Bulharsko - Slnečné Pobrežie Bulharsko

 • Doprava letecky

  02:45 h

 • Popis

  Slnečné pobrežie je naozaj dokonalou šancou pre strávenie dovolenky plnej komfortu a prepychu. Letovisko tiahnuce sa od severu k juhu pokrýva časť letoviska Sveti Vlas až po Nesebar. Toto letovisko si je vedomé, že patrí medzi hlavné bulharské rekreačné oblasti a je tomu veľmi dobre prispôsobené svojím moderným vzhľadom. Stretnete sa tu s vkusnou krajinou dopĺňajúcou staré zvyšky historickej časti. V nablýskanom centre letoviska sa stretnete s veľkým množstvom nočných klubov, reštaurácií, obchodov so spomienkovými predmetmi. Pre milovníkov vodných aktivít sú celom pobreží pripravené centrá s pestrou škálou služieb, od požičovní vodných lyží až po prechádzku loďou. Západ slnka za horizont mora sledovaný z konského sedla je prekrásnym zážitkom, ktoré ponúka práve toto letovisko. Pokiaľ túžite vidieť starý zámok, či pevnosti a to všetko skombinovať s príjemnou prechádzkou, rozhodne zavítajte do južného cípu letoviska. Tu sa nachádza Sveti Vlas oddelený pobrežnými mólami, ktoré vytvára veľkú plochu pripomínajúcu záhradu.

Najnovšie recenzie Bulharsko - Slnečné Pobrežie

Celkom: 4 Očakávali sme oveľa viac než nám to dalo. Stačilo nám raz zažiť.

 • 5 Ubytovanie
 • 3 Strava
 • 5 Okolie
 • 2 Cena

Celkové zhrnutie
Očakávali sme oveľa viac než nám to dalo. Stačilo nám raz zažiť. Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Prvý dojem z izby bol dobrý, bola celkom veľká s veľkým balkónom a veľkou posteľou. Avšak to bol len prvý dojem. Gauč, ktorý bol na izbe bol prepadnutý a nedalo sa na ňom ani sedieť, čiže plnil skôr dekoračnú funkciu. Sprcha bola katastrofálnom stave. Sprchový kút bol škaredý, rozbitý, poloplesnivý a dokonca pretekal tak, že po piatich minútach sprchovania so zatiahnutým závesom, ktorý vyzeral ako by ho zobrali z operačnej sály, bolo na zemi vody na nasledujúce dva dni.

Strava
Strava bola jednoducho nanič. Z “tradičných” bulharských jedál sme sa ničoho nedočkali. Na raňajkách bolo vždy extrémne veľa ľudí, že sme si nemali ani kam sadnúť a museli čakať kedy sa niečo uvoľní. Personál jednoducho nestíhal. Raňajky boli obstojné i keď tiež nie veľmi napadité. Šunky a “klobásy” tie najlacnejšie možné a celkovo sa dá povedať, že šetrili na čom mohli. A teraz k večeri. Počas celého týždňa sa striedali len dve polievky a aj to iba kuracia mliečna s rozmočenými rezancami alebo zeleninová, taktiež mliečna a žiadna iná. Vkuse len tieto dve dookola. A druhé jedlo bolo tiež pokaždom rovnaké. Špagety sa striedali, jeden deň carbonara druhý bolognese celý týždeň. Podotýkam, že nemali ani tú námahu dať do bolognese mleté mäso, namiesto toho tam nakrajali šunkovú salámu, ktorá zvýšila z raňajok a do carbonara to iste. A zvyšné jedla boli - každý deň rovnako nanič pizza margherita, nejaké vysušené kúsky kuracieho mäsa s kukuricou (ževraj mexické), raz bola ryba, ktorá nebola žiadny zázrak ale tak dala sa a inak bolo len kuracie alebo bravčové a obe pripravené na zvláštne zlý spôsob. A jasne, ešte som zabudla spomenúť zúfale pokusy o čínske rezance. Boli sme radi keď sme našli sem tam aspoň niečo z čoho sa dalo ako tak najesť a nie to si ešte pochutiť. Toď vše, jednoducho bída.

