Chorvátsko - Biograd Na Moru Chorvátsko

 • Popis

  Mesto v severnej Dalmácii má pomerne dlhú históriu siahajúcu až do 10. storočia, kde nájdeme prvú oficiálnu zmienku o jeho existencii. Dnes je mestečko živým a obľúbeným letoviskom s mnohými obchodíkmi, reštauráciami, barmi, diskotékami a príjemnou, tienistou promenádou. Je tiež ideálnym počiatočným bodom pre mnoho výletov, najmä do blízkych národných parkov Krka a Kornati. Krásne kúpanie zaručujú rozľahlé kamienkové pláže obklopené borovými lesmi. Športovné vyžitie je tu tiež bohaté: jachting (škola), potápanie (škola), veľké tenisové stredisko, plážový volejbal a iné loptové hry, požičovňa športových potrieb. Rozkladá sa asi 30 km južne od Zadaru oproti ostrovu Pašman. Archeologické nálezy a ostatné historické predmety môžete nájsť v miestnom historickom múzeu. Turistickým lákadlom sú hlavne rozprávkové pláže a svieže borovicové háje len lákajú k oddychu. Pre rybárov alebo gurmánov môžeme odporúčať približne 7 km vzdialené jazero Vrana, kde vždy dostanete čerstvé rybie produkty.

Najnovšie recenzie Chorvátsko - Biograd Na Moru

Celkom: 5.8 Dobré

 • 6 Ubytovanie
 • 3 Strava
 • 8 Okolie
 • 6 Cena

Celkové zhrnutie
Dobré Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
V celku dobré, izba veľká, niektoré veci boli zničené, treba vymeniť

Strava
Hmm , dospelý sa najedia, pre deti nič moc ,1 bod

Služby hotela
Nemali sme žiadne, keď ide o upratovanie,tak slabé

Pláž
Pláž v pohode, podľa očakávania

Milan H., Overená recenzia (Invia.sk), Hodnotené: 26.09.2023, Dátum pobytu: 12.8. - 19.8.2023
Oblasť: Chorvátsko Chorvátsko, Biograd Na Moru, Hotel: Adria

Celkom: 10 Dovolenka super.

 • 10 Ubytovanie
 • 10 Strava
 • 10 Okolie
 • 10 Cena

Celkové zhrnutie
Dovolenka super. Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Hotel starší, ale udržiavaný. Na začiatku problém s povodňou v kúpeľni, po reklamácii problém odstránený. Inak všetko v poriadku. Dokonca na izbe bol elektrický odpudzovač hmyzu.

Strava
Rozmanitá, chutná. Rôzne druhy rýb každý deň, čo sme zatiaľ nikde nemali.

Služby hotela
V podstate OK, len keď som si objednala pomarančový džús, čašník mi priniesol pohár studenej vody a na slamke zavesený sáčok s práškom (šumienka?) Boli sme od 4.9., a hoci v ponuke mali smoothie, nikde ho už nerobili. Čapované pivo super.

Pláž
Hotel priamo na pláži. Pláž pri hoteli kamienková, menšia, ale čistá. Voda neskutočne čistá, priezračná. Ďalšie väčšie pláže hneď vedľa. Hoci delegát nás varoval pred ježkami, nestretli sme sa s nimi.

Anna M., Overená recenzia (Invia.sk), Hodnotené: 12.09.2023, Dátum pobytu: 2.9. - 9.9.2023
Oblasť: Chorvátsko Chorvátsko, Biograd Na Moru, Hotel: Adriatic

Celkom: 4.9 Celkově jsme s hotelem příliš spokojeni nebyli. Na celém hotelu bylo ubytováno spousta mladistvých, kteří dělali v noci nepořádek dlouho...

