Invia sleduje Vaše správanie na webe, vykonáva personalizáciu obsahu a zobrazuje Vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo "Rozumiem" alebo kamkoľvek mimo tohto oznámenia bez zmeny nastavenia vnímame ako udelenie súhlasu s využívaním cookies a odovzdaním údajov o Vašom správaní na webe reklamným a sociálnym sieťam pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu, cookies a odovzdávanie môžete kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia. Zistiť viac informácií o ochrane súkromia.

Rozumiem

Kanárske ostrovy Kanárske ostrovy

 • Ako tráviť čas

  Turistický ruch je hlavne ekonomickou základňou ostrova, preto sa miestni obyvatelia snažia všemožne snažia postarať o zábavu turistov.

  Veľký výber aktivít umožňuje dostatočne športovné využitie. Vďaka dobrým podmienkam pre potápanie vznikajú kluby a sú organizované kurzy pre začiatočníkov. Veľmi obľúbený je rybolov a rovnako nočné výpravy na more za exkluzívnymi úlovkami. Pasátové vetry nastieňujú výbornú atmosféru pre surfing i windsurfing a k požičaniu sú i motorové skútre alebo vodné lyže.

  Cyklisti si vychutnajú nenáročnú prechádzku po dobre udržovaných cestičkách. Nie nadarmo sú ostrovy označované ako raj golfistov. Ihriská sa rozkladajú až k morskému pobrežiu a poskytujú terén pre všetky úrovne hráčov.
  Začiatočníci si môžu najať súkromného inštruktora.

  Priamo v hoteloch býva k dispozícii tenisový kurt, minigolf alebo fitcentrum s relaxačnými masážami, vírivkami a regenračnými programami.

  Cestovná kancelárie ponúkajú širokú škálu výletov. Môžete si zvoliť napríklad safari na ťavách, prechádzku na motorkách alebo podmorský výlet v ponorke.

Potrebujete poradiť?

Po-Ne 7-22 hod +421 2 2064 8220