Seychely Seychely

Oficiálny názov: Seychelská republika
Hlavné mesto: Victoria na ostrove Mahé
Štátne zriadenie: pluralitná republika s jednokomorovým parlamentom
Náboženstvo: rímski katolíci 89%, anglikáni 9%
Úradný jazyk: kreolčina, francúzština, angličtina
Časový posun: + 3 hod., v dobe letného európskeho času sú to + 2 hod

Seychely - zájazdy od 1 035 €

O SEYCHELÁCHSeychely tvoria stovky nádherných ostrovov a atolov, rozhádzaných po modrozelených vodách Indického oceánu, 1.600 km východne od Afriky. Je to miesto, ktoré sa v posledný rokoch stalo obľúbeným cieľom pre turistov z celého sveta.

Príjemné tropické podnebie, panenská príroda a rozprávkové pláže s bielozlatým pieskom jemnejším ako hodváb, ktoré lemujú čierne granitové skaly, sú ideálnym miestom pre kúpanie v priezračnej vode Indického oceánu.

Koralové útesy ponúkajú vynikajúce podmienky pre potápanie a pozorovanie podmorského sveta. Poznáte tu pravý raj a získate spomienky a zážitky, na ktoré nikdy nezabudnete. Turisti nesmú zabudnúť na seychelskou tradičnú kultúru - tanec, hudbu, umenie a remeslá.

Seychely - zájazdy od 1 035 €

Najnovšie recenzie Seychely

Celkom: 8.4 Celkový dojem bol fantastický.More sme mali priamo po nosom okolie ako v rozprávke

 • 8.5 Ubytovanie
 • 7 Strava
 • 10 Okolie
 • 8 Cena

Celkové zhrnutie
Celkový dojem bol fantastický.More sme mali priamo po nosom okolie ako v rozprávke Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Ubytovanie bolo príjemné,pár metrov od rozprávkovej pláže.

Strava
Raňajky boli formou bufetu,a večera bola s obsluhou kde sme mali na výber z dvoch jedál . Dezert sa vybrať nedal.

Služby hotela
Celkový dojem bol dobrý

trošku by som vytkla upratovanie cele dva týždne nám napríklad neutreli prach ,v kúpeľni tak isto

Pláž
My sme mali pláž úplne pod hotelom čistota nie je čo vytknúť voda ako vo vani na pláži bolo pár ľudí

Norbert B., Overená recenzia (Invia.sk), Hodnotené: 11.02.2024, Dátum pobytu: 9.1. - 23.1.2024
Oblasť: Seychely Seychely, La Digue, Hotel: Patatran Village

Celkom: 9.8 Je to ideální místo pro strávení dovolené. Středisko je krásně začleněno do okolí. Pěkné pokoje, krásné pláže, velmi dobrá kuchyně.

 • 9 Ubytovanie
 • 10 Strava
 • 10 Okolie
 • 10 Cena

Celkové zhrnutie
Je to ideální místo pro strávení dovolené. Středisko je krásně začleněno do okolí. Pěkné pokoje, krásné pláže, velmi dobrá kuchyně. Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Velký, pěkný a čistý byt v přízemí s terasou. Pohodlné postele.

Strava
První den byste si měli rezervovat večeři v restauracích, které podávají jídla a la carte. Všechny jsou velmi dobré. Osobně si myslím, že nejslabší byl Cyann, který má příplatek.

Služby hotela
Při týdenním pobytu nebyl čas na využití doplňkových služeb.

Pláž
Písečné, čisté, udržované pláže.

Piotr R., Overená recenzia (Travelplanet.pl), Hodnotené: 08.02.2024, Dátum pobytu: 26.1. - 4.2.2024
Oblasť: Seychely Seychely, Mahé, Hotel: Constance Ephelia Resort

Celkom: 9.4 Vřele doporučujeme návštevu ostrova La Diuge a hotel Patatran. Naprostá spokojenost, jen cestovní kancelář při příletu a odbavení mohla...

