Moc Vám děkujeme za krásnou dovolenou na poslední chvíli a za velmi rychlé vyřízení všech papírů k dovolené...dopoledne v pátek jsme u Vás dovolenou koupili a v sobotu ráno jeli.
PlážPláž super,blízko residence,před pláží parčík,písek jemnoučký a moře super,pozvolný vstup do moře,voda krásně čistá...tak krásnou jsme už dlouho neměli.Všem moc doporučuji.
StravaMěli jsme bez stravy
UbytovanieUbytování bylo čisté a pěkné a hlavně překvapivě rychlé,do Itálie jsme dojeli v 13,30 a jen se šli zeptat jestli náhodou nejsou už klíče.Na residenci jsme byli cca 14hod.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate