Bulharsko - Slnečné Pobrežie Bulharsko

 • Doprava letecky

  02:45 h

 • Popis

  Slnečné pobrežie je naozaj dokonalou šancou pre strávenie dovolenky plnej komfortu a prepychu. Letovisko tiahnuce sa od severu k juhu pokrýva časť letoviska Sveti Vlas až po Nesebar. Toto letovisko si je vedomé, že patrí medzi hlavné bulharské rekreačné oblasti a je tomu veľmi dobre prispôsobené svojím moderným vzhľadom. Stretnete sa tu s vkusnou krajinou dopĺňajúcou staré zvyšky historickej časti. V nablýskanom centre letoviska sa stretnete s veľkým množstvom nočných klubov, reštaurácií, obchodov so spomienkovými predmetmi. Pre milovníkov vodných aktivít sú celom pobreží pripravené centrá s pestrou škálou služieb, od požičovní vodných lyží až po prechádzku loďou. Západ slnka za horizont mora sledovaný z konského sedla je prekrásnym zážitkom, ktoré ponúka práve toto letovisko. Pokiaľ túžite vidieť starý zámok, či pevnosti a to všetko skombinovať s príjemnou prechádzkou, rozhodne zavítajte do južného cípu letoviska. Tu sa nachádza Sveti Vlas oddelený pobrežnými mólami, ktoré vytvára veľkú plochu pripomínajúcu záhradu.

Najnovšie recenzie Bulharsko - Slnečné Pobrežie

Celkom: 6.8 Dobry dojem.

 • 6.5 Ubytovanie
 • 6 Strava
 • 8 Okolie
 • 7 Cena

Celkové zhrnutie
Dobry dojem. Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Izba na 3 poschodi bez vytahu.Treba to brat do uvahy.Ale su aj horsie izby na prizemi do ulice.

Strava
Strava pestra kto nie je prilis narocny.

Služby hotela
Boli sme spokojni.

Pláž
Plaz pieskova,dostatok miesta,blizko hotela do 100 m,more vinikajuce.

Peter T., 22.12.2022, Dátum pobytu: 18.8. - 25.8.2022
Oblasť: Bulharsko Bulharsko, Slnečné Pobrežie, Hotel: MPM Azurro

Bola táto recenzia užitočná? Áno (0) Nie (0)

Celkom: 8.8 Kdyby nebylo pořád to samé jídlo v hotelu, tak bych dal klidném i 100%. Tak je to Cca 70%.

 • 10 Ubytovanie
 • 5 Strava
 • 9 Okolie
 • 10 Cena

Celkové zhrnutie
Kdyby nebylo pořád to samé jídlo v hotelu, tak bych dal klidném i 100%. Tak je to Cca 70%. Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Spokojenost s ubytováním. Měl jsem 6.p. Tj. Nejvyšší patro. Krásný výhled.

Strava
Nic moc. Všech 8dní bylo to samé jídlo. Už mi to lezlo krkem a to jsem měl zaplacenou jenom snídani.

Jan P., 31.10.2022, Dátum pobytu: 5.9. - 12.9.2022
Oblasť: Bulharsko Bulharsko, Slnečné Pobrežie, Hotel: Balaton

Bola táto recenzia užitočná? Áno (0) Nie (0)

1 fotografia

Celkom: 7.6 K hotelu jsme přijely busem v 22.30 a podle dohody měl být připravený balíček s večeří. Po příjezdu do hotelu nám delegátka sdělila, že...

 • 10 Ubytovanie
 • 4 Strava
 • 9 Okolie
 • 5 Cena

Celkové zhrnutie
K hotelu jsme přijely busem v 22.30 a podle dohody měl být připravený balíček s večeří. Po příjezdu do hotelu nám delegátka sdělila, že ve 23 hodin bude na recepci připraven balíček. Nebyl a po dlouhém dohadování s paní recepční jsme dostaly dva toasty s dvěma kolečky salámu a trapným kousíčkem másla ve značně okoralém stavu.

Při odjezdu se toto opakovalo. Odjížděly jsme od hotelu ve 1/4 na 8 a opět žádná snídaně, jelikož jídelna se otvírala v půl 8.

Doufáme, že se to již nebude opakovat .

Tímto upozorňujeme další klienty na nedodržení této služby. Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Naprostá spokojenost

Strava
Velmi dobrá, všeho dostatek

Služby hotela
Velmi dobrý

Pláž
Dostupnost k moři velmi dobrá. Pláž dobrá, dostatek místa. Pouze velké vlny, což neumožňovalo plavat, ale za to nikdo nemůže.

