Invia sleduje Vaše správanie na webe, vykonáva personalizáciu obsahu a zobrazuje Vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo "Rozumiem" alebo kamkoľvek mimo tohto oznámenia bez zmeny nastavenia vnímame ako udelenie súhlasu s využívaním cookies a odovzdaním údajov o Vašom správaní na webe reklamným a sociálnym sieťam pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu, cookies a odovzdávanie môžete kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia. Zistiť viac informácií o ochrane súkromia.

Rozumiem

Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Dovolenka Vietnam – zájazdy a sprievodca

Tajuplný Vietnam ponúka bohatú históriu ovplyvnenú susednou Čínou a pestrú prírodu s horami na severe a deltou Mekongu na juhu. Nezabudnuteľným zážitkom pre vás bude vietnamská gastronómia a nakupovanie na miestnych trhoviskách. K najnavštevovanejším lokalitám patrí hlavné mesto Hanoj, prímorské letovisko Nha Trang a Phan Thiet.

Aká lokalita by sa vám najviac páčila?

Hanoj

Hlavné mesto a kultúrne centrum, ktorého dominantou je Ho Či Minovo mauzóleum.

Počasie tento mesiac : Teplota vzduchu: 32 °C

Doba letu z Bratislavy : 13:35

zájazdy od 1 267 EUR

Nha Trang

Prímorské letovisko s najkrajšou plážovou promenádou s kokosovými palmami.

Počasie tento mesiac : Teplota vzduchu: 30 °C Teplota vody: 29 °C

Doba letu z Bratislavy : 13:35

zájazdy od 1 279 EUR

Phan Thiet

Mesto vhodné pre rodiny, s vodnými športami a dlhými pieskovými plážami.

Počasie tento mesiac : Teplota vzduchu: 32 °C Teplota vody: 29 °C

Doba letu z Bratislavy : 13:35

zájazdy od 942 EUR

Najlepšie hodnotené hotely vo Vietname

MSC Poesia

Egypt, Spojené arabské emiráty, Taliansko, Grécko, Malajzia, Čína, Singapúr, Japonsko, Vietnam, Srí Lanka, Omán, Jordánsko, Južná Kórea

9,4

od 5 143 EUR

Zobraziť ďalšie hotely

Ako vybrať ideálny hotel?

Vietnam zaujme destináciami urbanistickými aj prírodnými. Nenechajte si ujsť napr. večerné popíjanie v bare Mama Linh's na pobreží Nha Trang. Doprajte si trochu kultúry v kráľovskom komplexe Minh Mang v Hué. Preskúmajte džungľu ostrova Cát Bà alebo sa nechajte okúzliť jaskyňami Ha Long Bay. Pre tých, ktorí chcú v pokoji pod tropickým nebom vstrebávať zážitky z ciest, sú tu krásne pláže ostrova Phu Quoc.

Mapa Vietnam

Mapa Vietnam Zobrazit' na mape

Počasie vo Vietname

Klíma vo Vietname je rozmanitá. Stretneme sa tu s mrazivými zimami v horách aj subtropickým teplom na rovníku. Zimné teploty v Hanoji sa držia medzi 10 a 20 °C, letné medzi 25 a 35 °C. Najviac zrážok spadne v júli a auguste, najmenej v decembri a februári. Ideálnym mesiacom pre turistiku je máj. Teplota vody býva najvyššia v júli a auguste (30–31 °C).

Zobraziť počasie pre všetky oblasti

Získajte inšpiráciu na našom blogu