S nami sa v preklade nestratíte

V ponuke cestovnej agentúry Invia nájdete okrem ponuky slovenských cestovných kancelárií aj výhodné zájazdy zahraničných cestovných kancelárií. Aby ste sa nestratili v preklade, je tu pre vás Invia Care.

Naša nová komplexná služba vám poskytne kompletný servis v slovenčine alebo češtine pre výber zájazdov rakúskych, nemeckých a poľských cestovných kancelárií s odletom z Bratislavy, alebo zo zahraničia. Pomôžeme vám vybrať si vašu vysnívanú dovolenku, vrátane cestovného poistenia, zabezpečíme parkovanie i ubytovanie pri letisku. A v prípade problémov na dovolenke sme tu pre vás prostredníctvom našej horúcej linky. Cestovanie so zahraničnou CK nebolo nikdy jednoduchšie! S nami sa nemusíte báť spoznávať svet, Invia Care je najlepším partnerom pre vaše cesty.

Čo získate s Invia Care

Komplexné sprostredkovanie zájazdu zahraničných CK

Okrem základného balíčka, t.j. letenky a ubytovania, vám radi na vyžiadanie zabezpečíme i akékoľvek ďalšie služby, napr. súkromný transfer, nadštandardnú izbu v hoteli, zapožičanie auta v destinácii, výlety apod.

Predajný a následný servis kompletne v slovenčine alebo češtine

Počas celej doby objednávania zájazdu komunikujete v slovenskom alebo českom jazyku s našimi predajcami na pobočke, alebo v call centre. Všetky informačné materiály, zmluvy atď. dostanete v slovenskom alebo českom jazyku, alebo vám budeme k dispozícii, ak budete potrebovať akékoľvek pre vás dôležité informácie objasniť či vysvetliť.

Zabezpečenie parkovania i ubytovania na zahraničnom letisku pred a po dovolenke

Nemusíte sa trápiť s tým, kde zaparkovať auto, na vyžiadanie vám za priaznivé ceny zabezpečíme parkovanie priamo na letisku - či už v Bratislave, alebo za hranicami. Chcete mať istotu a na letisko prísť napr. o deň skôr? Radi vám pomôžeme nájsť ubytovanie v blízkosti letiska pred i po dovolenke.

SOS linka v slovenčine alebo češtine počas vašej dovolenky 24/7

Pre prípady urgentných situácií počas Vašej dovolenky, ktoré nemôžete vybaviť na mieste s delegátom, recepciou hotela či zástupcom miestnej agentúry, vám bude k dispozícii SOS linka Invia, jej telefónne číslo obdržíte spolu s pokynmi k odletu.

Komplexné cestovné poistenie

Naše cestovné poistenie od Axa Assistance, kryje napr. storno zájazdu i problémy spojené s covid-19.

Veľký výber destinácií a zájazdov

Flexibilná kombinácia typu izby, dĺžky pobytu a termínov

Nové hotelové reťazce

Výhodné ceny po celý rok

Silné medzinárodné značky

Komunikácia v slovenčine alebo češtine

Často kladené otázky