Čierna Hora - Bečiči Čierna Hora

 • Doprava letecky

  01:20 h

 • Popis

  Bývalé rybárske, kúpeľné mestečko, ktoré je spojené s Budvou asi štyri kilometrovou prechádzkou, je jej doslovným opakom. Pokojné prímorské mestečko u malebnej piesočnatej zátoky celé oddané cestovnému ruchu.

  Bečiči sa pýši skoro dvojkilometrovou plážou, ktorá bola v polovici 20. storočia označná odborníkmi za najkrásnejšiu v Európe a pred jej nenahraditeľne kvalitným pieskom zmäkli i znalci v Paríži. V Bečiči je množstvo väčších i menších pláží, ktoré získali ocenenie Modrej Vlajky. Všetky majú výborný vstup do mora.

  Na svoje si prídu predovšetkým tí, ktorí dávajú prednosť pohodlnej dovolenke v pokojnom a nič nerušiacom prostredí obklopenom krásnym borovicovým hájom, ktorý doslova volá po večernej prechádzke. To ale neznamená, že sa tu ostatní budú nudiť. Naopak. Športovci si určite vyberú. Môžu si zahrať tenis, požičať si loďku, skúter, šlapadlo, surf, vodné lyže, súsiť jedinečný adrenalinový zážitok u mora - pragliding z 800 metrov, alebo sa prihlásiť na každoročný turnaj v beach volejbale, ktorý býva usporiadaný v auguste.

  Kto by sa chcel pozrieť na mesto z výšky, neváhajte a navštívte miestny letecký klub. Pre milovníkov večernej zábavy sú tu dva zábavné kluby, ale doporučujeme vydať sa do blízkej Budvy. Rozhodne nebudete ľutovať. Spojenie medzi Budvou a Bečiči je možné pomocou turistického elektrického vláčika, ktorý jazdí až do neskorých hodín.

  Ešte jednu vec naktorú nesmiete zabudnúť - nachádza sa tu jedna z naj rybích reštaurácií v celom štáte - reštaurácia Traja rybári.
  Bečiči je ideálne miesto pre tých, ktorí hľadajú pokojnú ničím a nikým nerušenú dovolenku, pre rodiny s deťmi, ale i pre milovníkov prírody a romantikov.

Najnovšie recenzie Čierna Hora - Bečiči

Celkom: 8.8 Veľmi pekne prostredie a pláž bola vždy čistá a upravená

 • 8 Ubytovanie
 • 10 Strava
 • 10 Okolie
 • 8 Cena

Celkové zhrnutie
Veľmi pekne prostredie a pláž bola vždy čistá a upravená Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Uspokojivé

Strava
Strava bola vynikajúca bolo z čoho vyberať

Služby hotela
Ochotný a ústretový

Pláž
Veľmi pekná a upravená, cista

Jozef Šefčík, 05.09.2022, Dátum pobytu: 24.8. - 31.8.2022
Oblasť: Čierna Hora Čierna Hora, Bečiči, Hotel: Mediteran

Bola táto recenzia užitočná? Áno (0) Nie (0)

Celkom: 8.4 Prvý deň sme zažili šok z izby, ktorú sme dostali. Ale ďalšie dni sa to vyrovnalo službami, ktoré sme si v hotely užili. Skrátka treba to...

 • 8 Ubytovanie
 • 10 Strava
 • 10 Okolie
 • 6 Cena

Celkové zhrnutie
Prvý deň sme zažili šok z izby, ktorú sme dostali. Ale ďalšie dni sa to vyrovnalo službami, ktoré sme si v hotely užili. Skrátka treba to brať tak, že idete k moru a nie do hotela, lebo tie izby sú skutočne len na prespatie. Žiadna nemá výhľad nikam. My sme mali na strechu kuchyne. Smerom na druhú stranu sa pozerajú asi na parkovisko a tobogán pri hotely. Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Kto schytá izbu na prvom poschodí bude asi rozladený. Izba je malá a keď sa k nej dá ešte prístelka, už sa nemá kde pohybovať a nedostanete sa ani na minibalkónik. Ale na ňom by ste si aj tak neposedeli, lebo vidíte strechu jedálne a kuchyne a niekedy cítiť, čo sa varí.

Strava
Strava bola výborná, obrovský výber všetkého možného. Priam kráľovská hostina.

Služby hotela
V cene ubytovania je vstup do aquaparku, ale tam sme neboli. Nenachádza sa to priamo v tom areáli, kde sú bazény , kaviarne a lehátka. Je to iný vstup od parkoviska, takže tam sme nešli. Ale videli sme z okna tobogán, nezdalo sa nám to príliš veľké ani nijako moc navštevované. Potom bola možnosť sauny a to kamarát využil, zaplatil si aj zvlášť masáž.

Pláž
Pláž nie je priamo pri hotely, ani na ňu od hotela nevidno. Treba si odkráčať 10 minút. To neni problém, ale uteráky na lehátka sa požičiavajú za depozit 20Eur na osobu. Neviem si predstaviť, že rodina s deťmi by dala depozit 100Eur kvôli lehátkam pri mori. Treba si odkráčať ďalších pár minút smerom ďalej, tam končia hotelové pláže a je verejná pláž. Dá sa tam ležať na vlastných dekách a slnečník sa dá požičať za tri eurá na celý deň. Potom opačným smerom je Slovenská plaža a tá je plná diskotékových klubov. Tam sme si odbehli na koncert.

