Dovolená byla celkově krásná, jediný trochu špatný dojem na nás udělaly služby delegáta při příletu - nenašli jsme žádného delegáta, který by na nás čekal a řekl nám, kterým autobusem pojedeme do hotelu. asi až po 1/2 hodině jsme zjistili, že čeká před odletovou halou a ne před příletovou halou. Ale celkový dojem z dovolené nám to nezkazilo. Hotel byl krásný, čistý. Hotelový personál byl příjemný.
PlážPláž je přímo u hotelu. V době, kdy jsme zde byli my, jsme celkem lehce našli lehátka a slunečníky. Možná v plné sezóně to bude horší. Přímo u pláže je plážový bar - celkem dobře zastřešený, takže na vás nesvítí. Na pláži bylo celkem dost chaluh, ale den před naším příjezdem hodně pršelo, takže to mohlo být důvodem. Jinak s tímto jsem se v Tunisku setkalo poměrně často. Pláž byla ale jinak čistá.
StravaSnídaně, obědy i večeře byly chutné, vždy bylo na výběr z několika variant od těstovin, přes maso, až po saláty. každý den bylo na výběr ze čtyř druhů zmrzliny. Menší výběr byl v ovoci, ale zelenina byla čerstvá a zdálo se, že je místní (ne marketová). Od 11:30 do zhruba 17:00 hodin bylo k dispozici (v rámci All inclusive) také občerstvení u bazénu (bagetky, sladké pečivo, saláty). Jediné, co by vytkla, byly míchané nápoje - nevím, jestli i jinde v Tunisku je míchají stejně, jako v tomto hotelu, ale nedá se to s opravdovým míchaným nápojem srovnat. Byly to prostě jen jednoduše nalité druhy alkoholu a džusů do sklenice - žádný šejkr nebo ozdoby na sklenici atd.) a téměř bez ledu.
UbytovanieHotel byl krásný, čistý. bydleli jsme v ubytování označeném Suite a musím říct, že v hezčím jsem doposud nebydlela. Celkově velmi prostorný apartmán s nádherným výhledem na moře přímo z postele. Úklid byl denně, vše vyměněné. Hotel je v krásné, udržované zahradě. Nachází se v něm i krytý bazén.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate