Invia sleduje Vaše správanie na webe, vykonáva personalizáciu obsahu a zobrazuje Vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo "Rozumiem" alebo kamkoľvek mimo tohto oznámenia bez zmeny nastavenia vnímame ako udelenie súhlasu s využívaním cookies a odovzdaním údajov o Vašom správaní na webe reklamným a sociálnym sieťam pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu, cookies a odovzdávanie môžete kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia. Zistiť viac informácií o ochrane súkromia.

Rozumiem

Parkovanie pri letisku s Invia

Parkovanie pri letisku s Invia

Parkovanie pri letisku v Bratislave

Invia vám ponúka možnosť parkovania pri letisku v čase, keď ste práve na dovolenke alebo na služobnej ceste v zahraničí. Vaša cesta z domova na letisko v Bratislave tak môže prebehnúť v pohodlí Vášho vlastného automobilu.

Viac informacií

Parkovanie pri letisku v Prahe

Ponúkame vám lacné a bezpečné parkovanie už od 9 Kč za týždeň v blízkosti pražského letiska Praha Ruzyně a to na našom parkovisku PARKIA.CZ.

Viac informacií

Parkovanie pri letisku v Prahe-Air Parking

Invia vám v spolupráci so spoločnosťou Air Parking ponúka možnosť dostupného parkovania pri letisku v Prahe.

Viac informacií

Parkovanie na letisku v Brne

Spoločnosť Invia.sk vám ponúka možnosť krátkodobého aj dlhodobého parkovania Vášho automobilu na brnenském letisku.

Viac informacií

Parkovanie pri letisku v Brne

Spoločnosť Invia.sk vám ponúka možnosť krátkodobého aj dlhodobého parkovania Vášho automobilu u letiska Brno.

Viac informacií

Parkovanie pri letisku v Ostrave

Spoločnosť Invia vám ponúka možnosť krátkodobého aj dlhodobého parkovania vášho vozidla v blízkosti ostravského Letiska Leoša Janáčka.

Viac informacií

Ponúkame vám lacné a bezpečné parkovanie v blízkosti najvýznamnejších českých a slovenských letísk. Jedná sa o pražské letisko Václava Havla v Prahe - Ruzyni, o letisko v Brne a v Bratislave! Všetky parkoviská fungujú NON-STOP 24 hodín denne, vrátane víkendov a štátnych sviatkov!

  • Parkoviská sú vybavené najmodernejším kamerovým systémom a 24 hodinovou obsluhou.
  • V cene parkovania je samozrejme zahrnutý transfer k odletovým terminálom a pri návrate z dovolenky aj transfer späť na parkovisko k Vášmu vozidlu.

Potrebujete poradiť?

Po-Ne 7-22 hod +421 2 2064 8220