Maďarsko Maďarsko

Oficiálny názov: Maďarská republika
Hlavné mesto: Budapešť
Štátne zriadenie: parlamentná republika
Náboženstvo: katolíci, protestanti
Úradný jazyk: maďarčina
Časový posun:

Maďarsko - zájazdy od 10 EUR

O MAĎARSKUMaďarsko - zem tisícich tvárí, ležiaca v Karpatskej panve v samom srdci Európy. Táto krajina, podobná krásnej malej schránke na šperky, s rozmanitou krajinou, príjemným podnebím, bohatou kultúrou čulým vedeckým, kongresovým a obchodným životom, ponúkne každému z vás trvalý zážitok i s možnosťou zábavy a odpočinku.

Maďarsko patrí k najobľúbenejším dovolenkovým krajinám v Európe. Balatón, Budapešť, puszta - pojmy, ktoré pozná a miluje asi každý. Poznáte ale tiež maďarskú pohostinnosť, historické a kultúrne pamiatky, kostoly, zrúcaniny hradov, pohoria a rôznorodé možnosti pre rodiny, trávenie voľného času a športové vyžitie. Tu nájdete viac, ako ste od Maďarska očakávali. Samozrejme Balatón - s viac než 180 km pobrežia s možnosťou kúpania najväčšie sladkovodné jazero v Európe. Ale Maďarsko ponúka omnoho viac: Jazero Tizsa, jazero Velence alebo jedny z mnohých známych termálnych kúpeľov, kde na Vás čakajú horúce pramene a kúpele. Nezáleží, či pôjdete k Balatónu, do Budapešti alebo do termálnych kúpeľov, k jazeru Tizsa, k jazeru Valence alebo na koleno Dunaja - všade nájdete prázdninové domy, byty, hotely, penzióny a statky. Majitelia a hoteliéri na Vašu návštevu už čakajú.

Maďarská pohostinnosť a priateľská mentalita je veľmi dobre známa tým, ktorí tu už strávili svoju dovolenku. Skvelú náladu získate na miestnych diskotékach, budú Vám ponúkané ohnivé i ľahké pokrmy v csárdach a reštauráciách, lahodné koláče v príjemných cukrárňach. Šport a odpočinok patrí ku stálej ponuke takmer všade. Doporučiť Vám môžeme výlety do Budapešti, na selskú svatbu v Puszte, gulášovú párty, ochutnávky vína vo vínnych pivniciach a mnoho ďalšieho.

Nechajte na seba pôsobiť kúzlo krajiny a doprajte si krásnu dovolenku.

Balaton

S dĺžkou 78 km a šírkou 3-14 km je Balatón najväčším vnútrozemským a sladkovodným jazerom Európy. Balatón je tiež nazývaný "Maďarské more". Vďaka jeho malej hĺbke je ideálny pre vodné športy a kúpanie, v lete sú priemerné teploty vody okolo 22°C. Okolie je rôznorodé, vinice na severnom brehu a pozvoľný breh južný. Preto sa tu ponúka nekonečné množstvo možností trávenia voľného času ako pre stresovaných manažérov, tak pre celé rodiny alebo pre tých, ktorí hľadajú oddych. Každý tu môže prežiť dovolenku podľa svojich predstáv a plánov. Pokiaľ prídete sami alebo s rodinou, s malými deťmi alebo teenagermi, v teplom lete alebo počas zlatej, farebnej jesene, jedno je isté: toto je to správne miesto so zodpovedajúcim pobytom a patričným programom.

Maďarsko - zájazdy od 10 EUR

Najnovšie recenzie Maďarsko

Celkom: 9,8 Milý personál, ubytování pěkné. Lázně - opravoval se venkovní bazén, termální teplý bazén ve špatném stavu, odchlipující folie, nebezpečí...

 • 9,5 Ubytovanie
 • 10 Strava
 • 10 Okolie
 • 10 Cena

Celkové zhrnutie
Milý personál, ubytování pěkné. Lázně - opravoval se venkovní bazén, termální teplý bazén ve špatném stavu, odchlipující folie, nebezpečí uklouznutí . Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Pokoj vcelku pěkný, škoda že nabyli k dispozici ručníky do termálů.

