PlážPokud jste příznivci přelidněných pláží, kde je slunečník na slunečníku a zaplavete si tak po půl kilometru chůze směrem kamsi do vysněné hloubky, tak si pláž kousek od hotelu užijete. Tušil jsem, že tam něco takového bude a i proto jsem chtěl auto a možnost jezdit i kam chci. Auto nebylo, pláž z našeho pohledu příšerná, ta jsme chodili tam, kam chodí plavat místní. Nakonec docela dobrý, ale není to pro každého.
StravaDíky bohu, že jsme měli jen snídaně. Každý den totéž. Jídlo dobré, ale být tam ještě pár dnů, tak i na snídaně budeme chodit jinam. Mimo hotel stravování výborné. Doporučují pizzerii Casa Bella. Dobrých restaurací je v okolí mnoho. Doporučuji tedy pouze snídaně, All Inclusive je nesmysl.
UbytovaniePokoj pěkný, výhled na moře, čistý, odpovídá 3* hotelu. Ovšem neodpovídá fotografiím a specifikaci CK ani hotelu samotného. Měl být větší s možností dvou přistýlek. Kdysi byl, ale pak jej přestavěli a již tako velk nebyl. Velikost pokoje ustoupila větší terae. Akorát to zapomněli publikovat na webu. To vše bych pominul, kdyby na pokoji i na terase nebyl hluk z klimatizací. Za celý týden jsem se pořádně nevyspal, protože hlučná jednotka je asi metr nad postelí. Na terase to někdy ze všech stran hučí z klimatizačních jednotek až nesnesitelně. Náhodou jsem o tom prohodil pár slov i s majitelem hotelu a ten se tomu smál... Recepční se omlouval a snažil e problém řešit, ale nevyřešil. Pokud je venku přes 30C, tak věřte, že se v pokoji bez zapnuté klimatizace upečete.
SlužbyOdpovídá 3* hotelu, vše ok, až na zmíněný nevyřešený problém s klimatizací.