Potrebujete pomôcť?

Ozvite sa nám spôsobom, aký vám vyhovuje

Ukázať kontakty

ETI Slovensko

Express Travel International je nemecká cestovná kancelária s pobočkami v celej Európe a odletmi nielen z Bratislavy, ale aj z letísk v Nemecku, Rakúsku, Poľsku a v Čechách. V roku 1998 založila Maja-Jennifer Köhl a Mohamed Samir cestovnú kanceláriu ETI, ktorá sa od prvého dňa špecializuje na organizáciu a predaj zájazdov do Egypta. CK ETI vlastní sieť hotelov RED SEA HOTELS aj flotilu výletných lodí GRAND CRUISES na Níle (okružné plavby) a ponúka oddychové dovolenky na pláži aj veľmi kvalitné poznávacie plavby po Níle. Samozrejmosťou je slovensky hovoriaci delegát.

Pre zákazníkov sú pripravené zadarmo benefity ako napríklad vlastný ETI transfer z/na letisko, skorý check-in (ubytovanie ihneď po prílete), neskorý check-out (možnosť zostať na izbe až do odchodu na letisko), ETI detské kluby a mnoho ďalších. CK ETI Slovensko Vám ponúka výhodný pomer ceny a kvality služieb.

Čo je dôležité vedieť, ak cestujete so zahraničnou cestovnou kanceláriou? Cestovný trh v rámci EÚ podlieha prísnym normám, ktoré vás ako spotrebiteľa chránia. Cestovná zmluva a prípadné reklamácie sa vždy riadia zákonmi krajiny, v ktorej má cestovná kancelária sídlo. Nemusíte sa však ničoho obávať, v rámci našej bezplatnej služby Invia Care ponúkame kompletný servis, vrátane doručenia všetkých dokladov v slovenskom (alebo českom) jazyku, infolinky počas celej dovolenky, pomoci pri riešení reklamácií so zahraničnou CK a ďalšieho. Všetky zahraničné cestovné kancelárie, s ktorými spolupracujeme, majú poistenie proti úpadku a overenú kvalitu služieb.

Často kladené otázky

Dovolenka ETI Slovensko 2024 a Last Minute zájazdy ETI Slovensko

Egypt Egypt (157 hotelov) Priemerné počasie: Teplota vzduchu: 24 °C Teplota vody: 18 °C 349 €
Grécko Grécko (320 hotelov) Priemerné počasie: Teplota vzduchu: 20 °C Teplota vody: 16 °C 349 €
Tunisko Tunisko (132 hotelov) Priemerné počasie: Teplota vzduchu: 21 °C Teplota vody: 16 °C 274 €

Všetky zájazdy CK ETI nájdete i tu, u najväčšieho on-line predajcu zájazdov – Invia!