Celkový dojem z dovolené je pozitivní. V okolí byla super vybavenost, agentura rychle vyřídila veškeré prosby, zařídila požadovaný výlet. V zásadě bylo vše bez problémů.
PlážČistá s plážovým servisem. Na pláži restaurace s barem. Za mě velké pozitivum bylo to, že nebyla hlava na hlavě.
StravaMěli jsme zájezd bez stravy, ale v okolí je tolik možností (od obchodů, přes restaurace až po stánky s občerstvením), že to nebyl problém. Ceny jsou úměrné prázdninovému letovisku.
UbytovaniePočítali jsme s tím, že jsme ubytování na hlavní třídě, tudíž tam bude větší hluk, což byl, ale nevadilo nám to. Hned pod domem byla super zmrzlinárna, restaurace, stánek s pizzou a obchod kousíček. Jen okolí bylo takové neudržované a špinavé.
SlužbyBydleli jsme v apartmánovém domě, který už něco pamatuje, takže společné prostory včetně výtahů podle toho vypadají. Ale apartmán byl čistý a naprosto dostatečně vybavený. Výtahy fungovaly, takže žádné větší výtky nejsou.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate