Turecko - Kemer Turecko

 • Doprava letecky

  02:30 h

 • Popis

  Stredisko Kemer sa vyznačuje rozkošnou prírodnou kulisou na pozadí pohoria Taurus, ktoré akoby zostupuje k moru. Jeho krištáľová priehľadnosť podčiarkuje kúzlo, ktoré tak vábi návštevníkov. Nie náhodou je oblasť okolo Kemeru prirovnávaná k tým najkrajším miestam na Tureckej riviére. Miestnym lákadlom je predovšetkým Yamar (grécky Chimaera), "večne" horiaci plameň, ktorému dodáva silu plyn unikajúci z hladnej tlamy nedobytnej skaly. Prechádzky po hladkých kamienkoch, návštevy miestnych obchodíkov a reštaurácií, výlet do historického mesta Olympos, poteší iste každého. Koho lákajú romantické večery, nech navštívi Kemer. Prevažne kamienkové pláže priťahujú turistov svojím nádherným prírodným prostredím a čistou vodou. V centre mesta je prístav pre jachty a promenáda s obchodíkmi, reštauráciami, kaviarňami, barmi, umeleckými galériami a predajňami tradičných výrobkov. Je možné využiť ponuku poznávajúcich výletov.

Najnovšie recenzie Turecko - Kemer

Celkom: 7.2 Krásná krajina v okolí. Nejvíce nám vyhovoval bazén v zadní části určený pro děti, kde skoro žádné děti nebyly. U hlavního bazénu strašně...

 • 7.5 Ubytovanie
 • 6 Strava
 • 7 Okolie
 • 8 Cena

Celkové zhrnutie
Krásná krajina v okolí. Nejvíce nám vyhovoval bazén v zadní části určený pro děti, kde skoro žádné děti nebyly. U hlavního bazénu strašně nahlas hrála hudba a to nám vadilo. Dále jsme si oblíbili tenisový kurt, kam nikdo jiný kromě nás nechodil a přesto ho poctivě udržovali. Strava nebyla špatná, ale hodně se opakovala a často obsahovala kopr. Zobraziť celú recenziu

Petra F., 26.02.2020, Dátum pobytu: 12.10. - 20.10.2019
Oblasť: Turecko Turecko, Kemer, Hotel: Sherwood Greenwood Resort

Bola táto recenzia užitočná? Áno (0) Nie (0)

Celkom: 8.6 Hotel včetně stravování odpovídal 5 hvězdičkám

 • 9 Ubytovanie
 • 10 Strava
 • 6 Okolie
 • 9 Cena

Celkové zhrnutie
Hotel včetně stravování odpovídal 5 hvězdičkám Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Pokoj byl ve 4. patře, ale výtah byl k dispozici. Jinak vše bylo pěkné, čisté, pravidelně uklízené .

Strava
Jídlo bylo pestré a po celý den dostupné v celém areálu hotelu

Služby hotela
Personál byl profesionální a vstřícný

Pláž
Pláž byla přes místní komunikaci, přístup do vody byl z mola. Vstup do vody z pláže byl přes kameny. Nedoporučuji pro malé děti. Na pláži byl nedostatek lehátek.

Jiřina Nejezová, 14.02.2020, Dátum pobytu: 28.9. - 9.10.2019
Oblasť: Turecko Turecko, Kemer, Hotel: Dosinia Luxury Resort

Bola táto recenzia užitočná? Áno (2) Nie (0)

Celkom: 9.2 Bezvadné ubytování, klid v okolí hotelu, protože v okolí žádný hotel není.

 • 9.5 Ubytovanie
 • 9 Strava
 • 9 Okolie
 • 9 Cena

Celkové zhrnutie
Bezvadné ubytování, klid v okolí hotelu, protože v okolí žádný hotel není. Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Super, bez chybičky. Kuchyňka s nádobím, varnou konvicí, ledničkou, mikrovlnnou troubou, Obývací část sedačka do L, konferenční stolek, naproti sedačky televize a pod ním skříňka. U vstupu do apartmánu zabudovaná skříň. Z ubývací části velké bytelné shrnovací dveře do ložnice. Zde postele, vedle nich nošní stolky. velká zabudovaná skříň. Apartmán vyzdobený obrázky. My jsme bydlely v 1. poschodí v rohovém apartmánu, pod námi v přízemí jeden apartmán, nad námi dva. Balkón obrovský 7.2 metry, za rohem ještě 5.2 metry.vycházelo se na něj z obývací části i ložnice. Když jsme něco nesnědly něco dobrého, vzaly jsme si to do ledničky a případně ohřály v mikrovlnce. Koupelna je spolešná s WC, umyvadlo s odkládací plochou, sprchový kout s nízkou vanou.V recepci jen ženy, vždy usměvavé a v naprosté pohodě. Po příjezdu jsem prosila, ať nám nedávají pokoj v přízemí nebo úplně nahoře. Recepční nás zavedla do pokoje, jestli se nám bude líbit. Pokud ne, nabídla by nám jiný. Protože jsme přijely v 9 hodin, chvíli jsme čekaly, než byl uklizený..

Strava
Jídlo se podává v jídelně i venku - tam amolety, volí oka, večer grilování a hranolky. Z jídla si vyberete, jen jsme postrádaly na snídani sladké pečivo. Ovoce, zeleniny a zákusků dost. Bar je venku, víno a pivo a 3 druhy alkoholu zdarma, míchané koktejly za poplatek. Zmrzlina odpoledne,

Služby hotela
Vstřícný personál, vždy uklizeno. Nejsou tam večerní programy(což nám vyhovovalo), jen v pondělí je turecký večer - vystoupení tanečnice, potom řivá hudba k poslechu i tanci. V jiných hotelech je při tureckém večeru i venkovní pohoštění, to zde nebylo. Atmosféru kazí někteří klienti z Ruska, chovají se hlučně a povýšeně.

Pláž
Mínus tohoto hotelu je, že uvádějí pláž 600 m. Je to mnohem dál, 15 minut svižnější chůze a v tom horku peklo (celá cesta na slunci). Taky uvádějí, že bus jezdí co 30 minut. Není to tak celý den, je tam prodleva hodinu, přes poledne 2 hodiny. Poslední bus jede z pláže v poledne v 11.45, pak nejede nic 2 hodiny, večer v 16.45 hodin. Co je třeba dodat - pokud v 11.45 a v 16.45 nepobere bus všechny klienty, vrátí se zpět pro ty, kteří tam zůstali.

Anonym, 09.02.2020, Dátum pobytu: 1.9. - 8.9.2019
Oblasť: Turecko Turecko, Kemer, Hotel: Viking Suite

Bola táto recenzia užitočná? Áno (1) Nie (0)

Celkom: 9.4 Vynikajúci pomer ceny a kvality. Boli sme veľmi spokojní. Už máme kúpený pobyt aj na rok 2020, opäť do Kilikye.

 • 9.5 Ubytovanie
 • 8 Strava
 • 10 Okolie
 • 10 Cena

Celkové zhrnutie
Vynikajúci pomer ceny a kvality. Boli sme veľmi spokojní. Už máme kúpený pobyt aj na rok 2020, opäť do Kilikye. Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Pekné, mali sme šťastie , podarilo sa nám vybaviť tú časť, ktorú sme chceli. Izby zrekonštruované v obidvoch častiach. Pri príchode balíček značkovej čokolády. Minibar každý deň dopĺňajú: voda, džúsiky, pivo, plechovky nealko nápojov, set na prípravu kávy a čajov.

Strava
Dobrá, 2 týždne a stále sme si vedeli vybrať. Boli sme radi, že sa jedlá po 3-4 dňoch opakovali, už sme sa tešili na naše obľúbené. Vyberie si každý. Pri raňajkách šťava z pomarančov a originálne Cappy džúsy.

Služby hotela
To čo všade, najlepší bol obchod so striebornými šperkami, široký výber za najlepšie ceny v meste.

Pláž
Spokojnosť

Anonym, 04.01.2020
Oblasť: Turecko Turecko, Kemer, Hotel: Kilikya Palace

Bola táto recenzia užitočná? Áno (5) Nie (0)

Celkom: 7.8 Hotel môže byť zaujímavý pre dospelých aj deti. My sme boli spokojní. Transfer trval približne 75 minút, v bezprostrednom okolí je len...

 • 7 Ubytovanie
 • 9 Strava
 • 8 Okolie
 • 8 Cena

Celkové zhrnutie
Hotel môže byť zaujímavý pre dospelých aj deti. My sme boli spokojní. Transfer trval približne 75 minút, v bezprostrednom okolí je len jedna ulica s obchodíkmi. Je možné zakúpiť si výlet napríklad do delfinária, akvária, antického mesta Sagallassos, Istanbulu, lanovkou na najvyšší vrchol pohoria Taurus. Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Boli sme ubytovaní v izbe na druhom poschodí smerom k hlavnému bazénu. Izba každý deň uprataná (akurát posledné tri dni nevysypané oba odpadkové koše), denne čisté osušky, posteľná bielizeň vymenená raz za týždeň. Keďže sme mali štandardnú izbu, spolu s prístelkou v nej bolo málo miesta, zato kúpeľňa bola priestranná. Zariadenie funkčné, klíma nie priamo nad posteľou, žiadny hmyz, balkón so sušiakom na bielizeň, pravidelne dopĺňaný minibar (voda nesýtená a sýtená, pomarančový a višňový džús, pepsi). Do polnoci bolo počuť hudbu.

Strava
Raňajky od 7.00 do 10.00 hod. (rôzne druhy sladkého aj slaného pečiva, marmelády, kompóty, omelety, volské oká, varené vajíčka, klobásy, párky, smažené cibuľové krúžky, lievance, jogurty, niekoľko druhov müsli...), neskoré raňajky od 10.00 do 11.00 hod. Obed od 12.30 do 14.00 hod. a večera od 19.00 do 21.00 hod. (veľa šalátov, rôzne druhy mias, morské plody, ryža, cestoviny, zemiaky v šupke, pečené, zemiaková kaša, veľký výber dezertov, zmrzlina...). Vždy boli k dispozícii aj diétne jedlá a veľa ovocia a zeleniny. Podľa nás bolo jedlo pripravené aj ochutené dobre. Na pitie voda, pepsi, víno, pivo, čaje... Len čo sa zatvorila hlavná reštaurácia, otváralo sa niečo iné – reštaurácia pri mori, bar pri bazéne, kaviareň (celkom slušná káva)..., takže neustále bolo čo jesť aj piť (placky, pizza, ovocie, sušienky, zmrzlina...).

Služby hotela
Personál milý a ochotný, dbá na čistotu (priebežne upratovaná pláž, záhrada plná kvetov, reštaurácie...). Zvyčajne oslovujú rovno v ruštine, keďže Rusi tvoria gro klientely. Animátori silou-mocou nepresviedčajú, plavčíci sú pri centrálnom bazéne, bazéne so šmykľavkami (spúšťajú ich od 10.00 do 12.00 hod. a od 14.00 do 17.00 hod.) aj pri mori (okrem toho je tu ešte detský bazén s clonou proti slnku). Hotel ponúka bohatý program pre deti (najmä popoludní) – klauni, maľovanie na tvár, prekážkové dráhy, kúzelník, chalan vyrábajúci zvieratká z balónov...

Pláž
More teplé a s vlnami. Doteraz sme nikdy nepotrebovali topánky do vody (aj keď v recenziách ich odporúčali), avšak v tomto prípade áno, a to nielen pri vstupe do mora, ale aj na samotnej pláži, ktorú tvorila zmes piesku a ostrých kamienkov. Pláž čistá, priestranná, so sprchami a s prezliekarňami, s možnosťou vodných športov či plážového volejbalu.

Anonym, 30.12.2019, Dátum pobytu: 9.7. - 16.7.2019
Oblasť: Turecko Turecko, Kemer, Hotel: Queen's Park Le Jardin Resort

Bola táto recenzia užitočná? Áno (5) Nie (1)

Všetky recenzie Turecko - Kemer