Celkově byla organizace samotné cesty velmi dobrá, na kterou si nelze stěžovat. Co se týče... na rozdíl od názorů na fórech, v našem případě jsme byli v každé fázi dobře informováni a kancelář se o nás postarala od příjezdu do odjezdu. Vynikající komunikace s rezidentem i průvodci.
PlážPláž je velmi čistá a po celé šířce hotelu je vše dobře udržované. Molo je otevřené pouze na krátkou dobu. Koupání a vstup do moře jsou omezené. Je zde ostraha. Upraveno dle předpisů.
StravaCelkově je jídlo vynikající a rozmanité. Číšníci se snaží, aby byly stoly obsazené, aby si každý mohl sednout. Nápoje jsou autentické, a to jak balené, tak z automatu. K dispozici je také chutné pivo a míchané nápoje.
UbytovanieCo se týče hotelu, hmm, pokoje jsou staré jako komunistická éra, postele jsou velmi pohodlné, ložní prádlo je čisté, denně se čistí a ručníky jsou čerstvé. Je vidět, že personál vynakládá velké úsilí. Celý personál je usměvavý, ochotný a velmi zdvořilý. Podle mého názoru by celý hotel měl projít kompletní rekonstrukcí, protože prostory i zbytek zanechávají mnoho prostoru pro zlepšení. Exteriér hotelu je velmi zelený, s rostlinami a bazén je velmi dobře udržovaný. U bazénu se vždycky najde místo. Celkově to není katastrofa. Jedinou otravnou věcí je neustálé nabízení hotelových hostů k prohlídkám.
SlužbyZábava pro děti je monotónní a každý den stejná. Pozdě v noci, od 20:30 do 21:00, je jí přes den velmi málo a animátoři se zdají být trochu nevýrazní, zábavu rychle začínají a končí a nechávají každého napospas osudu. Zábava pro dospělé je dokonce příjemná a rozmanitá. Příjemným bonusem je, že si během pobytu můžete užít dvě tematické večeře zdarma.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate