Veronika S.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená se nám velice líbila. Služby delegátky byly výborné. Hotel byl menší a klidný. Personál byl ochotný a milý. Pomohl nám s půjčení auta či poradil jak na výlet místní dopravou. Síť autobusů je zde opravdu hustá takže se dá dostat kamkoliv. Dovolenou v této destinací opravdu doporučuji. Potěšilo nás, že jsme nepotkávali davy turistů ale všude kolem byli spíše místní nebo italsky mluvící turisté.
Dovolená se nám velice líbila. Služby delegátky byly výborné. Hotel byl menší a klidný. Personál byl ochotný a milý. Pomohl nám s půjčení auta či poradil jak na výlet místní dopravou. Síť autobusů je zde opravdu hustá takže se dá dostat kamkoliv. Dovolenou v této destinací opravdu doporučuji. Potěšilo nás, že jsme nepotkávali davy turistů ale všude kolem byli spíše místní nebo italsky mluvící turisté.
Pláž vzdálená od hotelu asi 5 minut. Pláže byly čisté s průzračnou vodou. Možnost zapůjčení lehátek za poplatek 12€ (2 lehátka na celý den). Dalo se však pohodlně ležet i na zemi, na pláži je totiž hrubý písek.
StravaSnídaně byly formou švédských stolů. Večeře byla tříchodová - vždy možnost výběru ze 2 menu.
Hezké ubytování s výhledem na Etnu. Na pokoji byla i lednice, což nás potěšilo. U hotelu byl bazén s možností zakoupení občerstvení. ( Do bazén jsme nemuseli nosit plavací čepice, jak bylo psáno v informacích k odletu. )
SlužbyV hotelu byl velice příjemný personál, který nám vždy pomohl.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







