Vedenie spoločnosti

Ide nám o poskytovanie spoľahlivých a kvalitných služieb, ktoré splnia očakávania našich zákazníkov. Snažíme sa pracovať transparentne a efektívne, chceme byť stabilným a dôveryhodným partnerom nielen pre našich existujúcich zákazníkov a partnerov, ale aj pre nových klientov či záujemcov o spoluprácu.

Jozef Zakar, CEO

Jozef pôsobí v Invii už od roku 2015. Ako súkromná osoba, manažér a skúsený profesionál verí v kvalitu od samého začiatku. Do čela tímu Invie prišiel po skúsenostiach s vlastnou cestovnou kanceláriou, takmer 10 ročnom pôsobení na Tenerife a po riešení rôznych úloh v rámci segmentu či v iných oblastiach. Odvtedy, vzhľadom na neustále sa meniace ekonomické a trhové prostredie a svoju individuálnu motiváciu, sa neustále snaží poskytovať aktuálne, profesionálne a inovatívne odpovede na nové výzvy. Najsilnejšou oporou v tomto je pre neho jeho tím. Okrem neustáleho učenia a rozvoja najradšej trávi čas s rodinou, rád sa potápa a poľuje.

 

Zuzana Juralová, konateľ, Sales & Product Manager

Po skončení štúdia na fakulte Ekonomiky a managementu na vysokej škole v Nitre v roku 2005 začala Zuzana Juralová pracovať pre spoločnosť Invia, kde pôsobí až do súčasnosti ako konateľ spoločnosti, pričom sa venuje obchodným partnerom a riadi fungovanie call centier Invia. Počas štúdia pracovala v účtovnej i právnickej firme a má skúsenosť s vedením maloobchodnej predajne, či gastronómiou. Zuzana miluje cestovanie a poznávanie nových krajín a cudzích kultúr, v zime ju môžete stretnúť na horách, kde rada lyžuje. Vo voľnom čase sa venuje fitness a joge.

 

Martin Höfler, Financial Manager

Martin nastúpil do spoločnosti Invia na pozíciu Chief Financial Ofifcer (CFO) v roku 2018. Má 20-ročnú prax na pozíciách v oblasti riadenia financií. Počas svojej kariéry pôsobil u globálnych hráčov ako Siemens, EY, PPF. Posledných sedem rokov pracoval na pozícii CFO v spoločnosti PSJ, a. s., ktorá sa radí medzi najväčšie stavebné a developerské skupiny v strednej Európe. Voľný čas trávi s rodinou, rád cestuje, venuje sa akvaristike, jazdí na bicykli alebo hrá ping-pong.Radek Šafařík, Franchising & CBO (Chief Business Officer)

Radek Šafařík pôsobí v Invii od augusta roku 2005. V minulosti pôsobil na pozícii riaditeľa cestovnej agentúry, aktuálne sa však venuje spolupráci s obchodnými partnermi spoločnosti Invia, pracuje v oddelení Data entry a je tiež konateľom maďarskej, poľskej a rumunskej dcéry spoločnosti Invia (Invia.hu Kft., Invia.pl SP. Z.o.o., Invia Travel s.r.l.).

Radek vyštudoval odbor cestovný ruch, nie je preto divu, že pracuje práve pre spoločnosť Invia a že medzi jeho záľuby patrí najmä cestovanie a lyže.

 

Aleš Kašparec, Sales Manager

Aleš pracuje v spoločnosti od jej úplného začiatku. Do odboru cestovného ruchu zamieril v roku 2002 ako zástupca cestovnej kancelárie v Chorvátsku. Trojročný pracovný pobyt sa v roku 2004 premenil na spoluprácu s CA Mojedovolena.cz (neskôr Invia). V súčasnosti zastáva pozíciu vedúceho predaja, riadi brnenské callcentrum a dohliada na české a zahraničné pobočky spoločnosti. Je zodpovedný za tvorbu, implementáciu a kontrolu predajných procesov vedúcich k zefektívňovaniu aktivít operátora. Cestovanie je Alešovým koníčkom, a ak ho nestretnete s batohom na inom kontinente, rád sa plaví na mori. Aleš je ženatý a svoje 2 deti chce naučiť kurzu prežitia.

Jiří Malina, HR Manager

Jirka prichádza do Invia roku 2019 z firmy Pilulka.cz, kde vykonával taktiež funkciu HR riaditeľa. "V spoločnosti by som rád uplatnil svoje dlhoročné skúsenosti z oblasti náborov, HR brandu a vzdelávania. Verím, že mám v Invia čo ukázať," hovorí k novej pozícii.

Má 42 rokov, vyštudoval andragogiku s magisterským titulom a pôvodne pochádza z Chrudimska. Vo voľnom čase rád športuje a cestuje.Kateřina Macečková, Back Office Manager

Katka prišla do spoločnosti Invia ešte len ako dvadsaťročné dievča v máji 2005, aj napriek tomu už mala skúsenosti s predchádzajúcimi zamestnávateľmi, a to v odbore bankovníctva a vo finančnom poradenstve. Popri práci sa tiež venovala diaľkovému štúdiu. Najprv v Invii viedla rezervačné oddelenie, postupne dostala na starosť celé oddelenie celej back office a prácu spätú s office problémami. Od detstva je Katkiným najväčším koníčkom štúdium cudzích jazykov, poznávanie cudzích kultúr, čítanie a cestovanie. Preferuje zdravý životný štýl a pravidelné športovanie. Môžete ju stretnúť napríklad v posilňovni alebo pri jachtingu. S chuťou sa stretáva s novými výzvami a office problémami, každý deň by podľa nej mal byť jedinečný.

Jiří Šebela, Programmer Manager

Jiří Šebela nastúpil do spoločnosti Invia na jeseň roku 2007. Stará sa o vývoj a správnu funkciu webu a predajného systému. Po bohatých skúsenostiach z automobilových, farmaceutických, bezpečnostných a stávkových spoločností sa v súčasnosti usilovne venuje zájazdom. Jiří má rád dobré víno a patrí mu malé vinárstvo. Medzi jeho hobby patrí taktiež jachting.

 

 
Vilém Svoboda, IT Manager

Vilém Svoboda s Inviou spolupracuje od roku 2004, vtedy ešte študoval ekonómiu na VUT v Brne. Rok pracoval externe a do pozície IT Manager bol prijatý hneď po zložení štátnic a dokončení školy v roku 2005. Predtým si príležitostne privyrábal predajom a servisom počítačov, serverov a výstavbou počítačových sietí.IT je nielen Vilémovým zamestnaním, ale zároveň aj jeho koníčkom a veľmi rád sa neustále učí nové veci v odbore. Tiež veľmi rád cestuje a spoznáva cudzej krajiny a kultúry. V neposlednom rade sleduje dianie v automobilovom priemysle.