Dagmar B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
Nebudu psát, že vše bylo fantastické, protože by tam každý chtěl jet, a na nás by nezbylo místo!
Nebudu psát, že vše bylo fantastické, protože by tam každý chtěl jet, a na nás by nezbylo místo!
Na pláž byla příjemná cesta zahradou, na pláži i u bazénu v našem termínu byl dostatečný počet lehátek. Pláž vždy čistá, moře průhledné. Nepříjemné byly balvany na kraji, ale mi chodily do moře na vedlejší pláž.
StravaStrava byla velmi pestrá. Hodně kuřecího masa - žádné skopové. Hodně ovoce. K snídani byly výborné džusy přímo z čerstvých
pomerančů
Na stůl jsme dostaly zelenou kartičku s křestním jménem, který tam zůstal a tím pádem bylo jasné, že to je stůl pro nás.
Hotel byl nádherný, pokoj normální standart
SlužbyVše perfektní, všude uklizeno a usměvavý personál
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







