Rosztiszláv M.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 245 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Podpriemerné (na základe 26 hodnotení)
53. najlepšie hodnotený z 235 hotelov v Emilia Romagna
Rosztiszláv M.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Jana Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2025
aDli bychom známku 3. Nečekali jsme žádný luxus, ale na to, že jsme hodně nenároční, jsme byli jsme zklamáni.
aDli bychom známku 3. Nečekali jsme žádný luxus, ale na to, že jsme hodně nenároční, jsme byli jsme zklamáni.
Pláž čistá, pár metrů od hotelu, byli jsme spokojeni.
Stravahodnotíme průměrně, každý si něco vybral, jen obsluha trochu vázla, takže jsme často museli čekat na doplnění. K snídani každý den to samé, nám nevadilo, snad jen slané pečivo by mohlo být více na výběr, byl jen bílý toastový chléb a nic jiného. Na večeři měl být výběr ze dvou tříchodových menu. O třech chodech se snad ani vyjadřovat nebudu, navíc byl stejně většinou výběr z bufetu, takže bylo, co kdo si ulovil...výběr ze dvou druhů těstovin apod. Pokud výběr ze dvou menu byl, stalo se, že jsme seznam nedostali a dostali prostě to co bylo.
UbytovaniePočítali jsme s jedním malým pokojem. V popisu však bylo, že standardním vybavením je lednice, která na pokoji nebyla, což při ubytování s dětmi je nepříjemné zjištění. Dále uvedená vana v koupelně nebyla, to jsme tedy jako problém neviděli, ale neměla by být uvedena v popisu. Po povrchu se pokoj zdál uklizený, ale stačilo se podívat na skříň, kde se v hromadách prachu válely odpadky. Jediná skříň na pokoji byla zasunuta vedle postele tak, že se nedala pořádně otevírat, takže jsme měli celou dovolenou oblečení v zavazadlech. Kdyby bylo hezké počasí, chodili bychom do pokoje jen přespat, bohužel nám počasí moc nevyšlo a museli jsme v těchto podmínkách trávit poměrně dost času.
SlužbyŽádné služby jsme nepožadovali, o úklid jsme se postarali sami, protože jsme měli na pokoji psa, tudíž k nám do pokoje úklid nezavítal. Většina personálu stejně nepromluví jinak, než italsky.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Boli sme spokojní s dovolenkou. Išli sme cez CK na kterou nebyly kladné recenze, našťastie sme recenzie na danej stránke nebrali vážne lebo by sme asi nikam nevycestovali. Delegátka bola príjemná a vysvetlila nám všetko o čo sme sa zaujímali. Chápeme, že nebola pri nás nonstop, veď ma predsa na starosti ďalších x-hotelov. Fakultatívne výlety boli super a dosť atrakcií bolo v okolí. Boli sme skutočne spokojní, ale ako sa hovorí 100 ľudí, 100 chutí.
Boli sme spokojní s dovolenkou. Išli sme cez CK na kterou nebyly kladné recenze, našťastie sme recenzie na danej stránke nebrali vážne lebo by sme asi nikam nevycestovali. Delegátka bola príjemná a vysvetlila nám všetko o čo sme sa zaujímali. Chápeme, že nebola pri nás nonstop, veď ma predsa na starosti ďalších x-hotelov. Fakultatívne výlety boli super a dosť atrakcií bolo v okolí. Boli sme skutočne spokojní, ale ako sa hovorí 100 ľudí, 100 chutí.
Pláž bola hneď cez cestu. Na pláži sme mali v cene pobytu 2 lehátka + dáždnik. Pláž bola krásna široká s jemným pieskom. Každý deň boli na pláži nejaké tance a rozcvičky. Pláž bola každý deň krásne uprataná a čistá. Taktiež sa na pláži nachádzali na každom kúsku sprchy, kabínky a wc.
StravaStrava bola výborná. Mali sme zaplatený all inclusive. Raňajky a večer sme mali v hoteli, obedy v reštaurácií na pláži. Raňajky boli rozmanité ale každý deň také isté. Obedy sme mali vždy prekvapenie, keďže sme si nevyberali a večere sme mali švedské stoly + 2 jedlá, ktoré sme si zvolili. K obedom a večeri sme mali možnosť vždy 1 alko nápoju (víno, pivo) + 1 nealko nápoj. Na recepcií hotel sa nachádzala chladnička kde boli nápoje, ktoré sme využívali počas dňa víno, pivo, džúsy, sóda. Občas bola chladnička nedoplnená. Ale celkovo strava super.
UbytovanieUbytovanie bolo vyhovujúce. Hotel čistý, každý deň upratovany. V hoteli sa nachádzal aj výťah, takže nebol problém ani s batožinou. Izbu sme mali dostatočné veľkú s klimatizáciou, ktorá fungovala. Balkón sme mali tiež s výhľadom čiastočné na more. Jediné nevyhovujúce v ubytovaní bol sprchový kút, ktorý nám tiekol. Ale zvykli sme si.
Hotel bol priamo na námestí, kde sa konal každý večer zaujímavý program.
Personál hotela bol veľmi milý a veselý. :D Vždy sa snažili vyhovieť a ako tak rozumeli po anglicky.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Drahomíra Hrubá
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolenka nesplnila moje očakávania. Mala som pocit sklamania a zavádzania.
Dovolenka nesplnila moje očakávania. Mala som pocit sklamania a zavádzania.
Spokojnost s prístupom k pláži,taktiez s cistotou pláze a servisom.Nedostatkom je ponuka aktivít na pláži , chýbaju plážove restaurácie,bufety a bary...
StravaAbsolutna nespokojnost zo stravou. Hotelova ponuka jedal biedna a nechutna , ponuka napojov absolutna hroza,chyba rozmanitost a bohatosť stravy.Moznost stravovania mimo hotela slabá,chyba moznost večšieho vyberu,rozmanitosti. Allinclusive na stravu absolútna hrôza.
UbytovanieUbytovanie nespĺňalo očakávania. Izby su male s minimom vybavenia, pôsobia staro a stiesnene. Chýba chladnička na izbách.Hotel je na námestí na ktorom sa kazdý vecer konaju hlučné akcie . Výhoda hotela ale je v jeho blízkej polohe k pláži.
SlužbyPristup recepčných hotela bez záujmu,skor znudený a otrávený, moznost komunikácie len v angličtine. Prístup čašníkov vcelku dobrý ale ich obsluha chaotická, pomala a casto chýbal servis na stoloch a komunikácia mozná taktiez len v anličtine.Hotel neponúka možnost obedov čo je maximálne nepohodlne. Spokojnost s prácou chyžných ,kazdy den poupratovane a vyvoňane izby.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Rosztiszláv M.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Igor M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...