Nizozemsko first minute

Holandsko láka turistov na lány kvetín, veterné mlyny, slávne kanály aj pamätihodnosti a múzeá. Záujem vzbudzuje aj moderný prístav Rotterdam s mnohými mrakodrapmi, mesto Gouda s vyhláseným miestnym syrom či Utrecht pripomínajúci architektonickou štruktúrou Amsterdam. Rezervujte si first minute zájazd do Holandska ešte dnes.

Najlepšie lokality v Holandsku

Amsterdam

Hlavné mesto s ohromným množstvom múzeí a možnosťou plavby po známych kanáloch.

 • Ano
 • Ano
 • Ano
 • Ano
 • Ano
 • Ano

Aké zaujímavé miesta môžete objaviť

Van Gogh múzeum

Van Gogh múzeum

Van Gogh múzeum sa nachádza v Amsterdame , v Holandsku .

Jedná sa o múzeum slávneho maliara Vincenta van Gogha . K videniu je tu časť diel z neskorého 19. storočia , zvyšok diel sa nachádza v Musée d'Orsay v Paríži a inde . Medzi najslávnejšie diela Vincet van Gogha patrí " Slnečnice " , " Jedáci zemiakov " a mnoho ďalšieho .

Múzeá / galérie
Oblasť Zaanse Schans

Oblasť Zaanse Schans

Oblasť Zaanse Aschans sa nachádza neďaleko Amsterdamu , v Holandsku .

Jedná sa malú obec na brehu rieky Zaan . K videniu sú tu veterné mlyny , staré domčeky , múzeá a remeselná výroba napríklad drevákov , sudov , porcelánu a tiež syrov .

K dispozícii sú tiež reštaurácie a kaviarne .

Historické stavby Nákupy
Námestie Dam

Námestie Dam

Len päť minút chôdze od stanice Centraal Station sa nachádza námestie Dam , plné turistov a miestnych . Bolo postavené v 13. storočí a v priebehu svojej existencie bolo miestom stretávania hippies . Uvoľnená atmosféra panuje na námestí dodnes . Na námestí sú stánky s občerstvením , reštaurácie , obchody, bary , kaviarne a ďalšie zariadenia . V priebehu celého roka sa tu koná veľa akcií a predstavení pouličných umelcov .

Mestá / Námestie / Ulice
Jachtenie na pevnine

Jachtenie na pevnine

Ovládať pojazdnú jachtu na kolieskach je nezabudnuteľný zážitok pre návštevníkov všetkých vekových kateg . Všetko čo k tomu potrebujete je plachta , tri kolesá a trochu vetra . Centrum sa nachádza 5 minút od hlavnej stanice a k tomuto druhu zábavy nepotrebujete žiadne predchádzajúce skúsenosti .

Adrenalínová zábava

Dovolenka v Holandsku vďaka first minute

Navštívte prostredníctvom zájazdu s first minute zľavami najkrajšie mestá a zákutia Holandska, napr. Amsterdam – domov umenia a vodných kanálov. Čaká vás výlet do presláveného kvetinového parku Keukenhof, návšteva atraktívnych múzeí, prechádzka skanzenom plným mlynov a nahliadnutie do starého života Holanďanov.

Zaujímavé lokality v tejto destinácii

Všetky lokality

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 232 210 450

Mapa Nizozemska

Počasie v Nizozemsku

Do Holandska sa môžete vydať kedykoľvek počas roku. Krajina si potrpí na krásne parky a záhrady, ktorých návšteva sa odporúča na jar, kedy všetko kvitne. Navzdory technickému pokroku sa tu môžete tešiť z čistého vzduchu. Záujem priťahujú aj pieskové pláže pri Severnom mori. Na jeseň lákajú pohľady na fialové vresoviská.

Najlepší čas na dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Amsterdam

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna

Cestovateľský magazín