Invia sleduje Vaše správanie na webe, vykonáva personalizáciu obsahu a zobrazuje Vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo "Rozumiem" alebo kamkoľvek mimo tohto oznámenia bez zmeny nastavenia vnímame ako udelenie súhlasu s využívaním cookies a odovzdaním údajov o Vašom správaní na webe reklamným a sociálnym sieťam pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu, cookies a odovzdávanie môžete kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia. Zistiť viac informácií o ochrane súkromia.

Rozumiem

O spoločnosti

Vedenie spoločnosti

 

Zaujíma Vás, kto stojí v čele jednej z najväčších cestovných agentúr na Slovensku? Zoznámte sa so všetkými členmi predstavenstva a vrcholovým vedením Invia.

Viac informácií

História a fakty

 

Radi by ste sa dozvedeli viac o histórii a vzniku Invia na Slovensku? Pozrite sa na najzaujímavejšie historické medzníky, ktoré zásadne ovplyvnili vývoj spoločnosti.

Viac informácií

Portfólio služieb

 

Invia, to nie je len online cestovná agentúra. Prezrite si široké spektrum produktov a služieb rovnako ako pre cestovateľov, tak aj pre majiteľov webových stránok či cestovných agentúr.

Viac informácií

Získané ocenenia

 

Invia sa môže pochváliť množstvom prestížnych ocenení a diplomov, ktoré získala za celý čas svojej pôsobnosti na Slovensku.

Viac informácií

Aktuality

 

Chcete vedieť, čo je na Invia nového, aké akcie či súťaže práve usporiadava? Nech už Vás zaujíma čokoľvek sa u nás deje, nájdete to práve tu!

Viac informácií

Potrebujete poradiť?

Po-Ne 7-22 hod +421 2 2064 8220