Dovolená předčila naše očekávání. Skvělé služby, luxusní ubytování a rozmanité jídlo. Díky zimnímu období, které zrovna v Egyptě panovalo, bylo v celém hotelu málo lidí a byl boží klid. Do Egypta jsme jeli poprvé, a to rovnou s naším miminkem a jsme neskutečně spokojeni a určitě se do tohoto hotelu plánujeme vrátit.
PlážNevyužili jsme s ohledem na teplotu vody, ale jinak byla krásná a klidná.
StravaMožná je dobré zmínit, že v zimním období nejsou otevřené všechny restaurace najednou. Je to z důvodu malého počtu lidí. Funguje rezervace přes jejich systém a každý večer jsou určené jen některé restaurace a la carte, do kterých je možné si udělat rezervaci. Avšak stále je otevřená hlavní restaurace, kde se jídlo každý den mění, takže výběr je celkově tak velký, že jsme odjížděli s pocitem, že jsme stejně nestihli ochutnat vše, co jsme chtěli.
UbytovanieVyužili jsme možnost připlatit si upgrade pokoje na swim-up. Swim-up byl také vyhřívaný, jako všechny venkovní bazény, což pro nás bylo kvůli miminku důležité. Pokoje byly prostorné a ve skvělém stavu.
SlužbyPokud někdo plánuje vyrazit s miminkem, tak hotel nabízí půjčení autosedaček (2 typy velikostí). Celkově bylo v hotelu v tuto dobu mnoho rodičů s dětmi kolem 1 roku a služby byly skvěle přizpůsobeny. Jediné co je tak trochu nevýhoda, je vzdálenost hotelu od letiště (cca 1 hodina), což při cestování s miminkem je zbytečný čas navíc.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate