Okružné plavby - Karibik, Stredomorie a ďalšie

Okružné plavby po celom svete

Plavba loďou patrí k druhu dovolenky, kde skombinujete pobyt pri mori so spoznávaním rôznych miest sveta. Počas jednej plavby máte možnosť spoznať mnoho miest, dokonca aj niekoľko krajín počas jedinej plavby. Na každom ostrove či v inej destinácií máte možnosť navštíviť pevninu individuálne alebo si vybrať z ponuky fakultatívnych výletov.

Väčšina lodí je luxusne vybavená a ponúka pasažierom ten najväčší komfort. Kajuty sú príjemne zariadené a počas pobytu na lodi môžete využiť rôzne služby. Takmer všetky lode ponúkajú niekoľko typov reštaurácií a barov, kino, kasíno, posilňovňu, saunu, masážne a kozmetické salóny, obchody a veľa ďalšieho.

Plavby loďou po rozmanitom Stredomorí

K často vyhľadávaným a obľúbeným plavbám patria plavby po Stredozemnom mori. Za pár dní tak urazíte ďalekú cestu a spoznáte mnohé klenoty, pamätihodnosti a malebné prístavy, ktoré by vám inak vyšli na niekoľko dovoleniek. Napríklad na okružnej plavbe po Stredomorí sa za pár dní preplavíte z Talianska cez Grécko do Turecka a na Maltu alebo z Talianska do Tuniska, Španielska a Francúzska alebo Maroka a Portugalska.

Plavby loďou po Blízkom Východe

Okružná plavba po Blízkom východe ponúka mnoho jedinečných zážitkov a miest, ktoré sa vám nebude chcieť opustiť. Vychutnajte si luxusné arabské destinácie, ktoré sú symbolom prepychu, nádherných pláží a azúrového mora naprieč Perzským zálivom. Putovanie vás zavedie na Arabský polostrov do Spojených Arabských Emirátov a Ománu alebo do Izraela a Jordánska.

Plavby za exotikou do Karibiku

K zajuímavým a exotickým oblastiam určite patrí aj Karibik. Naskytne sa vám možnost navštíviť San Domingo, Margaritu, Dominiku či St. Georgews a spoznať skutočný raj pod palmami. Budete sa potápať a šnorchlovať v krištáľovo čistom mori alebo len tak relaxovať na nádherných piesočnatých plážach.