Potrebujete pomôcť?

Ozvite sa nám spôsobom, aký vám vyhovuje

Ukázať kontakty

Olimar Reisen 

Spoločnosť bola založená v roku 1972 a stále je považovaná za experta na dovolenku v Portugalsku vrátane Madeiry a Azorských ostrovov.

Majú najkomplexnejší a najunikátnejší cestovný program pre celú krajinu: či už sa jedná o dovolenku v Lisabone a Porte, dovolenku na pláži alebo aktívne výlety do Algarve, na Azory, Madeiru alebo Porto Santo - každý zákazník nájde vždy tú správnu ponuku.

Okrem toho majú širokú ponuku ubytovania a tiež okružné a dobrodružné výlety do pôvodných oblastí na severe, Centro a Alentejo.

Vďaka úzkej špecializácii poznajú túto krajinu dokonale a organizuje zájazdy do menej známych miest a ukazuje turistom kultúrne i prírodné zaujímavosti.

Okrem iného ponúka aj dovolenky do Španielska, Talianska, Brazílie alebo na Kapverdy.

Čo je dôležité vedieť, ak cestujete so zahraničnou cestovnou kanceláriou? Cestovný trh v rámci EÚ podlieha prísnym normám, ktoré vás ako spotrebiteľa chránia. Cestovná zmluva a prípadné reklamácie sa vždy riadia zákonmi krajiny, v ktorej má cestovná kancelária sídlo. Nemusíte sa však ničoho obávať, v rámci našej bezplatnej služby Invia Care ponúkame kompletný servis, vrátane doručenia všetkých dokladov v slovenskom (alebo českom) jazyku, infolinky počas celej dovolenky, pomoci pri riešení reklamácií so zahraničnou CK a ďalšieho. Všetky zahraničné cestovné kancelárie, s ktorými spolupracujeme, majú poistenie proti úpadku a overenú kvalitu služieb.

Často kladené otázky

Dovolenka Olimar Reisen 2024 a Last Minute zájazdy Olimar Reisen

Grécko Grécko (377 hotelov) 641 €
Chorvátsko Chorvátsko (1 073 hotelov) 616 €
Kanárske ostrovy Kanárske ostrovy (19 hotelov) 947 €
Madeira Madeira (162 hotelov) 718 €
Taliansko Taliansko (77 hotelov) 641 €