Celkom: 4.1 Dovolená byla fajn, užili jsme si ji a nebylo si na co stěžovat. Celou dovolenou ale pokazilo jednání CK ......., která nám až na konci dovo
- 4 Strava
- 4 Ubytovanie
- 3 Okolie
- 4 Služby
- 4 Cena
Dovolená byla fajn, užili jsme si ji a nebylo si na co stěžovat. Celou dovolenou ale pokazilo jednání CK ......., která nám až na konci dovolené sdělila, že nám dovolenou krátí o celý den a půl noci (budu reklamovat). Zobraziť celú recenziu
Pláž byla každý den čištěná, ale i přes to bylo větší množství chaluh. Lehátek bylo dostatek, i v pozdějších hodinách se vždy dalo najít. V moři pěkné modré medúzy a občas i krabíci.
StravaRozmanitá, každý si vybere.
UbytovanieZařízení pokoje je starší, ale je čisto. Na balkoně v lampičce bydlel gekonek.
SlužbyZe dvou ATM na hotelu fongoval pouze jeden a to ještě s nefunkčním bezkontaktním výběrem. Jinak všechno v pohodě.
Iwona S.
, Overená recenzia (Invia.cz)
, Dátum pobytu: Máj 2026
Oblasť:
Tunisko
, Zarzis
, Hotel:
Odyssee Resort & Thalasso Zarzis
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate