Tunisko - Sousse Tunisko

 • Doprava letecky

  02:30 h

 • Popis

  Tretie najväčšie tuniské mesto so 400 tisícmi obyvateľmi leží okolo rušného rybárskeho a obchodného prístavu v južnej časti kosákovitého Hammametského zálivu len necelých 20 km od medzinárodného letiska v Monastiru.
  Pláž: piesčitá.
  Šport a zábava: stolný tenis, minigolf, vodné športy na pláži, tenis, biliard, fitcentrum, sauna, jazda na koňoch alebo na ťavách, detské ihrisko, animačné programy, je tu množstvo barov a reštaurácií.
  Výlety: kresťanské katakomby a archeologické múzeum. Islamský ribat, kláštorná pevnosť vojensky organizovaných mníchov, bojovníkov za islamskú vieru.

Najnovšie recenzie Tunisko - Sousse

Celkom: 2.6 Bohužel nikde není uvedeno,že aquapark je veřejný,takže resort každý den plný domácích kterí se chovají strašne. Pro ubytované žádné...

 • 3 Ubytovanie
 • 1 Strava
 • 5 Okolie
 • 1 Cena

Celkové zhrnutie
Bohužel nikde není uvedeno,že aquapark je veřejný,takže resort každý den plný domácích kterí se chovají strašne. Pro ubytované žádné výhody. Záchody u bazénú se pak nedali používat pokud sme nechtěli šlapat po výkalech. Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Namísto zaplaceného standardního pokoje jsme dostali bungalov. Což nakonec asi byla výhra,aspoň co jsme slyšeli od ubytovaných v pokojích. Uklizečky dělali co mohli,ale staré baterie a vanu která toho už hodně pamatuje nevyčistíš.

Strava
Jedna velká hrůza.....co se týče výběru i kvality. My dospělý jsme si jakž tak vybrali a dochutili sami,ale děti jedli celý týden jejich,,pizzu,, a jednou byla kaše a kuřecí maso. Ovoce 2 druhy. Odpolední snack co měl být od 15:00-17:00 byl vždy až po 16 hodine,snažený kus kynutého těsta nasladko. Slibovaný půlnoční snack nebyl ani jednou. Z ,,několik,, alacart restaurací fungovala 1. A o kultuře stravování domácích ani nemluvím. V baru kde mělo být pivo a nealko zdarma otevírali v 10 a za hodinu už neměli co podávat.

Služby hotela
Recepce-arogantní drzý personál. Na každou žádost byla odpověď tomorrow. Personál v jídelně dělal co mohl,ale nestíhali doplňovat talíře a příbory. Na baru ochotní,ale vetšinu času neměli co podávat,protože nulové zásoby. Zástupce cestovní kanceláře kapitola sama o sobě,žádný zájem,na žádost o sepsání reklamace nám řekla že na nás nemá čas. Absolutní nezájem o klienty,jen prodat nějaký výlet a zbytek ji nezajímal.

Pláž
Dostupnost dobrá,řasy neřeším to je příroda. Bohužel ale neudržovaná,dost odpadkú. Jinak voda čistá a teplá.

Lenka J., 07.08.2022, Dátum pobytu: 25.7. - 1.8.2022
Oblasť: Tunisko Tunisko, Sousse, Hotel: Thalassa Sousse Resort & Aquapark

Bola táto recenzia užitočná? Áno (0) Nie (0)

Celkom: 4.8 Celkový dojem z dovolenky nám pokazila strava , ktorá bola jednotvárna a ktorá nám spôsobila žalúdočné problémy .

 • 5.5 Ubytovanie
 • 1 Strava
 • 6 Okolie
 • 6 Cena

Celkové zhrnutie
Celkový dojem z dovolenky nám pokazila strava , ktorá bola jednotvárna a ktorá nám spôsobila žalúdočné problémy . Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Čo sme si všimli , izby boli na rôznej úrovni. My sme dostali izbu so starším vybavením , kúpeľňa bola hrozná.

Strava
V jedle nie sme vyberaví, ale strava nám vôbec nesadla, dookola to isté , za 11 dni žiadna zmena. Stoly špinavé, s príborom večný problém, ovocia málo ( melón, broskyňa , slivka, figa ), koláče nemáte čím nabrať , ponúknu vám ich v tvare torty , ale žeby k tomu dali nejaký nôž ktorým si to odktojite tak to nie . Preto to aj tak vyzeralo - jednoducho hrozne???? a výber minimálny . Aj keď sme mali All inclusive , chodili sme do miestnych reštaurácií v okolí. Vodu nám dali na požiadanie v 1.5l fľašiach bez obmedzenia .

Služby hotela
So službami sme ako tak spokojní , izby upratovali každý deň, uteráky menili podľa potreby , ale dostali sme jedno malé ,,opakujem malé,, mydielko pre 4 členú rodinu. S toaletnym papierom bol tiež problém , oni vám ho síce na požiadanie vždy dajú , ale zohnať pani čo upratuje vaše poschodie je niekedy problém.

Sprchový gél a šampón si radšej pribaľte , tu ich nenájdete aj keď nádoby na to namontované majú????.

Čašníci, barmani a iný personál boli veľmi milí, usmievaví, vždy sa slušne pozdravili.

Pláž
To čo stálo za to , bol prístup k moru , pláž mohla by byť viac udržiavaná , s lehátkami nebol problém ,aj keď ste prišli neskôr na pláž , lehátko sa vždy našlo . Uteráky na pláži musíte mať svoje .More bolo úžasné ????????????, vhodné pre rodiny s deťmi . Ponúkali rôzne vodné atrakcie priamo vedľa hotelovej pláže.

Iveta Olexova, 04.08.2022, Dátum pobytu: 19.7. - 29.7.2022
Oblasť: Tunisko Tunisko, Sousse, Hotel: Riadh Palms Resort & Spa

Bola táto recenzia užitočná? Áno (0) Nie (0)

Kúpelňa 5 fotografií

Celkom: 1.6 Hrôza, des, špina. Hotel nezodpovedá vôbec 4* ale 1*. Transfer z letiska na hotel mal byť priamo s pani delegátkou, ktorá má pomoc...

 • 2 Ubytovanie
 • 1 Strava
 • 2 Okolie
 • 1 Cena

Celkové zhrnutie
Hrôza, des, špina. Hotel nezodpovedá vôbec 4* ale 1*.

Transfer z letiska na hotel mal byť priamo s pani delegátkou, ktorá má pomoc zákazníkom s ubytovaním a vybavením potrebných vecí, čo sa vôbec nestalo. Dostali sme iba nejaké obálky kde bolo info, vystúpila na prvej zastávke v hotely a dovidenia. Som diabetička a nutne som potrebovala inzulín do chladničky. Bolo mi povedané, že na mieste mi to pani delegátka všetko vybaví, tak isto ako aj postieľku pre mladšiu dcéru. Keďže pani delegátka bola v čudu, tak to ostávala na mne. Ladničku som ani v ten deň nedostala, lebo bolo zevraj už veľa hodín a inzulín si môžem odložiť do baru. Vlastne všetko bolo "zajtra" .

Mali sme objednanú štandardnú izbu s balkónom a dostali sme bungalov.

Na ďalší deň keď prišla pani delegátka na schôdzku, nič nedokázala vyriešit iba sa usmievala a nápor nespokojných hostí nezvládla a utiekla preč.

Keď som chcela od nej papier a potvrdenie o spísaní reklamácie odmietla ma so slovami "nemám na Vás čas, mám veľa práce a idem preč".

O čistote sa nedá ani hovoriť. Jedno veľké smetisko.

WC na recepcii a pri bazénoch v katastrofálnom stave. Moč a ho*** po zemi. Deti sme museli držať vo vzduchu aby sa mohli ísť na WC.

Aquapark žil iba z miestnych, ktorý tam robili bordel a špinu. Popel od cigariet hádzali priamo do detských bazénov.

Keď sa chcel človek napiť ničoho nebolo alebo pýtali peniaze.

Jediné pozitívum bolo teplé more, príjemný čašníci v bare pri bazénoch a super animátori.

Toto nie je all inclusive a vôbec nie hotel vyhradený pre rodiny s deťmi!!! Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Špinavá kúpeľňa. Neodtekajúce WC. Všade mravce a na terase neustále vytekajúca voda z klimatizácie.

Strava
Celý týždeň stále dookola opakujúce sa jedlá. Veľmi korenisté a pikantné. Vôbec sa nedalo nič vybrať pre deti. Týždeň jedli suché rohlíky a pizzu.

Stále bol boj o taniere a poháre.

Stole neupravené, špinavé, bez príborov.

Špinavý obrus? "No problém", prehodil sa na to čistý.

Služby hotela
Na repecii ste nikdy nič nevybavili. Buď nemali čas alebo si Vás nevšímali. Vždy obľúbené slovo na všetko "tomorrow" ale bakšiš.

Pláž
Vstupy na pláž boli 2. Z aquparku to bolo dosť nebezpečné hlavne pre deti, lebo tam bol strmí kopec a na piesku bol hotený nejaký koberec, ktorý sa dosť šmýkal.

Pláž bola celkovo neupravená, veľa bordelu a aj sklo som dokonca našla.

Na brehu mora plávali stále rastliny.

More bolo teplé a vhodné pre malé deti, kvôli plytkej vode ďaleko od brehu.

Anonym, 03.08.2022, Dátum pobytu: 25.7. - 1.8.2022
Oblasť: Tunisko Tunisko, Sousse, Hotel: Thalassa Sousse Resort & Aquapark

Bola táto recenzia užitočná? Áno (4) Nie (0)

Celkom: 2.2 Katastrofa !! Tento hotel by mal mať maximálne 2 hviezdičky nie 4!!! Po príchode na recepcii bordel obsluha od jednej recepčnej pre cely...

