Invia sleduje Vaše správanie na webe, vykonáva personalizáciu obsahu a zobrazuje Vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo "Rozumiem" alebo kamkoľvek mimo tohto oznámenia bez zmeny nastavenia vnímame ako udelenie súhlasu s využívaním cookies a odovzdaním údajov o Vašom správaní na webe reklamným a sociálnym sieťam pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu, cookies a odovzdávanie môžete kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia. Zistiť viac informácií o ochrane súkromia.

Rozumiem

First Minute - zľava za skorý nákup

Dovolenka nie je až tak ďaleko, ako sa môže zdať. Vyberte si starostlivo už teraz z viac ako 300 katalógov. Či už First Minute dovolenku v exotike, alebo pri mori v Európe. Ponuka je momentálne najširšia a ceny sú najpriaznivejšie. Láka vás viac Turecko, Egypt alebo Řecko?

First Minute zájazdy - letní dovolenka 2022 pri mori

Cyprus Cyprus (70 hotelov) Priemerné počasie: Teplota vzduchu: 18 °C Teplota vody: 20 °C 187 €
Česká republika Česká republika (789 hotelov) Priemerné počasie: Teplota vzduchu: 3 °C 7 €
Francúzsko Francúzsko (3 548 hotely) Priemerné počasie: Teplota vzduchu: 12 °C Teplota vody: 14 °C 56 €
Kanárske ostrovy Kanárske ostrovy (337 hotelov) Priemerné počasie: Teplota vzduchu: 22 °C Teplota vody: 21 °C 230 €
Maldivy Maldivy (141 hotelov) Priemerné počasie: Teplota vzduchu: 30 °C Teplota vody: 29 °C 1 057 €
Malta Malta (37 hotelov) Priemerné počasie: Teplota vzduchu: 17 °C Teplota vody: 19 °C 142 €
Slovensko Slovensko (314 hotelov) Priemerné počasie: Teplota vzduchu: 3 °C 16 €
Taliansko Taliansko (5 320 hotelov) Priemerné počasie: Teplota vzduchu: 15 °C Teplota vody: 16 °C 14 €

First Minute zájazdy – zľava za včasné objednanie!

First Minute 2022 zájazdy na Invia

Len First Minute dovolenka 2022 bez rizika

Pokiaľ si vyberiete zájazd z kategórie first minute, uskutočníte dovolenku s výraznou zľavou oproti bežnej cene. Na Invia nájdete zájazdy len od poistených a preverených cestovných kancelárií. Dovolenku predávame za rovnaké cenové podmienky ako u CK, ktoré zájazdy uskutočňujú. Platiť možete bankovým prevodom alebo v hotovosti na naších pobočkách alebo na pobočkách ktorejkoľvek banky.

Prehľadné a pravidelne aktualizované ponuky zájazdov do celého sveta

Ponuka first minute na Invia je pravidelne aktualizovaná. Na jednom mieste máte možnosť vyberať z first minute zájazdov desiatok cestovných kancelárií do celého sveta v jednotnej a zrozumiteľnej forme.

Ponuka zájazdov od Invia zdarma na Váš email

Nechajte si zasielať ponuky zájazdov Invia v prehladnej forme. Sami si možete zvoliť, aká ponuka Vám bude zasielaná vrátane termínu a časového obdobia, kedy budete newsletter dostávať. Nebudete obťažovaný ponukou nechcených zájazdov do destinácií, o ktoré nemáte záujem.d Do Invia newsletteru sa možete registrovať tu >>

Ďalšie služby Invia

Invia neponúka len zájazdy (first minute, last minute, dovolenka z katalógu) od desiatok renomovaných, preverených a poistených cestovných kancelárií. Na Invia nájdete i napríklad databázy nezávislých recenzií hotelov, informácie o destináciach z celého sveta a ďalšie služby.