10 dôvodov, prečo kupovať dovolenku na Invia

  1. Cena - za zájazd nezaplatíte ani o cent viac ako v cestovnej kancelárii. Cenu zájazdu si na úkor nášho klienta žiadnym spôsobom nenavyšujeme.
  2. Informácie - na každú turistickú destináciu je špecializovaný jeden z našich predajných tímov. Naviac máte možnosť sa nás kedykoľvek spýtať na telefóne +421 2 2064 8220
  3. Nákup z pohodlia domova - ponuku zájazdov si môžete prezerať 24 hodín, 7 dní v týždni kdekoľvek Vás napadne. Doma, v práci či v internetovej kaviarni.
  4. Úspora času - nemusíte chodiť do cestovných kancelárií, aby ste si vybrali. Všetky vybrané zájazdy si môžete vzájomne porovnať na jedinom mieste počas chvíľky.
  5. Široká ponuka - Len u nás si môžete vybrať počas chvíľky z ponuky zájazdov od viac ako 300 cestovných kancelárií. Všetky sú poistené a preverené dlhodobou spoluprácou.
  6. Osobný kontakt - po odoslaní Vašej nezáväznej objednávky Vás telefonicky kontaktujeme. Doriešime s Vami všetky detaily a zodpovieme prípadné dotazy.
  7. Kvalita - od roku 2005 naše služby využilo už vyše 250 000 klientov a s úsmevom na perách a dobrou náladou privítame každého ďalšieho klienta.
  8. Stabilita - za cestovnou agentúrou Invia už niekoľko rokov stojí silné a dôveryhodné investičné skupiny
  9. Pobočky - pre klientov, ktorí majú z nakupovania cez internet stále obavy, sú k dispozícii pobočky po celom Slovensku.