Parkovanie pri letisku s Invia

Parkovanie pri letisku s Invia

Parkovanie v Bratislave

Invia vám ponúka možnosť parkovania pri letisku v čase, keď ste práve na dovolenke alebo na služobnej ceste v zahraničí. Vaša cesta z domova na letisko v Bratislave tak môže prebehnúť v pohodlí Vášho vlastného automobilu.

Viac informácií

M2 Parking Bratislava

Parkovisko M2 Parking je oplotené a monitorované kamerovým systémom. Transfer na letisko je pre vás k dispozícii NON-STOP 24 hodín denne.

Viac informácií

Avion Bratislava

Invia vám ponúka možnosť parkovania pri letisku v čase, keď ste práve na dovolenke alebo na služobnej ceste v zahraničí. Odvezte sa na letisko v Bratislave pohodlne a bez starostí!

Viac informácií

Parkovanie v Prahe

Výhodné parkovanie priamo na letisku Václava Havla v krytých parkovacích domoch.

Viac informácií

Praha Air Parking

Invia vám v spolupráci so spoločnosťou Air Parking ponúka možnosť dostupného parkovania pri letisku v Prahe.

Viac informácií

GO parking Praha

Najmodernejšie strážené parkovisko pre cestujúcich na letisku v Prahe! GO Parking ponúka skvelé služby pre vás aj vaše vozidlo.

Viac informácií

Parkovanie v Brne

Spoločnosť Invia.sk vám ponúka možnosť krátkodobého aj dlhodobého parkovania Vášho automobilu na brnenském letisku.

Viac informácií

Letím Brno

Bezpečné parkovanie minútu od letiska Brno Tuřan. Využite ponuky Invia a zakúpte si k svojej dovolenke najmodernejšie parkovanie v blízkosti letiska Brno-Tuřany za výhodné ceny.

Viac informácií

Parkovanie v Ostrave

Spoločnosť Invia vám ponúka možnosť krátkodobého aj dlhodobého parkovania vášho vozidla v blízkosti ostravského Letiska Leoša Janáčka.

Viac informácií

IJM Transport

Parkovanie pri letisku Brno. Ponúkame vám lacné a bezpečné parkovanie v blízkosti brnenského letiska, na parkovisku IJM Transport.

Viac informácií

Ponúkame vám lacné a bezpečné parkovanie v blízkosti najvýznamnejších českých a slovenských letísk. Jedná sa o pražské letisko Václava Havla v Prahe - Ruzyni, o letisko v Brne a v Bratislave! Všetky parkoviská fungujú NON-STOP 24 hodín denne, vrátane víkendov a štátnych sviatkov!

  • Parkoviská sú vybavené najmodernejším kamerovým systémom a 24 hodinovou obsluhou.
  • V cene parkovania je samozrejme zahrnutý transfer k odletovým terminálom a pri návrate z dovolenky aj transfer späť na parkovisko k Vášmu vozidlu.