Kanada first minute

Rozmanité zájazdy do Kanady s first minute zľavami vám umožnia spoznať to najlepšie z tejto krajiny, vrátane slávnych Niagarských vodopádov, Toronta s obchodným centrom a mrakodrapmi či Montrealu so starým prístavom a horou Mount Royal. Veľkým lákadlom sú aj národné parky západnej Kanady, napr. Banff alebo Jasper.

Najlepšie lokality

Prehliadnite si vežu CN Tower a galériu s výhľadom na mesto a jazero Ontario.

  • Ano
  • Ano
  • Ano
  • Ano
  • Ano
  • Ano

Aké zaujímavé miesta môžete objaviť

Niagarské vodopády

Niagarské vodopády

Ikonické Niagarské vodopády sú radené medzi najkrajšie vyhliadky v Amerike, ktorých vznik je datovaný do doby pred 10 000 rokmi. Sústava vodopádov (tri časti - Horseshoe Falls, American Falls, Bridal Veil Falls) ležiace na rieke Niagara na území štátu New York a kanadského Ontária. Dych berúce scenériu môžu návštevníci pozorovať z niekoľkých vyhliadkových plošín alebo z paluby niektorej z lodí. Veľmi obľúbenou atrakciou je výťah, ktorý dovezie návštevníkov na úroveň rieky, kde sú vystavané drevené lávky a plošiny, umožňujúce prechádzky priamo pod vodopádom. Obrovská masa vody (110 000 m3 / min.), Padajúce z výšky 51 metrov dala vzniknúť sieti vodných elektrární. Na kanadskej strane sú pre návštevníkov k dispozícii dve vyhliadkovej veže Skylon Tower a Minolta Tower.

Prírodné zaujímavosti

Nekonečné lesy a ďalšie krásy Kanady

Kanada ohromuje prírodnými krásami a jej kozmopolitné mestá sú čisté, bezpečné a multikultúrne. Toronto, MontrealVancouver patria k najznámejším, ale ponúkajú sa aj ďalšie, ktoré zdôrazňujú rôzne aspekty krajiny: námornú kultúru, francúzsku históriu či pôvodných obyvateľov. Poznajte všetky vďaka first minute zájazdu do Kanady.

Zaujímavé lokality v tejto destinácii

Všetky lokality

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 232 210 450

Mapa Kanady

Počasie v Kanade

Pretože je Kanada tak rozľahlá, jej klíma sa značne líši, čo umožňuje širokú škálu aktivít po celý rok. Napr. západná Kanada, vrátane Vancouveru, má relatívne mierne podnebie s nedostatkom snehu skoro na jar – na rozdiel od Montrealu, ktorý sa vyznačuje dlhými chladnými zimami s množstvom snehu.

Toronto

  • Najlepší
  • Dobrý
  • Nízka sezóna

Cestovateľský magazín