Bulharsko - Slnečné Pobrežie Bulharsko

 • Doprava letecky

  02:45 h

 • Popis

  Slnečné pobrežie je naozaj dokonalou šancou pre strávenie dovolenky plnej komfortu a prepychu. Letovisko tiahnuce sa od severu k juhu pokrýva časť letoviska Sveti Vlas až po Nesebar. Toto letovisko si je vedomé, že patrí medzi hlavné bulharské rekreačné oblasti a je tomu veľmi dobre prispôsobené svojím moderným vzhľadom. Stretnete sa tu s vkusnou krajinou dopĺňajúcou staré zvyšky historickej časti. V nablýskanom centre letoviska sa stretnete s veľkým množstvom nočných klubov, reštaurácií, obchodov so spomienkovými predmetmi. Pre milovníkov vodných aktivít sú celom pobreží pripravené centrá s pestrou škálou služieb, od požičovní vodných lyží až po prechádzku loďou. Západ slnka za horizont mora sledovaný z konského sedla je prekrásnym zážitkom, ktoré ponúka práve toto letovisko. Pokiaľ túžite vidieť starý zámok, či pevnosti a to všetko skombinovať s príjemnou prechádzkou, rozhodne zavítajte do južného cípu letoviska. Tu sa nachádza Sveti Vlas oddelený pobrežnými mólami, ktoré vytvára veľkú plochu pripomínajúcu záhradu.

Najnovšie recenzie Bulharsko - Slnečné Pobrežie

Celkom: 3,4 V tomto hoteli sme boli 3x od roka k roku horšie a horšie.

 • 3 Ubytovanie
 • 1 Strava
 • 6 Okolie
 • 4 Cena

Celkové zhrnutie
V tomto hoteli sme boli 3x od roka k roku horšie a horšie. Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Keď sme boli v Hoteli Wela 1x v roku 2015 tak sme boli veľmi nadšený. Izby boli pekné, čisté rozhodne nie na 4 hviezdu ale spokojnost bola maximalna. Chodby hotela zavoniavali príjemnou vônou. No ked sme boli 2x 2016 bolo to o niečo horšie ale neriešili sme. 3x v roku 2017 už naozaj neunosné. Hotel vôbec nerenovuje ,špinavé izby. personál povymienali a nový personál sa stal arogantným. Hlavná animátorka už tiež nebola a poritom tá tam robila najlepšiu atmosféru..... už to celé nebolo ono. Stava sa maximalne zmenila čo sa už naozaj nedalo ani jesť . mäso bolo polosurové a jedlá priliž nakorenené, aby sa zakrylo ze použivajú zvyšky ktoré zostali .

Strava
Pred 2 rokmi bola strava výborná, no zmena nastala aj tu a neboli sme samy ktorý sa maximálne stažovali . podotýkam nie sme typ ľudí krorý sa na všetko stažujú . Nie sme ľudia , ktorí čakajú na dovolenke extra luxus ale toto už bolo naozaj neúnosné.Stava sa maximalne zmenila , čo sa uz naozaj nedalo jesť napr... . mäso bolo polosurové a jedlá priliź nakorenené, aby sa zakrylo zezvyšky, ktoré zostali napr. z obeda použili na večeru alebo ďalší deň ...... tak tam pridali korenie a bolo to. V reštaurácii časníci neupravený v pokrčených ušmudlaných šatách.Na príbory sa nie raz ťakao aj 20 min. Skrátka už to bolo iné ako pred tým.

Služby hotela
Pred rokmi super animátori ,krorí v hoteli robili maximálne dobrú atmosféru, všetko bolo pred rokmi oveľa lepšie a práve preto sme sa sem vracali. Tentokrát sme bohužial bolí v tomto hoteli naposledy a myslím , že stačilo. Dúfam , že sa Wela spamätá a starý zákaznici sa zase vrátia.

Pláž
Super z dobrými vlnami,

Anonym, 14.01.2018, Dátum pobytu: 26.7. - 6.8.2017
Oblasť: Bulharsko Bulharsko, Slnečné Pobrežie, Hotel: Wela

Bola táto recenzia užitočná? Áno (0) Nie (0)

3 fotografie

Celkom: 4,4 zklamání

 • 6,5 Ubytovanie
 • 1 Strava
 • 4 Okolie
 • 4 Cena

Celkové zhrnutie
zklamání Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
dobré,ale uklizejí jen některé uklízečky

Strava
katastofa.nestíhají doplňovat jídlo.u snídaně nebyl ani chleba ikdyž snídaně časově ještě nekončila.jídlo bez chuti.