Strava
Strava dobrá, obsluhující personál ochotný, milý, usměvavý. Rychle doplňovali jídlo během snídaně a večeře. Strava bohatá a chutná.

Služby hotela
Služby zcela vyhovující. Snad jen chyběly nápoje ( alespoň voda ) k večeři.

Pláž
Termální lázně v areálu hotelu, dostupné.

Věra Vymětalová, 17.04.2019, Dátum pobytu: 11.4. - 14.4.2019
Oblasť: Maďarsko Maďarsko, Západ od Dunaja, Hotel: Aqua Hotel Termál

Bola táto recenzia užitočná? Áno (0) Nie (0)

Celkom: 2,2 Nejhorší odpočinková dovolená v Maďarsku.

 • 2 Ubytovanie
 • 3 Strava
 • 1 Okolie
 • 3 Cena

Celkové zhrnutie
Nejhorší odpočinková dovolená v Maďarsku. Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Velmi slabé ubytování, veliký zápach z odpadů, který nešlo odstranit. Nevybavenost pokoje pro tento typ pobytu, žádný prostor pro sušení věcí. zařízení a koberce velmi zašlé, nepravidelný úklid.

Strava
V restauraci strava na úrovni max. š hvězdiček. Nabídka All inclusive velmi směšná, možná pro rodiny pouze u stolků na chodbě a provizorního baru. cca 10 m klasický bar, který neobsahoval žádnou možnost all inclusive.

Služby hotela
Dětská hrací zóna spočívá ve velkém množství automatů za poplatek.

Pláž
Termální lázně velmi malá a i v době začátku dubna přeplněné, žádný prostor pro odpočinek. Do léčivé vody nemohou děti do 14 let nato nás nikdo neupozornil i když se hotel tváří jako rodinný. Bazén s vířivým proudem a vířivkou, která byla zapnutá max. za 1- 2 hod na 5 minut, stály se na něj fronty a bazén byl velmi studený a zanedbaný.

Dětský vodní park byl nový, ale v jiné budově než lázně, nebylo možné tedy nakombinovat společně s dětmi. Vybaven hlavně pro batolata a děti předškolního věku, kteří neplavou. Pro děti ve věku kolem 10 let naprosto nevhodné a nepohodlné.

Anonym, 17.04.2019, Dátum pobytu: 11.4. - 14.4.2019
Oblasť: Maďarsko Maďarsko, Termálne Kúpele, Hotel: Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa

Bola táto recenzia užitočná? Áno (0) Nie (0)

Celkom: 9,2 Spokojenost

 • 10 Ubytovanie
 • 10 Strava
 • 8 Okolie
 • 8 Cena

Celkové zhrnutie
Spokojenost Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
V pokoji stravite pouze noc v podstatě a postel byla dobrá, nemáme problem

Strava
Strava výborná, ba co člověk jel chuť to si vzal

Služby hotela
Spokojeni

Josef Navrátil, 11.04.2019, Dátum pobytu: 1.4. - 8.4.2019
Oblasť: Maďarsko Maďarsko, Termálne Kúpele, Hotel: Répce

Bola táto recenzia užitočná? Áno (0) Nie (0)

Celkom: 8,6 zaměstnanci hotelu velmi ochotní

 • 8 Ubytovanie
 • 10 Strava
 • 10 Okolie
 • 7 Cena

Celkové zhrnutie
zaměstnanci hotelu velmi ochotní Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
čisté

Strava
skvělé

Služby hotela
není co vytknout

Pláž
?

Irena Pavlíková, 10.04.2019, Dátum pobytu: 5.4. - 7.4.2019
Oblasť: Maďarsko Maďarsko, Termálne Kúpele, Hotel: Répce

Bola táto recenzia užitočná? Áno (0) Nie (0)

Všetky recenzie Maďarsko