Kuba - Varadero Kuba

 • Doprava letecky

  12:20 h

 • Popis

  Pôvodne malá dedinka, ke sa vyrábala len soľ, sa dnes rozrástla v najväčšie turistické letovisko na ostrove, ktoré sa vyznačuje modernými hotelami, kvalitným servisom,príjemnými domorodcami, úchvatnou, cca 20 km dlhou plážou s bielym jemným pieskom (bez preháňania je možné povedať že patrí medzi 10 najlepších v karibiku) a priezračne čistým Karibským morom. Varadero ale neponúka len 40 km svojich slávnych pláží a tyrkysové more ideálne na kúpanie, nájdete tu perfektne udržiavané 18 - jamkové golfové ihrisko. I potápači alebo milovníci morského rybolovu si tu prídu na svoje. V letovisku, ktoré je lemované lagúnou, nájdete mnoho reštaurácií, barov, kaviarní a obchodíkov. Môžete si urobiť jednodenný výlet na katamaráne alebo anvštíviť miestne delfinárium. Skúsiť môžete aj " Jungle tour" jedná sa o svojhodinovú prechádzku na skútri so zastávkou v delfináriu a miestnom ZOO(plnom krkodýlov, hadov a iných zvierat). Varadero vám poskytnme všetko, čo očqakávate od vysnívanej dovolenky. Vo Varadere sa tiež nachádza medzinárodné letisko, akm leitajú niektoré spoločnosti priamo z Európy. Varadero sa nachádza 140 km od Havany(cca 2 hod. cesty z letiska v Havane).

Najnovšie recenzie Kuba - Varadero

Celkom: 9.6 Nemame co vytknut, je to raj na zemi

 • 10 Ubytovanie
 • 9 Strava
 • 10 Okolie
 • 9 Cena

Celkové zhrnutie
Nemame co vytknut, je to raj na zemi Zobraziť celú recenziu

Strava
Sem tam chybalo pecivo, alebo vajicka ale ranajky sa daju absolvovat aj bez toho

Služby hotela
Velky komplex

Pláž
Cista

Katarína A., 26.04.2022, Dátum pobytu: 10.4. - 21.4.2022
Oblasť: Kuba Kuba, Varadero, Hotel: Paradisus Varadero Resort & Spa

Bola táto recenzia užitočná? Áno (0) Nie (0)

Celkom: 8.8 Dovolená splnila očekávání a s hotelem i místem jsem byl spokojen. Nejhorší zážitek bylo cestování s leteckou společnosti Air France kde...

 • 8 Ubytovanie
 • 10 Strava
 • 10 Okolie
 • 8 Cena

Celkové zhrnutie
Dovolená splnila očekávání a s hotelem i místem jsem byl spokojen.

Nejhorší zážitek bylo cestování s leteckou společnosti Air France kde se neschopnost místy mísila až s diletantstvím. Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Hotelový komplex se skládá ze spousty hotelových domů. Já byl v č.32 bylo to 5 min. na pláž, ale 15 min. k hotelové recepci a hlavní restauraci. Pokoj čistý, hezký, čistota celkem mě na Kubě překvapila, všude i v Havaně dá se říci absolutní čisto, žádné nedopalky, odpadky a špína jako v Česku kde se podíváte. Pokojské uklízely každý den.

Strava
Strava bohatá, chutná, žádné ovocné nápoje z prášku, všechno čerstvé šťávy z ovoce, nikdy nic nechybělo

Služby hotela
V hlavní restauraci pracovali hlavně ženy byly rychlé, pracovité a na profesionální úrovni. Ke gastronomii nebylo co vytknout.

Pláž
Nádherná, moře boží, klid, žádní opilí Rusové. Na plážovém baru jste dostali jak krásně chlazené pivo, koktaily, kvalitní alkoholy.

Petr H., 18.04.2022, Dátum pobytu: 6.4. - 15.4.2022
Oblasť: Kuba Kuba, Varadero, Hotel: Memories Varadero Beach Resort

Bola táto recenzia užitočná? Áno (1) Nie (0)

4 fotografie

Celkom: 7.2 Dovolená zakoupena od CA,nakonec přeprodaná ani nevím komu,po příletu o nás nikdo nevěděl a tím pádem ani nečekal na letišti.Výslovně...

 • 9.5 Ubytovanie
 • 5 Strava
 • 7 Okolie
 • 5 Cena

Celkové zhrnutie
Dovolená zakoupena od CA,nakonec přeprodaná ani nevím komu,po příletu o nás nikdo nevěděl a tím pádem ani nečekal na letišti.Výslovně jsem žádala o česky mluvícího průvodce.Nakonec se nás ujal průvodce CK. Cesta zpět do CZ byl HOROR .Přestup ve Frankfurtu se nedá stihnout je to sprint a to jsme velcí sportovci. Cesta zpět 30hodin a poté ješťe hledání kufru které odletěly bez nás.OD CA UŽ NIKDY. Zobraziť celú recenziu

Žaneta N., 22.03.2022, Dátum pobytu: 1.3. - 13.3.2022
Oblasť: Kuba Kuba, Varadero, Hotel: Paradisus Princesa del Mar Resort & Spa

Bola táto recenzia užitočná? Áno (0) Nie (0)

Celkom: 8.8 Boli sme veľmi spokojní s našou dovolenkou.

 • 8.5 Ubytovanie
 • 7 Strava
 • 10 Okolie
 • 10 Cena

Celkové zhrnutie
Boli sme veľmi spokojní s našou dovolenkou. Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Naša izba v hoteli bola veľká, príjemne zariadená a každý deň sa starali o čistotu a poriadok.

Strava
Strava na hoteli bola veľmi chutná a kvalitná. Mali sme už síce aj lepšie stravovanie (čo sa týka výberu a kvality jedál - napr. na Dominikánskej republike), avšak nemôžeme porovnávať s inou destináciou, nakoľko Kuba je Kuba a v tejto krajine aj v závislosti od obmedzených podmienok pri dovoze potravín sú aj hotely čiastočne limitované (napr. vajíčka neboli dostupné každý deň a pod.).

Služby hotela
Hotel na nás urobil veľmi dobrý dojem, služby zodpovedali 5 hviezdičkám a personál bol veľmi milý a ústretový.

Pláž
Pláž bola nádherná, obkolesená veľkým množstvom paliem, každý deň ju ráno čistili, piesok bol nádherný jemný, voda krištáľovo čistá tyrkysová, vstup do vody mierny, vhodný aj pre malé deti.

Hotel má pláž otočený na atlantickú stranu, takže keď fúkal vietor od Atlantiku, boli aj vlny, takže sa dalo aj poriadne "vyblázniť" vo vlnách, čo však už pre malé deti nebolo veľmi vyhovujúce.

Miroslava B., 18.03.2022, Dátum pobytu: 4.3. - 15.3.2022
Oblasť: Kuba Kuba, Varadero, Hotel: Paradisus Varadero Resort & Spa

Bola táto recenzia užitočná? Áno (0) Nie (0)

2 fotografie

Všetky recenzie Kuba - Varadero