10 dôvodov, prečo kupovať dovolenku na Invia

 1. Cena - za zájazd nezaplatíte ani o cent viac ako v cestovnej kancelárii. Cenu zájazdu si na úkor nášho klienta žiadnym spôsobom nenavyšujeme.

 2. Informácie - na každú turistickú oblasť je špecializovaný jeden z našich predajných tímov. Máte možnosť sa nás kedykoľvek spýtať na telefóne +421 2 3221 0450.

 3. Nákup z pohodlia domova - ponuku zájazdov si môžete prezerať 24 hodín denne, 7 dní v týždni, kdekoľvek Vás napadne. Doma, v práci či v internetovej kaviarni.

 4. Úspora času - nemusíte chodiť do cestovných kancelárií, aby ste si vybrali. Všetky vybrané zájazdy si môžete vzájomne porovnať na jedinom mieste počas chvíľky.

 5. Široká ponuka - Len u nás si môžete vybrať počas chvíľky z ponuky zájazdov od viac ako 300 cestovných kancelárií. Všetky sú poistené a preverené dlhodobou spoluprácou.

 6. Osobný kontakt - po odoslaní Vašej nezáväznej objednávky Vás telefonicky kontaktujeme. Doriešime s Vami všetky detaily a zodpovieme prípadné dotazy.

 7. Kvalita - od roku 2005 naše služby na Slovensku využilo už vyše 400 000 klientov (v strednej Európe je to v rámci Invia Group niekoľko miliónov) a s úsmevom na perách a dobrou náladou privítame každého ďalšieho klienta.

 8. Stabilita - za cestovnou agentúrou Invia už mnoho rokov stojí silné a dôveryhodné investičné skupiny.

 9. Pobočky - pre klientov, ktorí majú z nakupovania cez internet stále obavy, sú k dispozícii pobočky po celom Slovensku.

 10. Invia Care - Poskytujeme kompletný servis v slovenčine alebo češtine pre zájazdy nemeckých, rakúskych a poľských CK s odletom z Bratislavy alebo zo zahraničia (vrátane infolinky v prípade problémov na dovolenke).


  Zistite viac informácií na samostatnej stránke.