Jana J.
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2026
Potřetí jsem navštívila totéž místo i hotel, jsem moc spokojená se vším. Jen mne letos zarazilo vysekávání zeleně v okolí, konkrétně usekávání korun palem, následně smutně trčící pahýly. Snad zůstane severní část ostrova tak krásná a nedotknutá rukou člověka, jako si ji pamatuji.
Potřetí jsem navštívila totéž místo i hotel, jsem moc spokojená se vším. Jen mne letos zarazilo vysekávání zeleně v okolí, konkrétně usekávání korun palem, následně smutně trčící pahýly. Snad zůstane severní část ostrova tak krásná a nedotknutá rukou člověka, jako si ji pamatuji.
Severní pláže divoké, liduprázdné, pro mne krásné a okouzlující, byť si zde příliš nezaplavete, podloží pod hladinou jeden velký útes, ale na takové to válení v teplé vodě, relax a klid je to ideál.
StravaSkvělá, rozmanitá.
UbytovanieNemám výhrady, ideální pozice hotelových bungalovů s výhledem na oceán, relativně klid od jakéhokoliv ruchu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







