Taliansko - Bibione Taliansko

 • Popis

  Mesto Bibione, ktoré sa nachádza asi 80 km od Benátiek pri ústí rieky Tagliamento, ktorým sa môže pýšiť Benátska riviéra. Benátskou riviérou označujeme oblasť v pobrežnej oblasti Benátskeho kraja, ktorá poskytuje obrovské množstvo turistických letovisiek. Bibione je jedným z najpreslávenejších severotalianskych prímorských oblastí. Jeho pobrežie je zrhuba osem kilometrov dlhé a je posiate rozľahlými piesočnatými plážami s miernym vstupom do mora. Tieto pláže sú lemované reštauráciami a barmi s rychlým občerstvením či stánkami s ľadovým osviežením.

  Pokojná polka letoviska skrýva časti ako Bibione Lido del Sole a Bibione Pineda s rodinnými vilkami, domkami a rekreačnou atmosférou. Naopak v Bibione Spaggia sa môžete zabaviť čo hrdlo ráči. V ponuke turistického centra sú mimo iné reštaurácie, bary, diskotéky a nákupná promenáda. Každý utorok tu nájdeme veľké trhy so širokou ponukou predávaných predmetov. Inak si môžete v letovisku Bibione vybrať z celej rady zábavy. Okrem nočného živoata tu stojí lunapark pre deti a minigolfové ihrisko.

  Vyskúšať môžete paragliding, windsurfing, šlapacie loďky, vodné skútry, tenis či jazdu na koni. K dispozícii je tu pre turistov taktiež požičovňa bicyklov, skútrov a in-line korčulí. Vyznávači aktívneho opaľovania iste radi využijú plážové športy alebo cvičenie vo vode. Okrem diskoték môžete navštíviť hudobné večery alebo sa trebárs len vydať na prechádzku behom polnočného ohňostroja.

  Ubytovať sa je možné v jednom z mnohých hotelov, víl, bungalovo, rezidencií, obytných domov, objektov priamo na pláži, objektov s bazénmi či so záhradkov. Rezidenčnou zónou sú predovšetkým oblasti Bibione Lido del Sole a Bibione Pineda.
  Z letovísk môžete podnikať výlety do blízkeho i vzdialeného okolia ako sa Vám páči. V susednom Lignanu stojí za to navštíviť vodný park Aquasplash či zoologickú záhradu. Kúzelná Verona či charismatické Benátky sú už trochu ďalej, avšak ich návštevy zaiste nebudete ľutovať. K ďalším výletom môžete využiť mestá Trieste, Padovu a ďalšie.

Najnovšie recenzie Taliansko - Bibione

Celkom: 10 Skvela dovolena,prijemne misto,klid a zaroven hned vse poblíž

 • 10 Ubytovanie
 • 10 Strava
 • 10 Okolie
 • 10 Cena

Celkové zhrnutie
Skvela dovolena,prijemne misto,klid a zaroven hned vse poblíž Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Nízke domky nam vyhovují,vse po ruce a i prostorna terase s posezením

Strava
Vlastní

David Jelínek, 02.10.2020, Dátum pobytu: 12.9. - 19.9.2020
Oblasť: Taliansko Taliansko, Bibione, Hotel: Villaggio Tivoli

Bola táto recenzia užitočná? Áno (1) Nie (0)

Celkom: 10 Spokojenost

 • 10 Ubytovanie
 • 10 Strava
 • 10 Okolie
 • 10 Cena

Celkové zhrnutie
Spokojenost Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Hezka vilka s velkou zahradou.

Strava
Vlastni

Pláž
Mame dva psy a tak jsme byli na psi plazi, kde se nam libi a zname to tam.

Milan Šicner, 22.09.2020, Dátum pobytu: 12.9. - 19.9.2020
Oblasť: Taliansko Taliansko, Bibione, Hotel: Vila Alfa Mare (Via Urano)

Bola táto recenzia užitočná? Áno (2) Nie (0)

Celkom: 10 Nádherný čistý bazén. Ale v sezóně by zde bylo hodně lidí a to zrovna nevyhledávám. V tomto termínu dokonalé.

 • 10 Ubytovanie
 • 10 Okolie
 • 10 Cena

Celkové zhrnutie
Nádherný čistý bazén. Ale v sezóně by zde bylo hodně lidí a to zrovna nevyhledávám. V tomto termínu dokonalé. Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Ubytování pro Bibione klasické.

Simona P., 17.09.2020, Dátum pobytu: 29.8. - 5.9.2020
Oblasť: Taliansko Taliansko, Bibione, Hotel: Residence Valbella

Bola táto recenzia užitočná? Áno (0) Nie (0)

Celkom: 9,6 Organizace ze strany CK byla poměrně špatná, 2x změna informací o odjezdu, při příjezdu žádně informace o svozu, nevěděli jsme odkud...

 • 9 Ubytovanie
 • 10 Strava
 • 10 Okolie
 • 10 Cena

Celkové zhrnutie
Organizace ze strany CK byla poměrně špatná, 2x změna informací o odjezdu, při příjezdu žádně informace o svozu, nevěděli jsme odkud pojedeme, v kolik... Nic. Díky panu řidiči, který se dovolal na centrálu a vše nám v Praze sdělil. Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Ubytování bylo přesně takové, jako na fotografiích. Cena vs kvalita byla odpovídající. Klíče jsme dostali ihned po příjezdu na místo (cca 8:30 ráno) a odevzdávali jsme je až v minutu odjezdu do schránky díky skvělé domluvě s agenturou, která residenci pronajímá.

Strava
Vlastní.

Služby hotela
Hotel jako takový služby neposkytuje, ale agentura, která pronajímá apartmánový komplex ano. Služby v podobě "animačních programů", sporty na pláži (petanque, plážový volejbal...) .

Pláž
Pláž čistá, lehátka skvělá. Jako bonus bezpečnostní schránky u každého slunečníku.

Kateřina, 16.09.2020, Dátum pobytu: 4.9. - 13.9.2020
Oblasť: Taliansko Taliansko, Bibione, Hotel: Residence Giudecca

Bola táto recenzia užitočná? Áno (0) Nie (0)

Celkom: 9,5 Dovolená byla vydaření, díky počasí, ale i výbornému ubytování, které splňovalo naše požadavky. Na místě jsem od agentury dostali i...

 • 9,5 Ubytovanie
 • 10 Okolie
 • 9 Cena

Celkové zhrnutie
Dovolená byla vydaření, díky počasí, ale i výbornému ubytování, které splňovalo naše požadavky. Na místě jsem od agentury dostali i poukaz na konkrétní slunečník. Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Apartmán splňoval všechny požadavky - výtah, výhodná poloha vzhledem k přístupu k moři, přírodě, centru, nákupům.

Vybavenost apartmánu byla dostatečná, převzali jsme ho skvěle uklizený.

Pláž
Pláž v Bibione je vysoce nadstandarně vybavená, s mnoha přístupy z dlouhé příjemné kolonády, sprchami na každém kroku, WC, která se nepřetržitě uklízí, převlékárnami, občerstvením, koši na tříděný odpad, WIFI, hřišti a především spoustou slunečníků a lehátek. A vše je volně přístupné, slunečníky se dají snadno koupit.

Dana Valouchová, 15.09.2020, Dátum pobytu: 5.9. - 12.9.2020
Oblasť: Taliansko Taliansko, Bibione, Hotel: Condominio Sequoia

Bola táto recenzia užitočná? Áno (0) Nie (0)

Všetky recenzie Taliansko - Bibione