Zuzana Z.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
Dovolenka v Tunisku, v Mahdii,v hoteli Iberostar bola vyborna.Izba pekna, cistucka, strava pestra, kazdy si mohol vybrat, co ma rad, personal ustretovy, usmievavy a vzdy ochotny pomoct.Plaz a more cistucke, lehatka sa nemuseli obsadzat, vzdy sa nasli volne alebo plavcici zabezpecili nove.
Doporucujem navstevu tohto hotela, my sme v nom boli 2krat a vzdy sme boli velmi spokojni.
Dovolenka v Tunisku, v Mahdii,v hoteli Iberostar bola vyborna.Izba pekna, cistucka, strava pestra, kazdy si mohol vybrat, co ma rad, personal ustretovy, usmievavy a vzdy ochotny pomoct.Plaz a more cistucke, lehatka sa nemuseli obsadzat, vzdy sa nasli volne alebo plavcici zabezpecili nove.
Doporucujem navstevu tohto hotela, my sme v nom boli 2krat a vzdy sme boli velmi spokojni.
Dobry pristup, cista voda.
StravaStrava bola vyborna, boli sme aj v meste na kave a zmzlinovom koktajli, super
Velmi dobre.
SlužbySluzby v hoteli boli na vysokej urovni.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