 • 4.5 Ubytovanie
 • 5 Strava
 • 5 Okolie
 • 5 Cena

Celkové zhrnutie
Celkově jsme s hotelem příliš spokojeni nebyli. Na celém hotelu bylo ubytováno spousta mladistvých, kteří dělali v noci nepořádek dlouho do noci a pak brzo od rána znovu, takže o vyspání se nemůže být ani řeč. Vybavení pokojů je zastaralé a v koupelně byl cítit odpad, úklid za celý týden neproběhl ani jednou. Nejbližší pláž u hotelu není písčitá (jak je uvedeno v popisu zájezdu), ale jedná se o oblázkovou pláž. Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Staré vybavení pokojů, na přistýlce ve formě rozkládacího gauče se spát nedalo, byla nevhodná i pro dítě, za celý týden neproběhl žádný úklid pokoje, pouze obden výměna ručníků.

Strava
Strava byla průměrná ve stylu neurazí, nenadchne.

Služby hotela
Moc jsme nevyužili.

Pláž
Pláž je vzdálena tak 400-500 m od hotelu, nejedná se písčitou pláž, jak je uvedeno v popisu hotelu, ale pláž je oblázková. Jedná se o úzkou pláž, která byla přeplněná, proto jsme chodili na vzdálenější pláže.

Zákazník nechcel zverejniť svoje meno, Overená recenzia (Invia.cz), Hodnotené: 06.09.2023, Dátum pobytu: 26.8. - 2.9.2023
Oblasť: Chorvátsko Chorvátsko, Biograd Na Moru, Hotel: Adria

Celkom: 9.3 S dovolenkou v Hoteli Kornati som veľmi spokojný.

 • 10 Ubytovanie
 • 9 Strava
 • 9 Okolie
 • 9 Cena

Celkové zhrnutie
S dovolenkou v Hoteli Kornati som veľmi spokojný. Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Izba bola čistá a klimatizovaná. Balkónové dvojkrídlové dvere majú dymové termosklá takže ani tie najväčšie teplá 38°C sme necítili. Priestor na izbe bol dostatočný. Len v TV programovej ponuke chýba slovenský alebo český program. Myslím si , že slovákov a čechov tam chodí dosť určite viac ako talianov, rusov, ukrajincov , pre ktorých programová ponuka je v ich jazyku.

Strava
Strava bola v podobe bufetových stolov. Výber jedla bol veľmi dobrý, jedlo bolo veľmi chutné a jedla bolo dosť.

Služby hotela
Celkovo dobré.

Pláž
Pláž je od hotela cca 100 m. Je štrková upravená a pocitovo tam nebol taký veľký počet ľudí. Je tam dostatočná zeleň a hlavne pínie pod, ktoré sa dá schovať pred prudkým slnkom. Na pláž alebo v jej bezprostrednej blízkosti je dostatočný počet stánkov s občerstvením, zmrzlinou, vodnými hračkami, suvenírmi.

Roman R., Overená recenzia (Invia.sk), Hodnotené: 04.09.2023, Dátum pobytu: 24.8. - 31.8.2023
Oblasť: Chorvátsko Chorvátsko, Biograd Na Moru, Hotel: Kornati

Celkom: 7.9 Pokud budete opravdu čekat 3 hvezdickovy hotel, budete spokojeni.

 • 7.5 Ubytovanie
 • 7 Strava
 • 8 Okolie
 • 9 Cena

Celkové zhrnutie
Pokud budete opravdu čekat 3 hvezdickovy hotel, budete spokojeni. Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Pokoj pro 2 dospele a 2 male deti dostacujici, velky opravdu neni, ale na "prespani" postacil.

Strava
Strava za nas bylo vzdy z ceho si vybrat, zelenina, ovoce, pecivo, hlavni jidlo, dezerty... Chutoce nektera jidla prekvapila v pozitivnim slova smyslu.

Zákazník nechcel zverejniť svoje meno, Overená recenzia (Invia.cz), Hodnotené: 04.09.2023, Dátum pobytu: 26.8. - 1.9.2023
Oblasť: Chorvátsko Chorvátsko, Biograd Na Moru, Hotel: Adria

Všetky recenzie Chorvátsko - Biograd Na Moru