Soňa P., 30.08.2022, Dátum pobytu: 17.8. - 24.8.2022
Oblasť: Čierna Hora Čierna Hora, Bečiči, Hotel: Mediteran

Bola táto recenzia užitočná? Áno (0) Nie (0)

6 fotografií

Celkom: 8.6 Celkovo sme boli s dovolenkou spokojní a nemali by sme problém ju absolvovať znova.

 • 7.5 Ubytovanie
 • 10 Strava
 • 10 Okolie
 • 8 Cena

Celkové zhrnutie
Celkovo sme boli s dovolenkou spokojní a nemali by sme problém ju absolvovať znova. Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Hotel starší ale zrekonštruovaný na moderný štýl. Izby menšie ako v iných rezortoch,ale postačujúce. Čistota v poriadku,personál milý a nápomocný. Hotelový aquapark super,vybláznili sme sa všetci - dospelí aj dieťa.

Strava
Strava bohatá,pestrá. Vždy na výber viac druhov mäsa (kuracie,bravčové,teľacie,ryby a morské plody),viac druhov príloh (Ryza,pecene zemiaky,zemiaková kasa,hranolky),dva druhy polievok,šaláty,zelenina a aj pizza a cestoviny vždy čerstvé. Každý večer sa grilovalo. Ranajky tiež bohaté,šunky,salámy,syry rôznych druhov,palacinky,wafle,ovocie, zelenina. Obsluha v reštaurácii milá,typicky černohorská (treba ich oslovovať ak si chcete nieco objednať,neprídu sa vas spýtať - nato nás ale upozornila aj delegatka). Na obed a večeru k dispozícii voda, iné nápoje si trebalo objednávať ale samozrejme v rámci AI zdarma. Čo sa týka stravy, jedine čo nás nemilo prekvapilo, bola absencia bufetu na hotelovej pláži v rámci all inclusive. Na pláži občerstvenie len za poplatok.

Služby hotela
S hotelom sme boli spokojní. Poskytoval to,čo sme potrebovali. Čistý,útulný,na izbe chladnička,TV,trezor,fén. Večer posedenie v bare do 23,00. Trosku možno chýbala nejaká hudba večer,ktorá tam bola len jedenkrát za náš týždenný pobyt. V aquaparku množstvo plavčíkov,ktorí dohliadali na bezpečnosť pri kúpaní a plynulý chod na toboganoch.

Pláž
Pláž čistá,upravená. Od hotela vzdialená asi 3 minuty po pešej promenáde vytvorenej od hotela k pláži Vedľa tejto cestičky sa tiahne akási stoka,ktorá bola momentálne prázdna kvôli veľkým suchým,predpokladáme že inokedy sa tam zbiera dažďová voda a pod. Od cesty bola oddelená asi 1,30 múrom takze určite to nebolo nebezpečne len to trochu kazilo dojem. Na kvalitu pláže to však nemalo žiadny vplyv. Pláž pri ležadlách skôr piesočnatá,smerom k moru drobný štrk. Obuv do vody sme nepotrebovali. Na mori vyviazané plastové ležadlá na opaľovanie. Personál na pláži vždy našiel a odprevadil k voľným lehatkam. Uteráky každý den čisté za zalohu 20€/osoba čo na konci pobytu vrátili.

Zuzana Habardiková, 22.08.2022, Dátum pobytu: 10.8. - 17.8.2022
Oblasť: Čierna Hora Čierna Hora, Bečiči, Hotel: Mediteran

Bola táto recenzia užitočná? Áno (0) Nie (0)

Celkom: 3.4 velmi drahe na kvalitu ktoru ponukli

 • 3 Ubytovanie
 • 5 Strava
 • 5 Okolie
 • 1 Cena

Celkové zhrnutie
velmi drahe na kvalitu ktoru ponukli Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Velmi zle upratovanie, posledny den nam dokonca ani wc papier uz nedali... sampony a telove mlieka dali iba prvy den,...

Strava
neurazila. ale stale to iste... je tolko moznosti rozmaniteho jedla

Služby hotela
katastrofa. platene parkovisko. casnici, ktori si Vas absolutne nevsimaju.

Pláž
ta jedina asi v pohode, akurat za osusky pytaju depozit vo vyske 20 €/ks

Martina Tollerová, 09.08.2022, Dátum pobytu: 26.7. - 5.8.2022
Oblasť: Čierna Hora Čierna Hora, Bečiči, Hotel: Mediteran

Bola táto recenzia užitočná? Áno (1) Nie (0)

Celkom: 5 Znovu by sme nešli. Za tú cenu sa hotel vôbec neoplatí. Iba zopár izieb prerobených, pritom na svojej oficiálnej stránke píšu, že celý...

 • 4.5 Ubytovanie
 • 8 Strava
 • 7 Okolie
 • 1 Cena

Celkové zhrnutie
Znovu by sme nešli. Za tú cenu sa hotel vôbec neoplatí. Iba zopár izieb prerobených, pritom na svojej oficiálnej stránke píšu, že celý hotel je renovated. To je klamstvo. Je to tam ako za socíku, 70.-90. roky. Fotky veľmi klamú. V mori sme sa kúpali so zaťatými zubami. Teplota vody bola 20-22 stupňov v polke júla. Obsluha ignorovala hostí s AI, na drink sme v hotelovom bare čakali 40min, kým nám ho priniesli. Vyhodených 1000€ za dovolenku. Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Malé, staré izby. Zato ale čisté.

Strava
Strava bola chutná, menší výber.

Barbora O., 07.08.2022, Dátum pobytu: 13.7. - 20.7.2022
Oblasť: Čierna Hora Čierna Hora, Bečiči, Hotel: Mediteran

Bola táto recenzia užitočná? Áno (2) Nie (0)

1 fotografia

Všetky recenzie Čierna Hora - Bečiči