Potrebujete pomôcť?

Ozvite sa nám spôsobom, aký vám vyhovuje

Ukázať kontakty

OREX

CK Orex Travel na Invia

Cestovná kancelária Orex Travel patrí do známej siete spoločnosti Anex Tour, ktorá má v oblasti cestovného ruchu dvadsaťdvaročné skúsenosti. Na slovenskom a českom trhu pôsobí od roku 2010 a okrem slovenskej a českej pobočky, Orex Travel pôsobí aj na poľskom a maďarskom trhu.

Hlavné sídlo materskej spoločnosti Anex Tour je v tureckej Antalyi a hlavnou špecializáciou sú Turecko a Egypt. Anex Tour má 6000 zamestnancov a svoju vlastnú leteckú spoločnosť.

Aké zájazdy CK Orex Travel ponúka?

Cestovná kancelária Orex Travel ponúka pobytové zájazdy typu Last minute aj First minute, zájazdy pre rodiny s deťmi, milovníkov pokoja a relaxácie, pre športových nadšencov a pod. Orex Travel pri všetkých svojich zájazdoch vždy maximálne usiluje o najvýhodnejší pomer medzi kvalitou a cenou v prospech klienta. Preto vždy v ponuke cestovnej kancelárie môžete nájsť ekonomickej dovolenky do apartmánov či 3* hotelov s raňajkami až po najluxusnejší hotelový komplex v danej destinácii.

Do akých krajín môžete s CK Orex Travel cestovať?

Cestovnou kanceláriou Orex Travel aktuálne ponúka zájazdy do Turecka a Bulharska. Navyše Orex Travel sa každý rok usiluje o rozšírenie svojej ponuky a preto podľa klientskych požiadaviek zahŕňa do svojej ponuky stále nové destinácie. Všetky destinácie ponúkané cestovnou kanceláriou Orex Travel, ale majú jedno spoločné - pláže voňajúce slnkom, morom i vánkom ženúcim zrnká piesku z hôr a púští, vynikajúce koktaily, výbornú miestnu i medzinárodnú kuchyňu, skvelý hotelový servis a priateľský prístup.

Dovolenka orex travel 2023 a Last Minute zájazdy orex travel

Bulharsko Bulharsko (109 hotelov) Priemerné počasie: Teplota vzduchu: 13 °C Teplota vody: 9 °C 298 €
Turecko Turecko (371 hotelov) Priemerné počasie: Teplota vzduchu: 18 °C Teplota vody: 16 °C 283 €