Potrebujete pomôcť?

Ozvite sa nám spôsobom, aký vám vyhovuje

Ukázať kontakty

KARTAGO Tours

Kartago Tours je členom nemeckej skupiny REWE Group a pôsobí pod divíziou DER Touristik spolu s renomovanými touroperátormi ako DER Tour, Exim Tours, ITS, Kuoni Group alebo Meier's, ktorí majú spolu 200-ročnú históriu v cestovaní. V číslach to znamená 7,7 milióna cestujúcich ročne zo 14 európskych krajín. 9 400 zamestnancov skupiny pracuje po celom svete, aby uspokojila najrozmanitejšie potreby, čo je najväčšia skupina cestovných kancelárií v strednej Európe Kartago Tours pôsobí na maďarskom cestovnom trhu už 26 rokov a plánovaním svojich ciest ju poverilo viac ako 600 000 cestujúcich. rodinné dovolenky.

Kartago Tours sa snaží svojim pasažierom ponúknuť čo najväčší výber, aby si každý našiel cieľovú krajinu a ubytovanie, ktoré vyhovuje jeho záujmom a potrebám. Na našej stránke nájdete naše stále a obľúbené destinácie - Egypt, Tunisko a Djerba, Turecko, Grécko (Korfu, Kréta, Rhodos a Zakynthos), Mallorca, Malta, Madeira a Kapverdské ostrovy. Okrem nich sú dostupné a rezervovateľné aj Bulharsko, Kanárske ostrovy (Gran Canaria, Tenerife, Fuerteventura) a Taliansko, no vďaka širokému spektru partnerov a príležitostiam, ktoré poskytujú naše materské spoločnosti, vieme zorganizovať výlety do ktorejkoľvek časti svetove, zo sveta.

Čo je dôležité vedieť, ak cestujete so zahraničnou cestovnou kanceláriou? Cestovný trh v rámci EÚ podlieha prísnym normám, ktoré vás ako spotrebiteľa chránia. Cestovná zmluva a prípadné reklamácie sa vždy riadia zákonmi krajiny, v ktorej má cestovná kancelária sídlo. Nemusíte sa však ničoho obávať, v rámci našej bezplatnej služby Invia Care ponúkame kompletný servis, vrátane doručenia všetkých dokladov v slovenskom (alebo českom) jazyku, infolinky počas celej dovolenky, pomoci pri riešení reklamácií so zahraničnou CK a ďalšieho. Všetky zahraničné cestovné kancelárie, s ktorými spolupracujeme, majú poistenie proti úpadku a overenú kvalitu služieb.

Často kladené otázky

Ponuku Kartago Tours nájdete na našej stránke, kde si môžete porovnať a vybrať si zájazd svojich snov s ponukami iných touroperátorov v jednotnom a prehľadnom systéme.