Portfólio služieb Invia

Cestovná agentúra Invia ponúka široké spektrum služieb z oblasti cestovného ruchu. V našej ponuke si vyberú cestovatelia, ale aj majitelia webových stránok, alebo cestovných agentúr. Prezrite si naše portfólio a vyberte si službu, ktorá Vás zaujíma.

Katalógové zájazdy

Vyberte si dovolenku do celého sveta od viac ako 300 cestovných kancelárii. Radi vám vyhotovíme ponuku presne pre vás s vašimi požiadavkami a želaniami.

Viac informácií

Last Minute zájazdy

Výpredaj zájazdov na poslednú chvíľu. Stačí vám zájazd s odletom zajtra alebo za pár dní? Tak práve vám je určená ponuka Last Minute zájazdov.

Viac informácií

First Minute zájazdy

First Minute zájazdy tzv. zájazdy na prvý moment, najväčší výber dovolenky s pestrou ponukou termínov za špeciálne ceny.

Viac informácií

Recenzie hotelov

Recenzie od našich klientov vám poskytnú ucelený prehľad o ponúkaných hotelových alebo iných ubytovacích zariadeniach. Neviete či vám bude daný hotel vyhovovať? Prečítajte si o ňom komentár, ktorý napísal klient, čo už tu bol.

Viac informácií

Newsletter

Chcece zostať stále v obraze a mať prehľad o všetkých zaujímavých ponukách, ktoré pre Vás chystáme? Odporúčame Vám nastaviť si newsletter, ktorý Vám bude každý týždeň chodiť do emailovej schránky a nič Vám tak neunikne.

Viac informácií

Atlas sveta

Preskúmajte podrobne neznámu krajinu a zistite si o nej praktické informácie. Dostanete tak aj tipy čo nevynechať a o čo neprísť. Nahliadnete tak napríklad aj do miestnej kuchyne alebo si zistite tabuľku priemerných teplôt vzduchu a mora.

Viac informácií

Affiliate program

Máte web o cestovaní, destináciách a pod.? Nechajte ho zarábať v našom partnerskom programe Invia.

Viac informácií

Invia Franchising

Spojte sa s nami a zarábajte. Hľadáme cestovné agentúry vo všetkých mestách s viac ako 8 tisíc obyvateľmi.

Viac informácií