Nový Zéland dovolenka a zájazdy

Okrem veľkej vzdialenosti od Európy neexistuje nič, čo by stálo proti dovolenke na Novom Zélande. Po dlhom lete vás čaká zaslúžená odmena – krajina rozdelená na Severný a Južný ostrov s pestrou škálou prírodných zaujímavostí, ako sú vysoké zasnežené hory, jasne zelené kopce, kráterové jazerá, gejzíry, sopky a tajomné jaskyne.

Prečo ísť na Nový Zéland?

Zamilovali ste si svet Pána prsteňov? Chcete sa podívať do miest, kde bývajú hobiti? Vydajte sa na Nový Zéland, do krajiny gejzírov a zelených kopcov, ktorú poznáte zo svojich obľúbených filmov. Pozrite si ostrovné fjordy, nádherné pláže aj romantické vodopády. Relaxujte v termálnych kúpeľoch alebo dajte prednosť aktívnej turistike a túlajte sa po prírodných krásach Nového Zélandu.

Zaujímavé lokality v tejto destinácii

Všetky lokality

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po‑Pia 7:00‑22:00, So‑Ne 8:00‑22:00.

+421 2 3221 0450

Mapa Nový Zéland

Počasie na Novom Zélande

Severná časť Severného ostrova spadá do subtropického pásu. Na Južnom ostrove býva podstatne chladnejšie a často tu prší, najmä v Národnom parku Fiordland. Počasie na Novom Zélande je veľmi premenlivé. Miestni obyvatelia hovoria, že aj počas jediného dňa môžete na Južnom ostrove zažiť všetky ročné obdobia. Najvhodnejšia doba pre návštevu oboch ostrovov je jar, ktorá tu panuje od septembra do novembra.

Cestovateľský magazín