Invia sleduje Vaše správanie na webe, vykonáva personalizáciu obsahu a zobrazuje Vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo "Rozumiem" alebo kamkoľvek mimo tohto oznámenia bez zmeny nastavenia vnímame ako udelenie súhlasu s využívaním cookies a odovzdaním údajov o Vašom správaní na webe reklamným a sociálnym sieťam pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu, cookies a odovzdávanie môžete kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia. Zistiť viac informácií o ochrane súkromia.

Rozumiem

Dovolenka Auckland – zájazdy a sprievodca

Okrem veľkej vzdialenosti od Európy neexistuje nič, čo by stálo proti dovolenke na Novom Zélande. Po dlhom lete vás čaká zaslúžená odmena – krajina rozdelená na Severný a Južný ostrov s pestrou škálou prírodných zaujímavostí, ako sú vysoké zasnežené hory, jasne zelené kopce, kráterové jazerá, gejzíry, sopky a tajomné jaskyne.

Prečo vybrať Auckland

Auckland

Mesto plachetníc s mnohými plážami, zelenými parkami a s pôsobivou galériou.

Počasie tento mesiac: Teplota vzduchu: 14 °C Teplota vody: 15 °C

zájazdy od 26 EUR

Auckland - najlepšie hotely v destinácii

Zobraziť ďalšie hotely

Ako vybrať ideálny hotel?

Zamilovali ste si svet Pána prsteňov? Chcete sa podívať do miest, kde bývajú hobiti? Vydajte sa na Nový Zéland, do krajiny gejzírov a zelených kopcov, ktorú poznáte zo svojich obľúbených filmov. Pozrite si ostrovné fjordy, nádherné pláže aj romantické vodopády. Relaxujte v termálnych kúpeľoch alebo dajte prednosť aktívnej turistike a túlajte sa po prírodných krásach Nového Zélandu.

Mapa Nový Zéland

Mapa Nový Zéland Zobrazit' na mape

Počasie na Novom Zélande

Severná časť Severného ostrova spadá do subtropického pásu. Na Južnom ostrove býva podstatne chladnejšie a často tu prší, najmä v Národnom parku Fiordland. Počasie na Novom Zélande je veľmi premenlivé. Miestni obyvatelia hovoria, že aj počas jediného dňa môžete na Južnom ostrove zažiť všetky ročné obdobia. Najvhodnejšia doba pre návštevu oboch ostrovov je jar, ktorá tu panuje od septembra do novembra.

Auckland

Vzduch More

Získajte inšpiráciu na našom blogu