Potrebujete pomôcť?

Ozvite sa nám spôsobom, aký vám vyhovuje

Ukázať kontakty

Orex Travel 

CK Orex Travel na Invia 

Cestovná kancelária Orex Travel patrí do známej siete spoločnosti Anex Tour, ktorá má v oblasti cestovného ruchu dvadsaťdvaročné skúsenosti. Na slovenskom a českom trhu pôsobí od roku 2010 a okrem slovenskej a českej pobočky, Orex Travel pôsobí aj na poľskom a maďarskom trhu.

Hlavné sídlo materskej spoločnosti Anex Tour je v tureckej Antalyi a hlavnou špecializáciou sú Turecko a Egypt. Anex Tour má 6000 zamestnancov a svoju vlastnú leteckú spoločnosť.

Aké zájazdy CK Orex Travel ponúka? 

Cestovná kancelária Orex Travel ponúka pobytové zájazdy typu Last minute aj First minute, zájazdy pre rodiny s deťmi, milovníkov pokoja a relaxácie, pre športových nadšencov a pod. Orex Travel pri všetkých svojich zájazdoch vždy maximálne usiluje o najvýhodnejší pomer medzi kvalitou a cenou v prospech klienta. Preto vždy v ponuke cestovnej kancelárie môžete nájsť ekonomickej dovolenky do apartmánov či 3* hotelov s raňajkami až po najluxusnejší hotelový komplex v danej destinácii.

Do akých krajín môžete s CK Orex Travel cestovať?

Cestovnou kanceláriou Orex Travel aktuálne ponúka zájazdy do Turecka a Bulharska. Navyše Orex Travel sa každý rok usiluje o rozšírenie svojej ponuky a preto podľa klientskych požiadaviek zahŕňa do svojej ponuky stále nové destinácie. Všetky destinácie ponúkané cestovnou kanceláriou Orex Travel, ale majú jedno spoločné - pláže voňajúce slnkom, morom i vánkom ženúcim zrnká piesku z hôr a púští, vynikajúce koktaily, výbornú miestnu i medzinárodnú kuchyňu, skvelý hotelový servis a priateľský prístup.

Dovolenka Orex travel 2024 a Last Minute zájazdy Orex travel

Turecko Turecko (325 hotelov) Priemerné počasie: Teplota vzduchu: 22 °C Teplota vody: 18 °C 354 €