Invia sleduje Vaše správanie na webe, vykonáva personalizáciu obsahu a zobrazuje Vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo "Rozumiem" alebo kamkoľvek mimo tohto oznámenia bez zmeny nastavenia vnímame ako udelenie súhlasu s využívaním cookies a odovzdaním údajov o Vašom správaní na webe reklamným a sociálnym sieťam pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu, cookies a odovzdávanie môžete kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia. Zistiť viac informácií o ochrane súkromia.

Rozumiem

Klientov, ktorí majú kúpený zájazd v letných mesiacoch prosíme, aby si prečítali informácie v našom magazíne. Zdržte sa, prosím, volania na naše call centrum, kde vybavujeme urgentné prípady. Ďakujeme za pochopenie.

Viac informácií

Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Dovolenka Seychely – zájazdy a sprievodca

Seychely tvorí asi sto nádherných ostrovov a atolov v modrozelenej vode Indického oceánu. Príjemné podnebie, panenská príroda a rozprávkové pláže s bielym a zlatým pieskom sú dôvodom toho, že sa oblasť stala obľúbeným cieľom turistov z celého sveta. Koralové útesy poskytujú skvelé podmienky k potápaniu a pozorovaniu podmorského sveta.

Aká lokalita by sa vám najviac páčila?

La Digue

Nachádzajú sa tu najkrajšie pláže súostrovia, pokryté trblietavým jemným pieskom.

Počasie tento mesiac : Teplota vzduchu: 31 °C Teplota vody: 29 °C

Doba letu z Bratislavy : 11:00

zájazdy od 1 294 EUR

Mahé

Ostrov lemuje 68 krásnych pláží s hladkým pieskom. Väčšina je vhodná k potápaniu.

Počasie tento mesiac : Teplota vzduchu: 31 °C Teplota vody: 29 °C

Doba letu z Bratislavy : 11:00

zájazdy od 1 034 EUR

Praslin

V Národnom parku Valée de Mai rastú palmy s tými najväčšími kokosovými orechmi.

Počasie tento mesiac : Teplota vzduchu: 31 °C Teplota vody: 29 °C

Doba letu z Bratislavy : 11:00

zájazdy od 1 399 EUR

Najlepšie hodnotené hotely na Seychelách

MSC Opera

Egypt, Maurícius, Taliansko, Grécko, Chorvátsko, Juhoafrická republika, Réunion, Jordánsko, Seychely

9,5

od 1 290 EUR

Zobraziť ďalšie hotely

Ako vybrať ideálny hotel?

Seychely sľubujú okrem tropickej prírody aj tradičnú hudbu, tanec, umenie a remeslá. Tento raj na zemi umožní návštevníkom získať nezabudnuteľné zážitky, či už sa rozhodnú tráviť čas športom, nakupovaním alebo večernou zábavou. Okrem potápania a šnorchlovania je tu populárny aj golf, jazda na koni alebo pešia turistika. Obecne sú však Seychely vyhľadávané pre pokojnú relaxáciu a nerušený odpočinok.

Mapa Seychel

Mapa Seychel Zobrazit' na mape

Počasie Seychely

V tropickom podnebí Seychel sa teploty pohybujú medzi 24 a 30 °C. Najteplejšími mesiacmi sú marec a apríl. Ostrovy ležia mimo zónu cyklónov a tropických lejakov, napriek tomu od júna do novembra vanie silný juhovýchodní vietor. Časť územia pokrývajú svieže národné parky a prírodné rezervácie. Teplota mora sa celoročne pohybuje medzi 25 a 27 °C. Ideálna doba pre návštevu je tak prakticky po celý rok.

Zobraziť počasie pre všetky oblasti

Získajte inšpiráciu na našom blogu