 • 9.5 Ubytovanie
 • 8 Strava
 • 10 Okolie
 • 10 Cena

Celkové zhrnutie
Vřele doporučujeme návštevu ostrova La Diuge a hotel Patatran. Naprostá spokojenost, jen cestovní kancelář při příletu a odbavení mohla poskytnout po náročné a dlouhé cestě alespoň vodu. Na trajekt jsme čekali 5 hodin, směnárna i restaurace byly zavřené a bohužel nebylo kde si koupit pití. To je jediné negativum. Pláže nádherné, ale u Patatranu se nám zdála nejkrásnější a dechberoucí. Vřele doporučujeme tento ostrov i hotel Patatran. Rádi bychom se zde ještě někdy podívali. Celkově je tam život pomalý a skvělý na relax a odpočinek. Doporučujeme boty do vody a kdo by chtěl po západu slunce jet po ostrově, tak jedině s čelovkou. Byli jsme na půl denním výletě na šnorchlování - bylo fajn. Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Ubytování super, vybavení starší, ale odpovídalo 3***. Denně měnili povlečení, uklizeno, čisto, denně výměna ručníků, osušek. Velká spokojenost.

Strava
Strava vynikající, ale stále se opakovala. Na večeři vesměs kombinace rýže, ryby nebo kuřecího. Ke všemu dávali vánočku :-). Výběr jídla dostatečný. My měli plnou penzi a příště by stačila jen polopenze. Ráno káva, čaj, k obědu a večeři se voda platila. Večer nabízeli každý den jiný drink, výborné, ale drahé. Personál vstřícný a ochotný. Nečekejte žádný večerní program. Masáže sice nabízejí, ale nejsou v hotelu.

Služby hotela
Půjčovali jsme si kola. Ty jsou sice rezavé, ale dopravili jsme se s němi po celém ostrově a bylo super, že jsme mohli vyrazit na okolní pláže, které jsou teky nádherné.

Pláž
Dechberoucí, moc si nezaplavete, protože jsou velké vlny, ale to jsou na celém ostrově. Nám to vůbec nevadilo, blbli jsme ve vlnách :-).

Jana V., Overená recenzia (Invia.cz), Hodnotené: 15.12.2023, Dátum pobytu: 29.11. - 11.12.2023
Oblasť: Seychely Seychely, La Digue, Hotel: Patatran Village

4 fotografie

Celkom: 10 V hoteli sme boli 9 nocí, bola to jedna z najlepších dovoleniek! Nič nám tu nechýbalo, so všetkým sme boli nadmieru spokojní! Vrelo...

 • 10 Ubytovanie
 • 10 Strava
 • 10 Okolie
 • 10 Cena

Celkové zhrnutie
V hoteli sme boli 9 nocí, bola to jedna z najlepších dovoleniek! Nič nám tu nechýbalo, so všetkým sme boli nadmieru spokojní! Vrelo odporúčame tento hotel, je jeden z najlepších na prasline. Má aj výbornú polohu, 15 min autom odtiaľ je nakjrajšia pláž anze lazio, 15 min na druhú stranu je prístav, odkiaľ sa dostanete na susedný ostrov la digue a 20 min je valee de mai. Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Ubytovaní sme boli v staršej časti, v krásnej záhrade, izby boli prerobené, krásne, vkusné a čisté a bol tu väčší kľud ako v novej časti, kde bol výhľad na bar a oceán.

Strava
Strava bola neskutočnááá, veľký výber jedál, hneď na začiatku nám dali vyplniť dotazník akú stravu preferujeme a podľa toho boli doplnené bufetové stoly, úplne úžasné a chutné jedlo, raňajky boli tiež skvelé, pestrý výber..

Služby hotela
Personál hotela bol veľmi milí, ústretoví, ešte sme sa s takým prístupom nestretli, urobili všetko pre spokojnosť klientov a to všade: na recepcii, v reštaurácii, v bare, proste všade.

Pláž
Pláž bola jedna z najkrajších na ostrove, bol tu kľudný oceán, neboli veľké vlny, biely piesok, palmy a krásny výhľad na blízky kopec.

Martina K., Overená recenzia (Invia.sk), Hodnotené: 03.10.2023, Dátum pobytu: 14.9. - 25.9.2023
Oblasť: Seychely Seychely, Praslin, Hotel: Le Duc de Praslin

6 fotografií

Všetky recenzie Seychely