Služby hotela
mají co zlepšovat.tanečnice u baru jsou nevhodné když tam jste s malými dětmi.

Pláž
pláž,moře:všude odpadky.celkem humus.nepříjemné když jste se koupali a báli se co na vás za odpadky hodí vlna.katastrofa.stačilo by sítkem párkrát vytáhnout a bylo by to hned čistější.

Anonym, 08.01.2018, Dátum pobytu: 8.7. - 15.7.2017
Oblasť: Bulharsko Bulharsko, Slnečné Pobrežie, Hotel: Astoria

Bola táto recenzia užitočná? Áno (0) Nie (0)

Celkom: 2,8 Nejsem náročny klient,ale tohle byla katastrofa... Vůbec jsem si dovolenou neužila, jelikož hodně je pro mě i důležitá strava a za celou...

 • 3 Ubytovanie
 • 1 Strava
 • 5 Okolie
 • 2 Cena

Celkové zhrnutie
Nejsem náročny klient,ale tohle byla katastrofa... Vůbec jsem si dovolenou neužila, jelikož hodně je pro mě i důležitá strava a za celou dovolenou jsem se pořádně nejedla jen 2x a to mimo hotel. Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Pokoj průměr,klimatizace fungovala dobře. Ale co mě znervózňovalo,byly služby room servisu. Neustále nám ráno volali,aby jsme vstávali,že potřebují uklidit,to jsem ještě nezažila.

Strava
Jak jsem psala na začátku,otřes. Jídlo bylo mastné a bez chuti, u večeře jste si nemohli dát vodu,když jste měli polopenzi, u snídaně pro změnu ano (to vadilo většině hostům). Jídlo bylo skoro každý den stejné, jediné,co bylo výborné byly vodní melouny.

Služby hotela
Bazén jedna velká tragedie,je nutná investice. "Plavčík" neuměl německy,anglicky a ani rusky,když jsme se chtěli na něco zeptat.

Pláž
Kolem pláže samé disko,ale to byla naše chyba,ze jsme si to předem nezjistili :-) Co nás naopak mrzelo,byl neskutečný nepořádek,ktery jsem nikde jinde tak neviděla. V pondělí se například vysypaly koše na ulici a ve středu to tam stále bylo a to hned u pláže. Voda byla v podstatě čistá, vlny pěkné.

Anonym, 07.01.2018, Dátum pobytu: 9.7. - 16.7.2018
Oblasť: Bulharsko Bulharsko, Slnečné Pobrežie, Hotel: Royal Central

Bola táto recenzia užitočná? Áno (0) Nie (0)

Celkom: 5 Oblasť krásna, pláž super. Určite by som nabudúce išla, ale do iného hotela.

 • 4,5 Ubytovanie
 • 3 Strava
 • 9 Okolie
 • 4 Cena

Celkové zhrnutie
Oblasť krásna, pláž super. Určite by som nabudúce išla, ale do iného hotela. Zobraziť celú recenziu

Anonym, 30.12.2017, Dátum pobytu: 8.8. - 19.8.2017
Oblasť: Bulharsko Bulharsko, Slnečné Pobrežie, Hotel: Colosseum II

Bola táto recenzia užitočná? Áno (0) Nie (0)

Celkom: 9,6 příjemná dovolená

 • 10 Ubytovanie
 • 10 Strava
 • 8 Okolie
 • 10 Cena

Celkové zhrnutie
příjemná dovolená Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
kvalita odpovídala, nebylo potřeba nic více, jen přistýlka pro dítě se rozjížděla ale šlo to

Strava
all inclusive - v pořádku balkánská kuchyně, vždy jsme si něco našli, jen pro děti by mohli dělat více věcí, moc kořeněná jídla nejí a hranolky každý den taky zdravé nejsou

Služby hotela
v pořádku, příjemná obsluha

Pláž
trochu dál na pláž, nicméně příjemná procházka skrze obchůdky a jiné atrakce

Andrea Polanská, 13.12.2017, Dátum pobytu: 10.9. - 17.9.2017
Oblasť: Bulharsko Bulharsko, Slnečné Pobrežie, Hotel: Riva

Bola táto recenzia užitočná? Áno (2) Nie (0)

Všetky recenzie Bulharsko - Slnečné Pobrežie

Potrebujete poradiť?

Po-Ne 7-22 hod +421 2 2064 8220