Invia sleduje Vaše správanie na webe, vykonáva personalizáciu obsahu a zobrazuje Vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo "Rozumiem" alebo kamkoľvek mimo tohto oznámenia bez zmeny nastavenia vnímame ako udelenie súhlasu s využívaním cookies a odovzdaním údajov o Vašom správaní na webe reklamným a sociálnym sieťam pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu, cookies a odovzdávanie môžete kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia. Zistiť viac informácií o ochrane súkromia.

Rozumiem

First Minute Vietnam

Obdivujte vznešené budhistické chrámy, majestátne hory, priezračné jazerá a dlhé pieskové pláže Vietnamu prostredníctvom cenovo priaznivých first minute zájazdov. Rezervujte si s predstihom dovolenku blízko slávnej zátoky Ha Long Bay, v malebnom meste Danang, v pamiatkami prekypujúcom Hue alebo v romantickej provincii Ninh Binh.

Najlepšie hodnotené hotely vo Vietname

Zobraziť ďalšie hotely

Aká lokalita by sa vám najviac páčila?

Hanoj

Prehliadnite si prezidentský palác, pagodu Chua Mot Cot a entomologické múzeum.

Počasie tento mesiac : Teplota vzduchu: 33 °C

Doba letu z Bratislavy : 13:35

zájazdy od 26 EUR

Phan Thiet

Predmestie Mui Ne je populárne medzi fanúšikmi kitesurfingu a windsurfingu.

Počasie tento mesiac : Teplota vzduchu: 32 °C Teplota vody: 29 °C

Doba letu z Bratislavy : 13:35

zájazdy od 26 EUR

Ako vybrať ideálny hotel?

Vo Vietname čakajú desiatky aktivít na športovcov, pôžitkárov, milovníkov kultúry, histórie aj nakupovania. Prvotriedne pláže s palmami, vlny pre vyznávačov windsurfingu, hory s turistickými trasami, nočný život v baroch, výlety loďou pri západe slnka, nič z toho vám tu chýbať nebude. Objednajte si preto first minute zájazd do Vietnamu.

Mapa Vietnamu

Mapa Vietnamu Zobrazit' na mape

Počasie vo Vietname

Sever Vietnamu leží v subtropickom pásme, juh zasahuje do tropického. V južnej časti krajiny býva podnebie celoročne teplé a vlhké, kým na severe sa v jednotlivých obdobiach výrazne líši. Počasie ovplyvňujú monzúny. Zimné pôsobia od októbra do marca a prinášajú na sever studenú vlhkú zimu. Na juhu je vtedy sucho.

Zobraziť počasie pre všetky oblasti

Získajte inšpiráciu na našom blogu