Služby hotela
Najprv sme museli počkať 3 hodiny kým nám pripravili izbu, ale to sme očakávali.Izba bola poupratovaná veľmi narýchlo predtým než sme tam prišli, čiže zem bola kompletne mokrá a poháre ani neboli vypláchnuté od vína. Upratovačka chodila vždy v nejakom inom divnom čase. Keď sme ju náhodou odohnali tým, že akurát sme boli na izbe, tak už pre istotu neprišla vôbec v ten deň. Iné služby hotela sme veľmi nevyužívali. Akurá tak bar, ktorý musím pochváliť. Mal celkom na úrovni barmanov a drinky aj pivo boli cenovo primerané kvalite. V bazéne bola veľmi studená voda ale to je už len detail.

Pláž
Pláž bola primerane pekná. Nachádzali sa tam lehátka so slnečníkmi ale i dostatočne veľké plochy na vlastnú deku. Na každom kroku boli odpadkové koše no i tak sa miestami povaľovali odpadky po piesku no i cestou na pláž (hlavne popri iných hoteloch). Cesta z hotela na pláž nám trvala cca 10 minút.

Klaudia G., 22.09.2021, Dátum pobytu: 4.9. - 11.9.2021
Oblasť: Bulharsko Bulharsko, Slnečné Pobrežie, Hotel: Ivana Palace

Bola táto recenzia užitočná? Áno (0) Nie (0)

Celkom: 9,8 Byla to nejlepší dovolená, kde kromě luxusního hotelu přimo u pláže i počasí přálo a bylo na jedničku.

 • 10 Ubytovanie
 • 10 Strava
 • 9 Okolie
 • 10 Cena

Celkové zhrnutie
Byla to nejlepší dovolená, kde kromě luxusního hotelu přimo u pláže i počasí přálo a bylo na jedničku. Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Ubytovaní výborné, pohled na pláž, pokoje prostorné a dobře vybavené. Nemělo to chybu

Strava
Opravdu velký výběr až do úplného konce výdeje jídel formou rautu. Ještě 9:50 přidělávali volská oka, aby nebyl omezený výběr.

Pláž
Pláž na dosah, hotel hned v první linii. Lehátka, plavčík, jemný písek a po létu prohřáté moře.

Wanda H., 21.09.2021, Dátum pobytu: 11.9. - 18.9.2021
Oblasť: Bulharsko Bulharsko, Slnečné Pobrežie, Hotel: DIT Majestic Beach Resort

Bola táto recenzia užitočná? Áno (0) Nie (0)

Majestic 3 fotografie

Celkom: 10 KRÁSNÁ DOVOLENÁ ,JEN S POČASÍM JSME MĚLI TROCHU PROBLÉM,ZA COŽ ALE NIKDO NEMŮŽE.

 • 10 Ubytovanie
 • 10 Strava
 • 10 Okolie
 • 10 Cena

Celkové zhrnutie
KRÁSNÁ DOVOLENÁ ,JEN S POČASÍM JSME MĚLI TROCHU PROBLÉM,ZA COŽ ALE NIKDO NEMŮŽE. Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
S UBYTOVÁNÍM JSME BYLI NADMÍRU SPOKOJENI ,POKOJE PROSTORNÉ A NEJLUXUSNĚJŠÍ BYLA POSTEL,NA KTERÉ BY SE VYSPALA CELÁ RODINA. DENNĚ ÚKLID POKOJE VČETNĚ VÝMĚNY RUČNÍKŮ A DOPLNĚNÍ HYGIENICKÝCH POTŘEB.

Strava
FAMÓZNÍ KUCHYNĚ,VÝBĚR Z NĚKOLIKA CHODŮ, MASO MĚKKÉ ,TROCHU ZKLAMÁNÍ Z RYB,.

Služby hotela
SLUŽBY NA JEDNIČKU.

Pláž
MOŘE ÚŽASNĚ TEPLÉ A JEŠTĚ S VLNAMI O KTERÝCH SE NÁM JEN ZDÁLO.

Anonym, 21.09.2021, Dátum pobytu: 4.9. - 11.9.2021
Oblasť: Bulharsko Bulharsko, Slnečné Pobrežie, Hotel: Moonlight

Bola táto recenzia užitočná? Áno (0) Nie (0)

Celkom: 8,2 " Za málo peněz hodně muziky". Pěkný hotel, je znát, že prošel celkovou rekonstrukcí, moderně a účelně vybavený. Počasí i když...