 • 1 Ubytovanie
 • 1 Strava
 • 7 Okolie
 • 1 Cena

Celkové zhrnutie
Katastrofa !! Tento hotel by mal mať maximálne 2 hviezdičky nie 4!!! Po príchode na recepcii bordel obsluha od jednej recepčnej pre cely autobus aby ubytovala ľudí … nasledovala večera???? to čo bolo ? Ako na luniku… všade bordel, bez príborov kto si neukradol z vedľajšieho stola tak nemal… poháre na vodu no nemáme. 6 ľudí čo sme boli spolu sme pili z dvoch pohárov.. výsmech fakt… a smrad bordel na stoloch.. po tomto som mala chuť ist domov aj na taxíku.. Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Izby neupratuje asi nikto kým za vlasy upratovačku nedotiahnete do izby a ukážete jej rukami nohami čo chcete upratať ( lebo po anglicky nevie ani slovo) takze vyzera jak po komplet retardacii a len prikývne na vsetko co poviete.. a to aj tak dostanete čo chcete len ked pôjdete osobne na recepciu alebo vážne pri vašej izbe stretnete pani čo sa tvári ze upratuje… záchod tiekol, vaňa špinavá, pleseň na izbách klíma ako z roku 2 a najlepšie bolo že VŠADE V HOTELI SA FAJCILO ???????? wtf ??? Pri výťahu popolník Sak kľudne si pokurte ked čakáte nie … všade špaky, očurane schodisko bol uz totálny strop …. Keby som pokračovala tak tu píšem do rána…

Strava
No ďakujem pekne ze som BEZLEPKOVÁ a BEZLAKTOZOVA a pani v Kartágo sa vyjadrila ze jaaaasne určite si niečo vyberiete Ved Budú pulty s vela druhmi jedla, jedine čo že pečivo tam asi nenájdem, tak som si priniesla zásoby pečiva… no keby som vedela ze mi treba kufor plny jedla lebo tie grcky čo tam boli sa nedali jesť a to nie len pre človeka čo ma intolerancie… KAŽDÝ nadával na jedlo všetci nervózni, hladný… all inclusive áno a chudší sme prišli o 3 kila ????

Jedlo : pikantne alebo bez chuti, skazené zemiaky a šaláty, uhorka vysušená… žiadne normalne maso iba ich smradľavé čo radšej nejete lebo neviete ani čo to je…

Služby hotela
Katastrofa… každý otrávený peniaze vám nezmenia koľko chcete lebo nemajú toľko, miestny sa stale obehovali a zamestnanci ktorý im rozumeli im nikdy nič nepovedali na našu obranu … recepcia 0 bodov… Upratovanie taktieź celé zle… a obsluha v reštaurácii to sa uz radšej nevyjadrujem…

Pláž
Vyhovovalo mi ze je priamo pri hoteli, more pekne prve dni aj čiste potom to bolo horšie, bar vyhovoval, piesok krásny az na pár nedostatkov,

Nevýhody: v piesku sklo, kúsky tehál, cigaretové ohorky takze trebalo opatrnejšie, po kúpaní miestnych ciganov sme v mori našli plastové fľaše, vložky, plienky a rôzne tegliky..bazén večer neosvetlený a po celu dobu bol špinavý a mastný

Martina P., 03.08.2022, Dátum pobytu: 22.7. - 29.7.2022
Oblasť: Tunisko Tunisko, Sousse, Hotel: Riadh Palms Resort & Spa

Bola táto recenzia užitočná? Áno (2) Nie (0)

1 fotografia

Celkom: 9.8 Spokojenost

 • 10 Ubytovanie
 • 10 Strava
 • 10 Okolie
 • 9 Cena

Celkové zhrnutie
Spokojenost Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Ubytování bylo pěkné, čisté, denně výměna ručníků. Jediné co nás překvapilo, že v hotelu bylo ubytováno více místních lidí, než turistů z Evropy.

Strava
Byli jsme na různých místech v Tunisu, ale zde byla strava opravdu vynikající - vždy si je z čeho vybrat. Nechápu recenze, kde je kritika na stravu. Vždy si je z čeho vybrat a kombinovat. Vynikající zákusky, melouny, pečivo a ostatní...

Služby hotela
Personál úslužný, vždy s úsměvem.

Pláž
Pláž byla denně uklizená, chodili jsme brzo ráno obsadit lehátka, protože bylo opravdu hodně lidí. Moře teplé, čisté, pouze dva dny byly větší vlny a přinesly trávu, takže při vstupu do moře to bylo rozvířené, ale pak dál už bylo čisto.Na pláži nejsou žádné mušličky ani malé kamínky. Jelikož můžeme porovnat ještě s jinými resorty Tabarka, Djerba, Mahdia, tak musím konstatovat, že příště bych asi zvolila zpět Mahdii, které se přezdívá Karibik Tunisu (tam je hodně mušliček).

Martina V., 03.08.2022, Dátum pobytu: 24.7. - 30.7.2022
Oblasť: Tunisko Tunisko, Sousse, Hotel: JAZ Tour Khalef

Bola táto recenzia užitočná? Áno (0) Nie (0)

9 fotografií

Všetky recenzie Tunisko - Sousse