Potrebujete pomôcť?

Ozvite sa nám spôsobom, aký vám vyhovuje

Ukázať kontakty

Poznávacie zájazdy 2024 vrátane zliav a akcií

Chcete si užiť skvelú poznávaciu dovolenku bez toho, aby ste museli čokoľvek plánovať? Máme pre Vás skvelú ponuku:

Poznávacie zájazdy podľa dopravy

Inšpirujte sa zážitkami

Začítajte sa do sekcie „osobne vyskúšané” na našom magazíne. Naši cestovatelia pre vás pripravili mnoho zaujímavých článkov zo svojich dobrodružných ciest. Napríklad Petra ukázala zákutia mesta Udine na severe Talianska, Lucia N. objavovala Nový Zéland po stopách Hobita alebo Renáta S. skúsila potápanie v Egypte

Najpredávanejšie destinácie poznávacích zájazdov

Prečo se vydat na poznávací zájazd s Invia?

Najširšia ponuka

Ázia, Afrika, Amerika... s nami sa pozriete na všetky kontinenty. Dobrodružné výpravy na koniec sveta, rovnako ako nenáročné turistické zájazdy do Álp.

Kvalitný servis

Poznávacie dovolenky vyžadujú trochu viac plánovania a premýšľania. Kvalitnú prípravu, s ktorou vám radi pomôžeme. Máme skúsený tím, ktorý vám poradí.

Nízka záloha

Pri samotnej objednávke platíte iba nízku zálohu. Zároveň vám garantujeme, že ceny sú u nás rovnaké ako u usporiadateľských CK. Za náš servis neplatíte nič navyše.

Garancia a istota

Invia má viac ako 20 rokov dlhú históriu. Sme overená firma s tradíciou. Ustáli sme covid, ale aj ďalšie nepriaznivé situácie na cestovnom trhu. Na nás sa naozaj môžete spoľahnúť.

Vydajte sa na lacný poznávací zájazd autobusom alebo sa do destinácie snov rýchlo letecky. Zastavte sa v tieni antických pamiatok v Ríme alebo sa vydajte krotiť nespútanú prírodu ďalekej Ázie. Či už vás vábia krásy európskych destinácií, alebo túžite skôr po exotike, v našej ponuke si určite vyberiete.