Hotel jedna velká katastrofa. Dala bych 1 hvězdu ne 3. Nic nefungovalo, 90% Rusů, pár Arabů a snad jen 1 rodina Poláků, ukřičení Rumuni a Češi jen naše parta. Pokud by jsme si nedělali legraci z katastrof (nešli otevřít dveře do pokoje, jen 1 karta, ignorace Čechů na recepci, plíseň, voda tekla na pokoji, atd. atd. kdybych napsat chtěla vše, nestačila by A4) smíchem, asi by jsme to zde nedali. Náš delegát Arab nás vyzvedl na letišti ( od hotelu asi 15 minut letiště), přijel následující den, nabídl výlety a semnou se domluvil na WhatsApp a tak to byla celá komunikace. Den před odjezdem domů nám tam sdělil informace k odjezdu. To bylo vše.
PlážMoře krásné, čisté, z mola se mohlo šnorchlovat. Bohužel hlava na hlavě a to jsme byli od 27.5.-7.6. problém s lehátky pokud jste přišli až tak v 10 hodin. Osušky se půjčují zdarma. Pravá strana od mola hezký vstup do moře, skoro bez kamínků, levá strana daleko horší již na boty. POZOR moře i bazény se zavírají v 18.00. Bazény až od 9.00 do té doba nesmíte vstoupit. Bazény moc hezké, rozdělené pro Rusy a zbytek. My jsme lehli na prý na Ruskou stranu, ale to narazili, my jsme se nedali, bylo nás 9. Nakonec nám i rezervovali každý den na to stejném místě lehátka za 5 dolarů denně. Krásné velké tobogany. Asi 4 den jsme zjistili, že je zde krásný velký Pool Bar 16+ začali jsme sem chodit a už jsme nikam jinam nechtěli. Opět nám tam každý den rezervovali místa. Opět 6 dolarů, 2 plavčíkovi a 4 barmanovi, obsluhoval skvěle a rychle s fantazií drinků i piva konečně zde alespoň Stela, musím jen chválit. bar cca. 2 metry od nás. Voda ve všech bazénech čistá, nejvíc však 150 cm všude. U moře cca.20-30 metrů se dá plavat do moře, potom je tam šňůra a pískají plavčíci. Velké díky Amiru číšníkovi z Pool bar od 16 let, přála bych mu velkou odměnu, mohli by se od něj všichni učit.
Rychlá odpověď
StravaJídlo oproti jiným 3 hvězdičkovým hotelům velmi slabé, není si ani kam sednout, ovoce žádné, zelenina jen dušená. Pořád rýže a asi 2x nedovařené brambory. Sice sním vše, ale tady bych hotelu dala ne 4 ale 1 hvězdu. Nejen malý výběr jídla, tudíž i fronta na jídlo. Co musím pochválit tak polívky, vždy 2 druhy, ale super. Kdo má rád rybu, tak každý den tam byl jeden druh. Konvice na každém pokoji, čaje, káva, cukr. Snídaně 7-10, potom nic jen otevřené bary,12.30-15.00 oběd a zároveň u moře oběd každý den stejný nedopečené brambory a arabský chléb s průhledným na půl rozkrojeným hamburgrem. La carte 1x večeře Orient u moře šílené, 1x Itálie dobré. Rezervace v ten den od v 10.30. Při odjezdu vám dají balíček, vezměte si raději něco z posledního jídla, protože 2 housky a 1 plátek salámu nebo sýru v něm...to každého přejde chuť.
UbytovaniePokoj docela dobrý, výhled na moře a bazén, balkon. Koupelna špinavá, plíseň. Vyptali jsme si přípravky a sami vydrhli.
SlužbyKatastrofa
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate