu v prípade, kedy nie je možné vykonať platbu bankovým prevodom.

Platobnou kartou na pobočke

Nenoste veľkú hotovosť po vačkoch a zaplaťte pohodlne a prakticky cez elektronickú platebnú číteačku. Len je treba si postrážiť výšku stanoveného limitu pre tieto platby.

Apple Pay

Platobná metóda, ktorou možno ľahko a rýchlo platiť. Hlavnou výhodou je, že transakcie sú bezpečné a iPhone alebo Apple Watch máte stále po ruke na rozdiel od platobnej karty. Vašu vysnenú dovolenku tak môžete uhradiť doslova na jeden klik.

Google Pay

Google Pay je rýchly a ľahký spôsob platenia. Táto služba okrem mobilného platenia ponúka i platenie online na internete.
K mobilnému plateniu je potreba si stiahnuť aplikáciu Google Pay v Google Store. 
Pri platení na internete tak jednoducho vyberiete platbu Google Pay a zaplatíte prostredníctvom Google účtu, ku ktorému ste v tú chvíľu v prehliadači prihlásený.

Pomocou online benefitných programov Benefit Management a Benefity a.s.

Ak Vám prispieva Váš zamestnávateľ na dovolenku, môžete prostredníctvom vyššie uvedených benefitných programov využiť príspevok na dovolenku u Invie. Tento typ platby zvyčajne nie je možné využiť na zaplatenie leteniek, či iných samostatných služieb, ale len zájazdov.