Jaroslava Janková, 11.10.2022, Dátum pobytu: 5.9. - 12.9.2022
Oblasť: Bulharsko Bulharsko, Slnečné Pobrežie, Hotel: Zefir Beach

Bola táto recenzia užitočná? Áno (0) Nie (1)

Celkom: 7.8 Dovolenka bola pekná, žiaľ v druhej polke sa pokazilo počasie a bola búrka ktorú nezažili ani domáci. Ale to je počasie ktoré nikto...

 • 7.5 Ubytovanie
 • 8 Strava
 • 8 Okolie
 • 8 Cena

Celkové zhrnutie
Dovolenka bola pekná, žiaľ v druhej polke sa pokazilo počasie a bola búrka ktorú nezažili ani domáci. Ale to je počasie ktoré nikto nedokáže ovplyvniť. Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Ubytovanie v pohode, len matrace už staršie, chcelo by to vymeniť. Nefungovala nám klimatizácia, neviem či bola vypnutá že bolo po sezóne, alebo prečo. Je pravda že nám to nevadilo, neboli horúčavy takže pohoda, skôr išlo len o to že som ju chcel vyskúšať či funguje.

Chodili upratovať každý deň, každý deň menili uteráky a osušky, vždy vymenili posteľné prádľo, ustlali posteľ. Na posteľ pekne uložili osušky a uteráky.

Strava
Strava bola fajn. Bolo dosť na výber na to že nás bolo do 10 ľudí na hotely, nakoľko bol koniec sezóny a po našom odchode hotel zatváral.

Na raňajky výber z množstva salámov, šuniek, syrov, vajíčka na niekoľko spôsobov (praženica, volské oko, na tvrdo). Na obed alebo večeru vždy niečo z mora (ryba, chobotnice, atd..)

Na obed vždy výber z dvoch polievok.

Problém bol akurát v čistote šálok na kávu/čaj. Musel som pozrieť aj 20 pohárov pokiaľ som našiel 2 čisté. Problém s umývačkou riadu? Ostatné riady čisté.

Služby hotela
Na hotely sme sa nezdržovali, len večer sme šli do baru. Dostali sme vždy čo sme chceli a nešetrili. Gin&Tonic tak polka pohára bola Gin a polka tonic. Takže zakaždým to bol aspoň trojitý gin...

Na hotely bol bazén ktorý sme nevyužívali, nakoľko sme k moru šli kvôli moru a nie aby sme ležali pri bazéne.

Pláž
Hotel bol od mora vzdialený cca 5 minút chôdze (do 500m). Idete po ulici a keď prídete k pláži tak k moru prejdete po drevenej lávke cca 100m. Treba dávať pozor, nakoľko je už staršia a už nieje v 100% stave.

Pláž veľká piesková, v ktorej je zamiešané množstvo ulít. Slnečníky a ležadlá sú na pláži za poplatok. Mimo môžete ležať samozrejme zadarmo.

Plytký vstup do mora, vhodné pre deti a neplavcov. Minimálne 10m od vstupu do mora stále voda po kolená dospelého človeka. Potom veľmi pozvoľne klesá voda. Pri moje výške 180cm ešte asi 30 metrov od brehu vo vode len po ramená.

V mori plávajú modré medúzy cca 20-30cm (pravdepodobne Sudová medúza (Rhizostoma pulmo)) Ani jeden môj stret sa neskončil popŕhlením.

Dušan S., 09.10.2022, Dátum pobytu: 15.9. - 22.9.2022
Oblasť: Bulharsko Bulharsko, Slnečné Pobrežie, Hotel: Karolina

Bola táto recenzia užitočná? Áno (1) Nie (0)

Celkom: 9.6 byla jsem velmi spokojená

 • 10 Ubytovanie
 • 8 Strava
 • 10 Okolie
 • 10 Cena

Celkové zhrnutie
byla jsem velmi spokojená Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
příjemný pokoj s balkonem

Strava
snídaně byly pestré, vždy šlo vybrat, jediný nedostatek byl, že největší hrnek byl velmi malý a tak si mnoho lidí nosilo rovnou dva šálky, šálkům chyběly podšálky, chyběly misky na kaše či jogurt

Služby hotela
žádné služby jsem nevyužívala

Pláž
s pláží mám jeden problém, i když neřešitelný - na pláž se musí chodit přechodem přes relativně rušnou ulici, ale je tam světelná signalizace

Kateřina Klánová, 07.10.2022, Dátum pobytu: 28.9. - 3.10.2022
Oblasť: Bulharsko Bulharsko, Slnečné Pobrežie, Hotel: Ivana Palace

Bola táto recenzia užitočná? Áno (0) Nie (0)

Všetky recenzie Bulharsko - Slnečné Pobrežie