 • 8,5 Ubytovanie
 • 8 Strava
 • 7 Okolie
 • 9 Cena

Celkové zhrnutie
" Za málo peněz hodně muziky". Pěkný hotel, je znát, že prošel celkovou rekonstrukcí, moderně a účelně vybavený. Počasí i když v polovině září se velmi povedlo, teplo, slunečno, krásné koupání. Pro mě ideální, že bylo po sezoně a všude bylo poměrně málo lidí. Jak v hotelu, tak na pláži. Stánky a atrakce ke strávení pohodové dovolené nepotřebuji. Nákupy a procházky v historickém Neseberu velmi pěkné. Snadno se tam dopravíte za pár korun z nedaleké zastávky poblíž hotelu. Využili jsme i nabídky fakultativního výletu, mys Kaliakra a Balčik. Při první návštěvě Bulharska jsme chtěli vyjet z turistického Slunečního pobřeží a podívat se i jinam. Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Pokoje nově zařízené, perfektní úklid, výměna ručníků i ložního prádla. Příjemná paní pokojská. K dispozici balkon se sušákem. V koupelně fén, na pokoji TV, rychlovarná konvice, rádio, klimatizace. Víc už člověk nemůže potřebovat!

Strava
Absolutně si nelze na nic stěžovat. Velký výběr pokrmů při každém jídle, dobrá káva ( pouze presso, ostatní kávy byly instantní), neumím si představit, že by si někdo nevybral. Jedli jsme vždy venku, obsluha dobrá. Bulharská kuchyně s množstvím zeleniny je báječná. Chválím koktejly míchané v lobby baru a u bazénu.

Služby hotela
Hotel funguje bezvadně. Kladně hodnotím rychlou WIFI, která bezchybně fungovala v celém areálu. Personál je pracovitý, jen mi někdy scházela vstřícnost a úsměv. Někteří pracovníci mi občas přišli otrávení a jakoby neochotní a bez nálady, ale to je myslím typické pro celou zemi. Bulhaři nemají jednoduchý život, je tam poměrně nízká životní úroveň. Jako návštěvníci jejich země bychom to měli respektovat . Pokud už si zaplatíme dovolenou asi nikoho nevytrhne nechat jim menší finanční obnos při odjezdu nebo občas hodit dýško do skleničky na baru nebo v jídelně.

Pláž
K pláži musíte dojít, ale je to cca jen 400 metrů, Kartou si otevřete zadní branku u hotelu, přejdete jednu málo frekventovanou silnici a pak už se jde mezi dunami po dřevěném chodníčku. Pláž čistá, uklizená, k dispozici lehátka a slunečníky, set za 15 leva. My jsme nevyužívali, měli jsme podložky z domova. Moře čisté, v září už na pláži málo lidí, ale oba bary fungovaly.

Taťána Friebertová, 21.09.2021, Dátum pobytu: 11.9. - 18.9.2021
Oblasť: Bulharsko Bulharsko, Slnečné Pobrežie, Hotel: Rome Palace Deluxe

Bola táto recenzia užitočná? Áno (0) Nie (0)

Celkom: 9,8 Velmi vydařená dovolená, nový hotel s krásným bazénem hned u pláže. Skvělé koktejly v plážovém baru

 • 10 Ubytovanie
 • 9 Strava
 • 10 Okolie
 • 10 Cena

Celkové zhrnutie
Velmi vydařená dovolená, nový hotel s krásným bazénem hned u pláže. Skvělé koktejly v plážovém baru Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Pěkný velký pokoj s výhledem na bazém i na moře - luxus

Strava
Jídlo výborné a dostatek po celou dobu, včetně nápojů

Služby hotela
všude čisto, denní výměna ručníků. V jidelně se dodržovalo používání jednorázových rukavic a roušek, které byly včetně desinfekce k dispozici u vchodů do jídelny. Pro děti k dispozici hernička

Pláž
Krásná pláž s pozvolným vstupem do moře, jemný písek, velmi vhodné pro děti

Jitka B., 21.09.2021, Dátum pobytu: 11.9. - 18.9.2021
Oblasť: Bulharsko Bulharsko, Slnečné Pobrežie, Hotel: Bellevue

Bola táto recenzia užitočná? Áno (0) Nie (0)

Všetky recenzie Bulharsko - Slnečné Pobrežie