Malajzia last minute

Na zozname výhodných last minute zájazdov do Malajzie nechýbajú ostrovy preslávené prírodnými parkami, starobylými chrámami a dlhými belostnými plážami. Last minute Malajzia je správnou voľbou pre každého, kto sa chce naplno venovať potápaniu a opaľovaniu, prechádzkam do tropického pralesa alebo obdivovaniu historických pamiatok.

Podmienky vstupu do Malajzie

Pre vstup do Malajzie je potrebný cestovný pas, pri pobyte do 90 dní nemusíte mať turistické víza. Vašej ceste do krajiny snov tak nebudú brániť žiadne zdĺhavé formality. Každý návštevník tu nájde to svoje, či už hľadá unikátnu prírodu, nádherné brehy, majestátne hory, rozprávkové ostrovy či supermoderné mestá, ako je Kuala Lumpur.

Zaujímavé lokality v tejto destinácii

Všetky lokality

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 232 210 450

Mapa Malajzie

Počasie v Malajzii

Podnebie v Malajzii je po celý rok horúce a vlhké s teplotami medzi 20 a 30 °C. Západné pobrežie polostrova býva daždivé od septembra do decembra, zatiaľ čo východné od októbra do februára. Silné lejaky sú skôr chvíľkovou záležitosťou, preto sa nie je potrebné obávať cesty do Malajzie ani v období dažďov. Teplota mora činí príjemných 26 až 29 °C.

Cestovateľský magazín