Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu

Last Minute zájazdy 2024 – akcie a zľavy

Last minute pobytové zájazdy

Keňa Keňa (137 hotelov) 124 €
Maďarsko Maďarsko (575 hotelov) 1 191 €
Maurícius Maurícius (57 hotelov) 124 €
Mexiko Mexiko (480 hotelov) 1 388 €
Rakúsko Rakúsko (1 501 hotelov) 1 052 €
Srí Lanka Srí Lanka (566 hotelov) 121 €
Taliansko Taliansko (2 946 hotely) 1 024 €

Všetky Last Minute zájazdy

Last Minute zájazdy na Invia

Ponúkame len last minute zájazdy bez rizika

Invia ponúka last minute zájazdy od renomovaných, poistených a preverených cestovných kancelárií. Zájazd si u nás môžete kúpiť za rovnakú cenu ako u cestovných kancelárií, ktorá zájazd uskutočňuje. Cestovnú zmluvu a potrebné doklady Vám zašleme zadarmo poštou, faxom alebo emailom. Zájazd môžete zaplatiť bankovým prevodom alebo v hotovosti v pobočkách v ktorejkoľvek banke, poprípade priamo v našich pobočkách v Prahe, Bratislave alebo v Brne.

Neustále aktualizovaná ponuka last minute od viac ako 300 cestovných kancelárií

Ponuka last minute dovolenky na Invia je neustále aktualizovaná. Medzi hlavné výhody nakupovania dovoleniek na Invia patrí predovšetkým fakt, že na jednom mieste nájdete ponuku od viac ako 300 českých i slovenských cestovných kancelárií. Nepotrebujete zložito listovať v katalógoch cestovných kancelárií, ktoré sú zpravidla rôzne koncipované.

Last minute zájazdov do celého sveta

Na tejto stránke Vám okrem iného ponúkame zoznam najpopulárnejších last minute destinácií. Medzi najpopulárnejšie destinácie patrí napr. Egypt, Kuba, Sahl Hasheesh, Mauricius, Maledivy alebo MexikoInvia ale samozrejme ponúka last minute zájezdy do celého sveta. Použite náš vyhľadávač, pomocou ktorého môžete hľadať zájezdy podľa mnohých kritérií. Ponuka last minute dovolenky na Invia Vás určite nesklame.

Nechajte si zasielať last minute ponuku od Invia podľa vaších predstáv

Zaregistrujte sa do newsletteru Invia. Pomocou detailného nastavenia si sami určíte, aká ponuka Vám bude zasielaná. Nebudeme Vás obťažovať ponukou nechcených zájazdov do letovísk, ktoré Vás nezaujímajú. Nastavenie Vám umožňuje rovnako zvoliť termín a presné časové obdobie, kedy Vám bude last minute newsletter zasielaný. Budete informovaný len vtedy, kedy se Vám to bude hodiť.

Do newsletteru last minute Invia se môžete registrovať na stránke nastavení.

Potrebujete pomôcť?

Ozvite sa nám spôsobom, aký vám vyhovuje

Ukázať kontakty

Spätná väzba