Vedenie spoločnosti

Ide nám o poskytovanie spoľahlivých a kvalitných služieb, ktoré splnia očakávania našich zákazníkov. Snažíme se pracovať transparentne a efektívne, chceme byť stabilným a dôveryhodným partnerom nielen pre našich existujúcich zákazníkov a partnerov, ale aj pre nových klientov či záujemcov o spoluprácu.

Zuzana Juralová, konateľ, Sales & Product Manager

Po skončení štúdia na fakulte Ekonomiky a managementu na vysokej škole v Nitre v roku 2005 začala Zuzana Juralová pracovať pre Invia, kde pôsobí až do súčasnosti ako konateľ spoločnosti, pričom sa venuje obchodným partnerom a riadi fungovanie callcentier Invia. Počas štúdia pracovala v účtovnej i právnickej firme a má skúsenosť s vedením maloobchodnej predajne, či gastronómiou. Zuzana miluje cestovanie a poznávanie nových zemí a cudzích kultúr, v zime ju môžete stretnúť na horách, kde rada lyžuje. Vo voľnom čase sa venuje fitness a jóge.

 


Michal Tůma, Marketing Manager

Michal Tůma pôsobí v Invii od roku 2004 na pozícii marketingového riaditela. Vybudoval marketingové oddelenie a významne sa podielal na stratégii spoločnosti. Na online marketingu ho najviac baví jeho merateľnosť, interaktivita, flexibilita a novinky, ktoré sa nonstop objavujú. Michal vyštudoval Vysokú školu ekonomickú v Prahe, odbor medzinárodný obchod a komerčná komunikácia. Kariéru v cestovnom ruchu zahájil už počas štúdia, keď pracoval niekoľko rokov na recepcii v hotelovom rezorte v USA. Michal má rád dobré jedlo a vo voľnom čase hrá golf.

 

Radek Šafařík, Product Manager

Radek Šafařík pôsobí v Invii od augusta roku 2005. V minulosti pôsobil na pozícii riaditeľa cestovnej agentúry, aktuálne sa však venuje spolupráci s obchodnými partnermi spoločnosti Invia, pracuje v oddelení Data entry a je tiež konateľom maďarskej, poľskej a rumunskej dcéry spoločnosti Invia (Invia.hu Kft., Invia.pl SP. Z.o.o., Invia Travel s.r.l.).

Radek vyštudoval odbor cestovný ruch, nie je preto divu, že pracuje práve pre spoločnosť Invia a že medzi jeho záľuby patrí najmä cestovanie a lyže.

 

Jakub Eliáš, Franchising Manager

Do Invie nastúpil v roku 2006, kde ma na starosti sieť pobočiek Invia formou franchisingu. Svoje skúsenosti v cestovnom ruchu začal získavať už roky pred tým ako redaktor v odbornom časopise. Následne pracoval pre veľkú aj malú českú cestovnú kanceláciu.

Jakub má rád prírodu a tak doma chová niekoľko zvierat. Okrem nich má rád jazdu na motorke a svoju malú dcérku. Chvíle voľna trávi najčastejšie na chate s írskou whiskey.

 

Jiří Malina, HR Manager

Jirka prichádza do Invia roku 2019 z firmy Pilulka.cz, kde vykonával taktiež funkciu HR riaditeľa. "V spoločnosti by som rád uplatnil svoje dlhoročné skúsenosti z oblasti náborov, HR brandu a vzdelávania. Verím, že mám v Invia čo ukázať," hovorí k novej pozícii.

Je mu 42 rokov, vyštudoval andragogiku s magisterským titulom a pôvodne pochádza z Chrudimska. Vo voľnom čase rád športuje a cestuje.Kateřina Macečková, Back Office Manager

Katka prišla do spoločnosti Invia ešte len ako dvadsaťročné dievča v máji 2005, aj napriek tomu už mala skúsenosti s predchádzajúcimi zamestnávateľmi a to v odbore bankovníctva a vo finančnom poradenstve. Pri práci sa tiež venovala diaľkovému štúdiu. Najprv v Invii viedla rezervačné oddelenie, postupne dostala na starosť oddelenie celej back office a prácu spätú s office problémami. Od detstva je Katkiným najväčším koníčkom štúdium cudzích jazykov, poznávanie cudzích kultúr, čítanie a cestovanie. Teraz preferuje zdravý životný štýl a pravidelné športovanie. Môžete ju stretnúť napríklad v posilňovni alebo pri jachtingu. S chuťou sa stretáva s novými výzvami a office problémami, každý deň by podľa nej mal byť jedinečný.

Jiří Šebela, Programmer Manager

Jiří Šebela nastúpil do spoločnosti Invia na jeseň roku 2007. Stará sa o vývoj a správnu funkciu webu a predajného systému. Po bohatých skúsenostiach z automobilových, farmaceutických, bezpečnostných a stávkových spoločností sa v súčasnosti usilovne venuje zájazdom. Jiří má rád dobré víno a patrí mu malé vinárstvo. Medzi jeho hobby patrí taktiež jachting.